صفحه 3 از 27 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 265

موضوع: مشکل در فرودگاه امام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Language and culture

پیش فرض پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

سلام به همه دوستان،
    امسال هم نظرتون اینه که 3 ساعت زودتر فرودگاه باشیم یا 2 ساعت کفایت میکنه؟
    راستی اگه اضافه بار داشته باشیم هیچ جوری نمیشه ردش کرد ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

با سلام

من فکر می کنم 2 ساعت یا 3 ساعت زودتر بودن بستگی داره به هواپیمایی شما.....

الان من بلیط هواپیمایی KLM گرفتم روش بر چسب زدن به فارسی :
    "
    توجه:
    از شما مسافر محترم تقاضا می شود 3 ساعت قبل از پرواز در
    فرودگاه امام خمینی _ کانتر پذیرش KLM به منظور دریافت کارت پرواز
    وانجام تشریفات حضور داشته باشید. از همکاری شما متشکریم"

موفق باشید
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط p_akbarzadeh2002
    سلام به همه دوستان،
    امسال هم نظرتون اینه که 3 ساعت زودتر فرودگاه باشیم یا 2 ساعت کفایت میکنه؟
    راستی اگه اضافه بار داشته باشیم هیچ جوری نمیشه ردش کرد ؟
    شما که میدونید اینجا ایرانه! پس همون 3 ساعت باشید بهتره. بار اضافی رو جریمشو می گیرن. بگید دانشجو هستید و این حرفا شاید کمتر اذیت کنند. من فامیلمون که میرفت کانادا 7 کیلو اضافه بار داشت ، گفت برای تحصیل میره و یه نمه مظلوم نمایی کرد طرف هیج خسارتی نگرفت! البته حالا بار اضافه نبرید بعدا بگید من گفتما!!!
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

پیش فرض پاسخ : پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.davand
    با سلام

من فکر می کنم 2 ساعت یا 3 ساعت زودتر بودن بستگی داره به هواپیمایی شما.....

الان من بلیط هواپیمایی KLM گرفتم روش بر چسب زدن به فارسی :
    "
    توجه:
    از شما مسافر محترم تقاضا می شود 3 ساعت قبل از پرواز در
    فرودگاه امام خمینی _ کانتر پذیرش KLM به منظور دریافت کارت پرواز
    وانجام تشریفات حضور داشته باشید. از همکاری شما متشکریم"

موفق باشید

fمتاسفانه بعضی وقتها تعداد پروازهای همزمان فرودگاه امام به قدری زیاد میشه که کنترل از دستشون خارج میشه. چک کنید تو سایتش اگر اونروزی که شما پرواز دارید همزمان (با فاصله ی 2-3 ساعت قبل و بعد پرواز شما) تعداد زیادی پرواز دیگه هستش سعی کنید حداقل 4 ساعت زودتر فرودگاه باشید . مخصوصا اگر بار زیاد دارید و یا اجازه خروج از نظام وظیفه گرفتید.چون ممکنه اونجا برای چک مجبور بشیه برید به باجه نظام وظیفه و چند دقیقه ی هم اونجا وقتتون گرفته شه. همینطور اگه باید خروجی پرداخت کنید از قبل اینکار رو بکنید که اونجا الکی تو صف بانک نایستید و بتونید بیشتر پیش خانواده تون باشید و اشک بریزید.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh

fمتاسفانه بعضی وقتها تعداد پروازهای همزمان فرودگاه امام به قدری زیاد میشه که کنترل از دستشون خارج میشه. چک کنید تو سایتش اگر اونروزی که شما پرواز دارید همزمان (با فاصله ی 2-3 ساعت قبل و بعد پرواز شما) تعداد زیادی پرواز دیگه هستش سعی کنید حداقل 4 ساعت زودتر فرودگاه باشید . مخصوصا اگر بار زیاد دارید و یا اجازه خروج از نظام وظیفه گرفتید.چون ممکنه اونجا برای چک مجبور بشیه برید به باجه نظام وظیفه و چند دقیقه ی هم اونجا وقتتون گرفته شه. همینطور اگه باید خروجی پرداخت کنید از قبل اینکار رو بکنید که اونجا الکی تو صف بانک نایستید و بتونید بیشتر پیش خانواده تون باشید و اشک بریزید.
    چه خبره بابا. 4 ساعت قبل پرواز برای انجام کارهای مربوط به پرواز زیاده. در شلوغترین زمان شما حداکثر یک ربع تا نیم ساعت توی صف گیت ورودی معطل می شید. وقتی هم که وارد شدید مستقیم می رید به باجه مربوط به پروازتون و کارت پرواز رو می گیرید. حداکثر در بدترین حالت 15 تا 20 دقیقه طول می کشه. 2-3 دقیقه هم خروجی رو می دید و 3-4 دقیقه هم اگه بخواهید می تونید وقت برای ارز خریدن بزارید. وقتی هم کارت پرواز رو گرفتید حداکثر نیم ساعت قبل از Boarding time می تونید برای عبور از Passport check وقت بزارید (که زیادهم هست). با این حساب همون 1.5 تا 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشید برای انجام تشریفات اداری کفایت می کنه. می تونید حداکثر یک ربع بازه اطمینان بزارید برای موارد پیشبینی نشده مثل اینکه در گیت ورودی به بارتون مشکوک بشند و ازتون بخوان اونو باز کنین.
    بیشتر ازین هر چقدر دوست دارین وقت بزارین و یا زودتر برین رو می تونید با دوستان یا خانواده باشین.
    پیشنهاد می کنم به محض رسیدن به فرودگاه از گیت ورودی بگذرید، به باجه خط پروازیتون مراجعه کنید و کارت پروازتون رو بگیرید. همون تو اگه می خوان خروجی رو پرداخت کنین (بیرون هم بانک هست. طبقه پایین- پروازهای ورودی) و بعد برگردین بیرون و تا 45 دقیقه قبل از پرواز با دوستان و آشنایان باشید.
    این تجربه بیش از 10 بار خروج از فرودگاه امام من است.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    چه خبره بابا. 4 ساعت قبل پرواز برای انجام کارهای مربوط به پرواز زیاده. در شلوغترین زمان شما حداکثر یک ربع تا نیم ساعت توی صف گیت ورودی معطل می شید. وقتی هم که وارد شدید مستقیم می رید به باجه مربوط به پروازتون و کارت پرواز رو می گیرید. حداکثر در بدترین حالت 15 تا 20 دقیقه طول می کشه. 2-3 دقیقه هم خروجی رو می دید و 3-4 دقیقه هم اگه بخواهید می تونید وقت برای ارز خریدن بزارید. وقتی هم کارت پرواز رو گرفتید حداکثر نیم ساعت قبل از Boarding time می تونید برای عبور از Passport check وقت بزارید (که زیادهم هست). با این حساب همون 1.5 تا 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشید برای انجام تشریفات اداری کفایت می کنه. می تونید حداکثر یک ربع بازه اطمینان بزارید برای موارد پیشبینی نشده مثل اینکه در گیت ورودی به بارتون مشکوک بشند و ازتون بخوان اونو باز کنین.
    بیشتر ازین هر چقدر دوست دارین وقت بزارین و یا زودتر برین رو می تونید با دوستان یا خانواده باشین.
    پیشنهاد می کنم به محض رسیدن به فرودگاه از گیت ورودی بگذرید، به باجه خط پروازیتون مراجعه کنید و کارت پروازتون رو بگیرید. همون تو اگه می خوان خروجی رو پرداخت کنین (بیرون هم بانک هست. طبقه پایین- پروازهای ورودی) و بعد برگردین بیرون و تا 45 دقیقه قبل از پرواز با دوستان و آشنایان باشید.
    این تجربه بیش از 10 بار خروج از فرودگاه امام من است.
    فرودگاه امام واقعاً به اين مرتبي نيست. من تو يكي از پروازام بيشتر از نيم ساعت تو صف گيت ورودي معطل شدم و موقع تحويل بار و گرفتن كارت پرواز هم به دليل قطع شدن شبكه اشون بين يك ساعت تا يك ساعت و نيم معطل شدم (كسايي كه بعد من هم اومده بودن كه زياد هم بودن، به همين ترتيب زمان معطليشون بيشتر هم شد). اما صف پرداخت عوارض خروج خلوت بود. شايد چهار ساعت كمي زياد باشه، اما براي فرودگاه امام به نظرم رعايت احتياط سه ساعته ضروريه!

کلا تو این شرایط به چیزایی که در lobtob هست حواستون باشه و کلا ۲ تا ۱.۵ رو به کارای مربوط به گیت و بازرسی قرار بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط hsharare
    کلا تو این شرایط به چیزایی که در lobtob هست حواستون باشه و کلا ۲ تا ۱.۵ رو به کارای مربوط به گیت و بازرسی قرار بدید
    منظورتون laptop هستش؟ مگه میان اونو هم چک می کنن؟! اینجوری که ما ممنوع الحیات میشیم!!!
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

در مورد External Hard Disk کسی اطلاعاتی داره ؟ آیا در فرودگاه سابقه داشته که محتوا را چک کنند ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joe33543
    در مورد External Hard Disk کسی اطلاعاتی داره ؟ آیا در فرودگاه سابقه داشته که محتوا را چک کنند ؟
    با توجه به تجربه دوستان که تو فروم میتونید پیدا کنید تا حالا همچین اتفاقی نیفتاده ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)