صفحه 21 از 27 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 265

موضوع: مشکل در فرودگاه امام

پیش فرض پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

سلام
    امیدوارم سوالم رو جای درست پرسیده باشم.
    تو فرودگاه موقع ورود از آمریکا به ایران به ریش تراش نو و ۵ عدد ادکلن و حدود سه بسته بزرگ لوازم آرایش گیر میدن؟(مارک های مختلفه و یکی نیست) اگه بگم اینا سوغاتیه مشکل حل میشه؟ ضمنا ریش تراش و ادکلن ها رو میخوام تو جعبه اصلیشون بیارم.
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin2279 نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم سوالم رو جای درست پرسیده باشم.
    تو فرودگاه موقع ورود از آمریکا به ایران به ریش تراش نو و ۵ عدد ادکلن و حدود سه بسته بزرگ لوازم آرایش گیر میدن؟(مارک های مختلفه و یکی نیست) اگه بگم اینا سوغاتیه مشکل حل میشه؟ ضمنا ریش تراش و ادکلن ها رو میخوام تو جعبه اصلیشون بیارم.
    ممنونم
    سلام
    بگيد سوغاتی هست مشكل نداره
    البته كارمند های گمرك توی سالها تجربه از فاصله 100 متری ميفهمند خودشون كه يه نفر داره سوغاتی مياره يا فروشنده هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sayyed نمایش پست ها
    سلام
    توی فرودگاه امام اگه که ویزام دانشجویی باشه میتونم نشون بدم (بدون نامه وزارت علوم) که عوارض خروج رو پرداخت نکنم؟
    سلام.
    بنده کارت معافیت دارم و برای خروج پرداخت کردم، دوست بنده اما معافیت تحصیلی داشت، برای خروج عوارض پرداخت کرد اما در فرودگاه اما بهش گفتند که چون معافیت تحصیلی داری، لازم نبود پرداخت کنی. در نتیجه لازم نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsalar7 نمایش پست ها
    سلام.
    بنده کارت معافیت دارم و برای خروج پرداخت کردم، دوست بنده اما معافیت تحصیلی داشت، برای خروج عوارض پرداخت کرد اما در فرودگاه اما بهش گفتند که چون معافیت تحصیلی داری، لازم نبود پرداخت کنی. در نتیجه لازم نیست.
    یعنی کسایی که دانشجویی میرن، عوارض خروج نمیخواد پرداخت کنن؟( من کارت پایان خدمت دارم و ویزام هم دانشجوییه برای آلمان)

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

دوستان من دارم دانشجویی میرم آلمان و 10000 یورو هم میخوام با خودم ببرم. 8000 یورو باید همراهم باشه که اونجا تووی حساب بانکی بزارم که ویزام از سه ماهه بشه یک ساله و 2000 تا هم برای خرج شخصی. (خرید لپ تاپ و گوشی و از این حرفا)
    تووی فرودگاه گیر میدن؟ شنیدم به بالای 5000 یورو گیر میدن؟( بعضیا میگن بگی دانشجویی و براشون توضیح بدی راه میان باهت، بعضیا میگن، سوال کردن چقدر پول داری بگو کمتر از 5000 یورو، ولی خب اگه گشتن و یک درصد پول رو شمردن؟)

بالاخره قضیه چیه و باید چیکار کرد؟
    ویرایش توسط lssaeed : June 5th, 2016 در ساعت 09:29 AM

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    نميتونيد يه كری آن 8 كيلويي ببريد بعد با يه كوله پشتي 15 كيلويي توی كابين.
    همسر من با ایر کانادا از فرودگاه آتاتورک پرواز داشت بدون اغراق اینو میگم که چمدان کابینیش 15 کیلو بود و کوله پشتیش هم 15 و هیچییی بهش نگفتن حتی از گیت هم که رد شد تا لحظه آخر من خوراکی چپوندم تو وسایلش
    توی آتاتورک چمدون 25 کیلوییش رو که روی گذاشتن برا وزن کردن چوت نصفش بیرون بود و طرف نگاهم نکرد براش در مقابل چشمای بهت زده ی ما 17 کیلو ثبت شد

من10 روز دیگه خودم پرواز دارم با ایران ایر و به شدت میترسم چون خیلی دقیق وزن میکنن موقع خرید به من گفتن بار داخل کابین 12 کیلو هستش چرا فرمودین 8 کیلو بعد من کوله پشتیم جداست دیگه از اون 12 کیلو .خوب برای خانوما مگه کوله حکم کیف دستی رو نداره؟
    ویرایش توسط khashijan : June 14th, 2016 در ساعت 04:48 AM

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

بازم سوال دارم
    1.ویزای من امیگرنت هستش و تا اکتبر اعتبار داره آیا ارز مسافرتی بهم تعلق میگیره؟
    2.به یک طرفه بودن بلیطم گیر نمیدن برا خروج ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khashijan نمایش پست ها
    بازم سوال دارم
    1.ویزای من امیگرنت هستش و تا اکتبر اعتبار داره آیا ارز مسافرتی بهم تعلق میگیره؟
    2.به یک طرفه بودن بلیطم گیر نمیدن برا خروج ؟
    سلام
    1. راجع به ارز به بانكتون بستگي داره بعضي گير ميدن بعضي ها نميدن
    ولي طبق مصوبه اشون بهتون ارز تعلق نميگيره . ارز براي توريست ها هست
    2. بليت يه طرفه هم براي مهاجرين مشكلي نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط khashijan نمایش پست ها
    همسر من با ایر کانادا از فرودگاه آتاتورک پرواز داشت بدون اغراق اینو میگم که چمدان کابینیش 15 کیلو بود و کوله پشتیش هم 15 و هیچییی بهش نگفتن حتی از گیت هم که رد شد تا لحظه آخر من خوراکی چپوندم تو وسایلش
    توی آتاتورک چمدون 25 کیلوییش رو که روی گذاشتن برا وزن کردن چوت نصفش بیرون بود و طرف نگاهم نکرد براش در مقابل چشمای بهت زده ی ما 17 کیلو ثبت شد

من10 روز دیگه خودم پرواز دارم با ایران ایر و به شدت میترسم چون خیلی دقیق وزن میکنن موقع خرید به من گفتن بار داخل کابین 12 کیلو هستش چرا فرمودین 8 کیلو بعد من کوله پشتیم جداست دیگه از اون 12 کیلو .خوب برای خانوما مگه کوله حکم کیف دستی رو نداره؟
    بردن سي كيلو بار با خودتون توي كابين كاملن كار ريسكي هست كه ممكن منجر به از دست دادن بارتون بشه
    بار دستي رو چشمي چك ميكنند و يهو بين 200 مسافر به يكي گير ميدن
    مقدار بار كابين هم ميتونيد توي سايت ارلاينتون چك كنيد 12 كيلو من فقط روي كي ال ام ديدم

Senior Member

بچه ها تو فرودگاه امام به عکس بی حجاب روی ویزای خانوما گیر میدن؟میترسم نزارن خارج شم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)