صفحه 19 از 27 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 265

موضوع: مشکل در فرودگاه امام

پیش فرض پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

کسی از فریت بار اطلاعاتی داره؟

در فرودگاه امام ایا سنسوری هست چک کنن که چه قدر پول همراهمونه؟ ایا میگردن ما رو که از جیبمون یا جای دیگه پول پیدا کنن؟
    و اینکه اگر دروغ بگم چه قدر همراهم هست ایا مشکلی پیش میاد؟
    چون شنیدم 5000 تا بیشتر اجازه نمیدن ببریم

Junior Member

کمک کنین لطفاً
    من و همسرم هر دو ویزای تحصیلی نوع D هست که 180 روزه داریم برای فرصت مطالعاتی ایتالیا ولی دخترمون که 5 سالش تازه تموم شده نوع ویزاش C هستش و 90 روز هم مدت اعتبارش. برای اول فوریه 2016 بلیط پرواز اتحاد خریداری کردم و برگشتش رو هم خریدم برای 31 جولای 2016 ینی 179 روز بعد. حالا می خوام بدونم توی فرودگاه ایرلاین گیر میده که بلیط برگشت دخترمو چرا 90 روزه بعد نگرفتم یا نه؟ ما بعد از اینکه رسیدیم اونجا باید کارت اقامت بگیریم و دخترم هم مشکلی نخواهد داشت. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط taghytik نمایش پست ها
    کمک کنین لطفاً
    من و همسرم هر دو ویزای تحصیلی نوع D هست که 180 روزه داریم برای فرصت مطالعاتی ایتالیا ولی دخترمون که 5 سالش تازه تموم شده نوع ویزاش C هستش و 90 روز هم مدت اعتبارش. برای اول فوریه 2016 بلیط پرواز اتحاد خریداری کردم و برگشتش رو هم خریدم برای 31 جولای 2016 ینی 179 روز بعد. حالا می خوام بدونم توی فرودگاه ایرلاین گیر میده که بلیط برگشت دخترمو چرا 90 روزه بعد نگرفتم یا نه؟ ما بعد از اینکه رسیدیم اونجا باید کارت اقامت بگیریم و دخترم هم مشکلی نخواهد داشت. ممنون
    سلام
    ممكنه گير بده

Junior Member

ممنون
    کسی تجربه ای داره توی این زمینه؟
    اگه اینطوریه که الان باید برم جریمه تغییر تاریخ بدم. باز دوباره اون موقع هم جریمه تغییر تاریخ بدم برای شش ماه.
    کلاً باید هی جریمه بدم اینم شانس ماست
    اگه اونسرشو اوپن بزاریم چی؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    ممكنه گير بده

نقل قول نوشته اصلی توسط taghytik نمایش پست ها
    ممنون
    کسی تجربه ای داره توی این زمینه؟
    اگه اینطوریه که الان باید برم جریمه تغییر تاریخ بدم. باز دوباره اون موقع هم جریمه تغییر تاریخ بدم برای شش ماه.
    کلاً باید هی جریمه بدم اینم شانس ماست
    اگه اونسرشو اوپن بزاریم چی؟
    ممنون
    بليت اوپن نداريم رو اتحاد
    براي چي براي بچه اتون ويزا تايپ C صادر كردن؟ مشكل سفارت بوده
    به نظر من ريسك كنيد همينطوري بريد فرودگاه

Junior Member

با سلام.تا سه روز دیگر من دارم برای تحصیل به آلمان میرم و تو ویزام نوشته 7900 یورو باید همرام باشه اما من 9000 یورو با خودم میبرم،میخواستم بدونم اگه ریسک اینکه پول رو ازم بگیرن و پیدا بشه بالاس اصلا میتونم اظهار نامه تهیه کنم یا نه،در ضمن لازمه که پول رو چند بخش کنم و تو کیف و جیب هام پخش کنم؟در ضمن اگر از صرافی رسیدی یا چیزی داشته باشم کافیه یا حتما باید از بانک چیزی داشته باشم؟

Junior Member

من برای مجوز خروجم وثیقه سیاحتی رو گذاشتم و توی ویزام مشخصه که ویزای دانشجویی دارم،میخواستم بدونم مامور گذرنامه متوجه میشه که من مجوز خروجم رو از طریق سیاحتی گرفتم ولی ویزام دانشجویی هست تا بخواد به من ایراد بگیره؟اصن همچین چیزی تو سیستمشون ثبت میشه؟در ضمن من بلیط یک طرفه گرفتم ممکنه که این هم دردسر ساز بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emad__ab نمایش پست ها
    من برای مجوز خروجم وثیقه سیاحتی رو گذاشتم و توی ویزام مشخصه که ویزای دانشجویی دارم،میخواستم بدونم مامور گذرنامه متوجه میشه که من مجوز خروجم رو از طریق سیاحتی گرفتم ولی ویزام دانشجویی هست تا بخواد به من ایراد بگیره؟اصن همچین چیزی تو سیستمشون ثبت میشه؟در ضمن من بلیط یک طرفه گرفتم ممکنه که این هم دردسر ساز بشه؟
    صد در صد به مشکل بر خواهید خورد(مگر خودش نخواد بهتون گیر بده). اون موقعی که باید مهر خروج بخوره تو پاستون ، اطلاعات شما و اجازه شما برای خروج تو ما نیتورش میاد. بعد از شما می پرسه کجا می رید شما مثلا می گی عراق، انوقت وبزات رو چک خواهد کرد. حتی ممکنه ممنوع الخروج بشی و در شرایط بدتر کار به بازداشت هم خواهد رسید.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

یه مثال دیگه که بادم افتاد و شاید باقی دوستان هم براشون مفید باشه.
    یکی از دوستان(ایشون دختر بودند و زیر سن قانونی و با حکم رشد) که پدرشون در قید حیات نبودند، با اجازه دادگاه مجوز خروج از کشور برای تفریح برای یک بار براشون صادر شده بود. در هنگام خروج افسر لب مرز بهشون باداوری کرده بود که شما یکبار حق خروج دارید در حالیکه به گفته خودشون هیچ علامت یا نشانه ای در پاس ایشون ثبت نشده بود. نتیجه اینکه در سیستم ثبت میشه.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)