صفحه 15 از 27 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 265

موضوع: مشکل در فرودگاه امام

پیش فرض پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

نقل قول نوشته اصلی توسط nima78 نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشید من برای تمدید اعتبار 1 ساله ویزام باید 8 هزار یورو با خودم ببرم.
    توی پاسپورتم هم اینو نوشته.
    حالا بازم ممکنه گیر بدن به نظر شما ؟
    ممنونم.
    سلام
    نه مشكلي نداره
    اگر گير دادن برگه رو نشون بديد بهشون
    كلن اين محدوديت پول در واقع براي توريست ها هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    نه مشكلي نداره
    اگر گير دادن برگه رو نشون بديد بهشون
    كلن اين محدوديت پول در واقع براي توريست ها هست
    دوست عزیز، من برگه ای ندارم !
    همون ویزام که تو پاسم خورده رو نشون بدم کفایت میکنه ؟
    یا باید فرم دیگه ای هم پر کنم؟
    البته یه برگه هم هستش که برای مبالغ بالای 1000 تاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima78 نمایش پست ها
    دوست عزیز، من برگه ای ندارم !
    همون ویزام که تو پاسم خورده رو نشون بدم کفایت میکنه ؟
    یا باید فرم دیگه ای هم پر کنم؟
    البته یه برگه هم هستش که برای مبالغ بالای 1000 تاست.
    با همون ويزاتون ميتونيد ثابت كنيد كه براي شهريه نياز به بردن پول بيشتر داريد
    اگر قبول نكردن هم اتفاق خاصي نمي افته پول اضافه رو بديد به همراه تون دوباره خارج بشيد بگيريد ازش

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید، امیدواریم که اگر تونستید زود به پیغام من پاسخ دهید

بنده قصد دارم تا با اجازه خروج از کشور از نظام وظیفه که با برگه سبزم می گیرم برم ترکیه و بعد با یک پرواز دیگر به روسیه بروم، سوال اصلی من این است که با توجه به اینکه اجازه خروج من برای ترکیه است و ویزای روسیه در پاسپورتم هست مشکلی به وجود نمی آید؟ نکته دیگر اینکه من می خوام بلیط یکطرفه به ترکیه بگیرم (استانبول) این مشکل ساز می شود؟

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

سلام،
    من این سوالات رو تو یه فروم دیگه هم پرسیدم ولی هنوز کسی جواب نداده. ممنون میشم دوستان جواب بدن واسم مهمه.

من حدودا 1.5 ماهه دیگه عازم استرالیا هستم. دانشجو هستم و سربازی نرفتم. دارم به عنوان سفر تفریحی و با گذاشتن وثیقه از کشور خارج میشم. یک بار این کار رو کردم و مشکل خروج موقت ندارم. ویزای 18 ماهه استرالیا رو دارم(visa 476) و تو این مدت دائمش میکنم. این ویزا خوبیش اینه تو پاسپورت لیبل نمیخوره.حالا سوالام:
    1. من که دارم بلیط استرالیا می‌خرم تو فرودگاه مامور ایران بهم نمی‌گیه بدون ویزا کجا میری؟ یا اگه بهش ویزا رو نشون بدم نمی‌گه این ویزا 18 ماهست و اجازه خروج تو بیست روزه هست پس می‌خوای بری بمونی و حق نداری بری!!!؟(اول میرم دوبی بعد از اونجا به استرالیا )
    2. مقصدم رو تو فرودگاه امام ایرانیه می‌دونه استرالیاست یا چون اول می‌رم دبی فک می‌کنه دبیه؟(واسه نامه نظام وظیفه می‌پرسم که مقصد رو کدوم کشور بزنم که گیر ندن تو فرودگاه)
    3. بلیطی که می‌خوام بخرم باید حتما دو طرفه باشه؟ خود دولت ایران تو فرودگاه امام بهم گیر میده یا استرالیایی ها؟(قصد برگشت ندارم)
    4. اگر جواب سوال 1 بله هست و گیر می‌دن، من می‌تونم یه بلیط رفت و برگشت به ترکیه یا دبی بگیرم بعد از اونجا برم واسه استرالیا؟
    ویرایش توسط Maziar_Rafiei : April 17th, 2015 در ساعت 01:35 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar_Rafiei نمایش پست ها
    سلام،
    من این سوالات رو تو یه فروم دیگه هم پرسیدم ولی هنوز کسی جواب نداده. ممنون میشم دوستان جواب بدن واسم مهمه.

من حدودا 1.5 ماهه دیگه عازم استرالیا هستم. دانشجو هستم و سربازی نرفتم. دارم به عنوان سفر تفریحی و با گذاشتن وثیقه از کشور خارج میشم. یک بار این کار رو کردم و مشکل خروج موقت ندارم. ویزای 18 ماهه استرالیا رو دارم(visa 476) و تو این مدت دائمش میکنم. این ویزا خوبیش اینه تو پاسپورت لیبل نمیخوره.حالا سوالام:
    1. من که دارم بلیط استرالیا می‌خرم تو فرودگاه مامور ایران بهم نمی‌گیه بدون ویزا کجا میری؟ یا اگه بهش ویزا رو نشون بدم نمی‌گه این ویزا 18 ماهست و اجازه خروج تو بیست روزه هست پس می‌خوای بری بمونی و حق نداری بری!!!؟(اول میرم دوبی بعد از اونجا به استرالیا )
    2. مقصدم رو تو فرودگاه امام ایرانیه می‌دونه استرالیاست یا چون اول می‌رم دبی فک می‌کنه دبیه؟(واسه نامه نظام وظیفه می‌پرسم که مقصد رو کدوم کشور بزنم که گیر ندن تو فرودگاه)
    3. بلیطی که می‌خوام بخرم باید حتما دو طرفه باشه؟ خود دولت ایران تو فرودگاه امام بهم گیر میده یا استرالیایی ها؟(قصد برگشت ندارم)
    4. اگر جواب سوال 1 بله هست و گیر می‌دن، من می‌تونم یه بلیط رفت و برگشت به ترکیه یا دبی بگیرم بعد از اونجا برم واسه استرالیا؟
    احتمال اين كه توي فرودگاه براتون مشكلي به وجود بياد بسيار كم هست
    افسر اداره گذرنامه ازتون خواهيد پرسيد مقصدتون كجاست و شما ميتونيد بگيد دبي
    كارت پرواز تون هم اين مقصد رو نشان ميده (‌البته كارت پرواز دوم رو بايد بهش نشون نديد | امارات كارت پرواز دوم رو هم در تهران بهتون ميده )
    احتمال اينكه ازتون ويزاي دبي بخواهد هم كم هست
    منتها
    اگر من به جاي شما بودم:
    ريسك نمي كردم . ويزاي دبي مي گرفتم با يه كريير ايراني يه بليت رفت و برگشت چارتري ارزون ميگرفتم به دبي
    بعد با خيال راحت يه بليت يه طرفه از دبي به استراليا ميگرفتم ( بليت رو از ايران هم ميتونيد بخريد )
    توي استراليا هم بليت چارتري برگشتم به ايران رو قاب ميكردم ميزدم روی ديوار اتاقم قبل از خواب هر شب يه بار نگاه اش ميكردم و لبخند ميزدم بهش

رشته و دانشگاه

ممنون بابت جوابتون pearson عزیز.
    فقط یه چیزی من با ویزا برم دبی تا اینجاش مشکلی نیست. ولی احتمالا خرید بلیط انترنتی از ایران با ریال به خاطر تحریم ها نمیشه. اگر هم بخوام از طریق یه صرافی بخرم، حساب به نام من نیست ولی بلیط به نام منه، این قضیه واسم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    در مورد پول هم من قطعا بالای 5000$ میبرم. اگه مقداری رو حدود 4000$ رو تو جیبم بزارم و بگم اینقدر پول دارم و بقیه پول رو تو ساک دستیم جاسازی کنم، می‌گردنش؟ بعد اگر بفهمن دروغ گفتم در مورد مقدار پول چی میشه؟ اگر بخوام بعد از رفتن از طریق صرافی این پول رو به حساب خودم منتقل کنم هزینه ی کارمزدش زیاد میشه؟ کلا کدوم راه به صرفه تره و بهتره؟

فقط یه چیزی من با ویزا برم دبی تا اینجاش مشکلی نیست. ولی احتمالا خرید بلیط انترنتی از ایران با ریال به خاطر تحریم ها نمیشه. اگر هم بخوام از طریق یه صرافی بخرم، حساب به نام من نیست ولی بلیط به نام منه، این قضیه واسم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    در مورد پول هم من قطعا بالای 5000$ میبرم. اگه مقداری رو حدود 4000$ رو تو جیبم بزارم و بگم اینقدر پول دارم و بقیه پول رو تو ساک دستیم جاسازی کنم، می‌گردنش؟ بعد اگر بفهمن دروغ گفتم در مورد مقدار پول چی میشه؟ اگر بخوام بعد از رفتن از طریق صرافی این پول رو به حساب خودم منتقل کنم هزینه ی کارمزدش زیاد میشه؟ کلا کدوم راه به صرفه تره و بهتره؟
    برای چي اينترنتي ؟! سيستمي ميشه بليت رو گرفت
    پول هيچ وقت توي ساك دستي نذاريد
    بعد مشكلي نداره ببريد پول تون رو همراه تون چون مبلغش زياد نيست
    از طريق صرافي ها هم ميشه

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من خودم 6000 یورو از فرودگاه امام بردم توی کیف پولم هم بود، هیچکی هم هیچ جا نپرسید پول داری یا نداری! البته بنک نوت 500 یورویی داشتم که 12 تاش میشه 6000 تا. کارمزد انتقال پول به نسبت بالاست مخصوصا وسترن یونیون، ایشالا هرچه زودتر این تحریما رو بردارن سوئیفت راه بیوفته راحت شیم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    برای چي اينترنتي ؟! سيستمي ميشه بليت رو گرفت
    پول هيچ وقت توي ساك دستي نذاريد
    بعد مشكلي نداره ببريد پول تون رو همراه تون چون مبلغش زياد نيست
    از طريق صرافي ها هم ميشه
    من می‌خوام بلیط ایرلاین قطر رو بگیرم، از دبی 22 ساعته میرسه بریزبین. تو تهران نمایندگی داره؟ یا سایتی داره که بشه با حساب ایران بلیط رو خرید؟ یا نه باید برم یه آژانس هواپیمایی بلیط بخرم؟ رو ایرلاینش تاکید دارم چون هم امنه هم قیمتش خوبه هم راحت میرسم مقصد.
    من چیزی حدود 13000$ استالیا میخوام ببرم این مقدار مشکلی ایجاد نمیکنه؟ خودم و جیب هامو که قطعا میگردن. کوله پشتی لپ تاپ رو هم به احتمال خیلی زیاد میگردن. تو چمدون هم که زیر دستگاه پول مشخص میشه. تو ساک دستیم نزارم، کجا بزارم!!!؟
    تو کاور کت و شلوارم تو جیب کت میشه بزارمش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)