صفحه 22 از 27 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 265

موضوع: مشکل در فرودگاه امام

پیش فرض پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    بچه ها تو فرودگاه امام به عکس بی حجاب روی ویزای خانوما گیر میدن؟میترسم نزارن خارج شم!
    خير مشكلي نداره

با سلام
    من از اتريش ويزاي تحصيلي اوليه type D رو قراره بگيرم . الان دانشجوي ليسانسم و مشمولم و ميخوام تا ٢ ماه ديگر از ايران براي تحصيل به اتريش برم . ويزا توي پاسپورتم زده ميشه
    ١- براي رفتن كدام راه بهتر است ؟ يك مجوز خروج سياحتي به تركيه بگيرم با بليط رفت و برگشت به اونجا و يك بليط يك طرفه از تركيه به وين؟
    يا يك بليط مستقيم رفت و برگشت به وين با مجوز سياحتي به وين ؟
    ٢- اگه راه اول بهتره ؛ آيا از شهرستان پرواز كنم احتمال گير دادن كمتر ه؟
    ٣-اگه راه بهتر و مطمئن تري وجود داره خواهشا بگين
    من فقط ميخوام از كشور خارج بشم و بعد با قانون جديدي كه براي معافيت تصويب كردن معاف ميشم ولي الان واقعا به راهنمايي شما براي خروج از كشور نياز دارم

Junior Member

خانم ها با داشتن ویزای دانشجویی باید عوارض خروج از کشور بدن یا اگه ویزا رو نشون بدیم بدون عوارض قبول می کنند؟
    دوستان کسی تجربه ای داره؟

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_88 نمایش پست ها
    خانم ها با داشتن ویزای دانشجویی باید عوارض خروج از کشور بدن یا اگه ویزا رو نشون بدیم بدون عوارض قبول می کنند؟
    دوستان کسی تجربه ای داره؟
    تا جایی که من شنیدم، فقط آقایونی که معافیت تحصیلی دارند از پرداخت عوارض معاف اند.
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

نقل قول نوشته اصلی توسط khashijan نمایش پست ها
    همسر من با ایر کانادا از فرودگاه آتاتورک پرواز داشت بدون اغراق اینو میگم که چمدان کابینیش 15 کیلو بود و کوله پشتیش هم 15 و هیچییی بهش نگفتن حتی از گیت هم که رد شد تا لحظه آخر من خوراکی چپوندم تو وسایلش
    توی آتاتورک چمدون 25 کیلوییش رو که روی گذاشتن برا وزن کردن چوت نصفش بیرون بود و طرف نگاهم نکرد براش در مقابل چشمای بهت زده ی ما 17 کیلو ثبت شد

من10 روز دیگه خودم پرواز دارم با ایران ایر و به شدت میترسم چون خیلی دقیق وزن میکنن موقع خرید به من گفتن بار داخل کابین 12 کیلو هستش چرا فرمودین 8 کیلو بعد من کوله پشتیم جداست دیگه از اون 12 کیلو .خوب برای خانوما مگه کوله حکم کیف دستی رو نداره؟
    دوست عزیز
    من تجربه شخصیم با ایران ایر رو بهتون عرض میکنم . در یه سفر من دو تا کیف با خودم بردم داخل کابین که هیچکدوم رو حتی چک نکردن ، یدونه کوله پشتی که توش لبتاب و کمی وسیله داشتم و یدونه کیف دستی که توش پر لباس بود . چمدونی که همراهم بود رو وزن کردن و چون ۱۴ کیلو بود و برای قسمت بار بود هیچ مشکلی ایجاد نشد .
    فقط دو تا نکته :
    ۱. به هیچ عنوان کیفهایی که میخواید ببرید داخل رو تا آخر پر نکنید که قلمبه بشه یا یه شکلی بشه که انگار جای یدونه چوب کبریت نداره .
    ۲ . توی صف که برای تهیه بلیط و وزن کشی وسایل ایستادید ، کوله و ساک دستیتون ( که ضاهر کاملا طبیعی دارن ) رو یه جور حمل کنید که انگار هیچی توشون نیس و خیلی سبک هستن .
    آها کوله رو هم یه بندی بندازید رو شونتون و یه جوری وایسین که انگار سبکه ( خودتون رو خم نکنید ) .
    من خودم شاید مجموعه کوله و ساک دستی که بردم داخل کابین بیشتر از ۲۰ کیلو بود ولی بدون کوچکترین جلب توجهی با خودم بردمشون داخل .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Physics with an integrated foundation year in The University of Manchester

سلام من هنوز 18 سالم نشده
    ولی پاسپورت جدا دارم (که طبیعتا با رضایت ولی بوده) آیا لازمه یک رضایت محضری برای خروج از کشور با خودم ببرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alirahimi430 نمایش پست ها
    سلام من هنوز 18 سالم نشده
    ولی پاسپورت جدا دارم (که طبیعتا با رضایت ولی بوده) آیا لازمه یک رضایت محضری برای خروج از کشور با خودم ببرم؟
    سلام
    خیر لازم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    خیر لازم نیست
    سلام. تازه عضو شدم گشتم اما انجمن مرتبط با سوالم پیدا نکردم
    من امروز باری رو از طریق ترکیش ایرلاین فرودگاه امام فرستادم خارج از ایران اما الان متوجه شدم ی قسمت از ادرس اشتباهه. میشه کاری کرد که بار برگشت نخوره؟؟؟
    کمککککککککککککککککککککککک کککککک

نقل قول نوشته اصلی توسط saba80012 نمایش پست ها
    سلام. تازه عضو شدم گشتم اما انجمن مرتبط با سوالم پیدا نکردم
    من امروز باری رو از طریق ترکیش ایرلاین فرودگاه امام فرستادم خارج از ایران اما الان متوجه شدم ی قسمت از ادرس اشتباهه. میشه کاری کرد که بار برگشت نخوره؟؟؟
    کمککککککککککککککککککککککک کککککک
    بار برگشت نميخوره هيچ وقت به خاطر يه تيكه از آدرس
    شمار تماس گيرنده و راههاي ديگه اي پيدا كردن آدرس صحيح وجود دارد

Junior Member

سلام من میخوام برگردم ایران از کانادا به تهران
    میخوام نزدیک ده تا گوشی بدون کارتون یا با کارتون باشه همراه خودم بیارم به نظرتون گیر میدن همشون هم واسه هدیه است چند تا میتونم با خودم ببرم داخل و چند تاشو بذارم تو ساکم بار ببره و همراه چهار ریش تراش و دو تا لپ تاپ که یکیش مال خودمه یکی اش هدیه تو تهران گیر میدن ممنون میشم یکی در این مورد راهنمایی کنه تجربشو داره در اختیارم بذاره با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)