صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 265

موضوع: مشکل در فرودگاه امام

پیش فرض پاسخ : پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    چه خبره بابا. 4 ساعت قبل پرواز برای انجام کارهای مربوط به پرواز زیاده. در شلوغترین زمان شما حداکثر یک ربع تا نیم ساعت توی صف گیت ورودی معطل می شید. وقتی هم که وارد شدید مستقیم می رید به باجه مربوط به پروازتون و کارت پرواز رو می گیرید. حداکثر در بدترین حالت 15 تا 20 دقیقه طول می کشه. 2-3 دقیقه هم خروجی رو می دید و 3-4 دقیقه هم اگه بخواهید می تونید وقت برای ارز خریدن بزارید. وقتی هم کارت پرواز رو گرفتید حداکثر نیم ساعت قبل از Boarding time می تونید برای عبور از Passport check وقت بزارید (که زیادهم هست). با این حساب همون 1.5 تا 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشید برای انجام تشریفات اداری کفایت می کنه. می تونید حداکثر یک ربع بازه اطمینان بزارید برای موارد پیشبینی نشده مثل اینکه در گیت ورودی به بارتون مشکوک بشند و ازتون بخوان اونو باز کنین.
    بیشتر ازین هر چقدر دوست دارین وقت بزارین و یا زودتر برین رو می تونید با دوستان یا خانواده باشین.
    پیشنهاد می کنم به محض رسیدن به فرودگاه از گیت ورودی بگذرید، به باجه خط پروازیتون مراجعه کنید و کارت پروازتون رو بگیرید. همون تو اگه می خوان خروجی رو پرداخت کنین (بیرون هم بانک هست. طبقه پایین- پروازهای ورودی) و بعد برگردین بیرون و تا 45 دقیقه قبل از پرواز با دوستان و آشنایان باشید.
    این تجربه بیش از 10 بار خروج از فرودگاه امام من است.
    من فقط توصیه کرده بودم. موافقم که در بیشتر مواقع کار ادم سریع انجام میشه. اما اگر دقت میکردی گفتم که اگر تعداد پروازهای همزمان زیاد بود زودتر برید. من تجربه ای که داشتم این بود که 11 پرواز قرار بود در طول 3 ساعت چرواز کنند. در نتیجه اینقدر شلوغ بود که اصلا قابل وصف نبود.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun
    جناب بهرنگ سلام
    به نظر من اینکار ریسکه بزرگیه. چون اگر ممنوع الخروج باشه پاسشو میگیرن.کی پاسشو تحویل بدن معلوم نیست چقدر طول بکشه. باید هرجور شده از حراست فرودگاه استعلام بگیره. میتونه بگه از قراردادم با یه شرکت چند ماه مونده میخوام ببینم من ممنوع الخروج هستم یا نه؟
    یا از هر طریق دیگه.
    در صورت مشاهده مجدد چنین پاسخ‌هایی که بدون مدرک نوشته شده و موجب نگرانی کاربران می‌شه، نویسنده منع کاربری خواهد شد.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    در صورت مشاهده مجدد چنین پاسخ‌هایی که بدون مدرک نوشته شده و موجب نگرانی کاربران می‌شه، نویسنده منع کاربری خواهد شد.
    جالبه - خیلی جالبه. فکر میکنم شما میخواستید به این دوستمون تذکر بدید که اشتباهی پست من رو نقل قول کردید.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    سلام
    اینقدر استرس نداشته باشید... اگه قرار بود ممنوع الخروج بشی.. ممنوع الزندگی هم می شدی....
    مطمئن باشید...

در ضمن گیریم اگه ممنوع بشی دیگه مهم نیست پاستو بگیرن یا نه... چون خودتو می گیرنند.... هنوز خیلی گنده ها هستند که باید جواب بدنند بر وبچی مثل ماها ته خط
    دوست عزیز بر چه اساس میفرمایید هرکی ممنوع الخروج بشه ممنوع الزندگی میشه؟ ممکنه بیشتر توضیح بفرمایید ???

دوستان عزیز همین هفته گذشته چهار تا از دوستان من از همین فرودگاه امام به مقصد اروپا پرواز کردند و هیچ مشکلی هم پیدا نکردند نه لپ تاپ رو چک می کنند نه به هارد دیسک کاری دارند نه ازتون می پرسن تو فیس بوک چی نوشتی ;D نه آدرس ایمیلتون رو میخوان بابا دم آخری اینقدر استرس ندین به خودتون ... در مورد اینکه چند ساعت قبل از پرواز اونجا باشین به نظر من هم 3-2 ساعت کفایت می کنه . عوارض خروج رو هم قبلاً پرداخت کنید .
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-TU Delft, The Netherlands

پیش فرض پاسخ : فرودگاه استانبول ( آتا ترک )

سلام به همه دوستان
    راستش من از ترکیش ایر بلیط دارم واسه 20 جولای
    پرواز از مشهد به استانبول دو ساعت توقف و سپس به سمت آمستردام

از دوستان کسی فرودگاه استانبول تجربه داشته؟ میتونه پروسه کلی از لحظه پیاده شدن از پرواز مشهد(یا فرضا تهران) به استانبول تا لحظه سوار شدن به پرواز استانبول -آمستردام(یا مقصد شما) توضیح مختصری بده؟
    مثلا نحوه گرفتن کارت پرواز و ... یا لازمه بار ها تحویل گرفته بشن در استانبول و...؟

با توجا به اینکه میگن ترک های ترکیه ( مخلص ترک های خودمون هستیم ;D) یه خرده گیج میزنن و همچنین فاصله بین دو پرواز فقط دو ساعته اگه پروسه رو توضیح بدین
    فکر کنم به مشکل نخوریم اونجا
    ممنونم - ارادتمند
    سجاد

پیش فرض پاسخ : فرودگاه استانبول ( آتا ترک )

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadhuss
    سلام به همه دوستان
    راستش من از ترکیش ایر بلیط دارم واسه 20 جولای
    پرواز از مشهد به استانبول دو ساعت توقف و سپس به سمت آمستردام

از دوستان کسی فرودگاه استانبول تجربه داشته؟ میتونه پروسه کلی از لحظه پیاده شدن از پرواز مشهد(یا فرضا تهران) به استانبول تا لحظه سوار شدن به پرواز استانبول -آمستردام(یا مقصد شما) توضیح مختصری بده؟
    مثلا نحوه گرفتن کارت پرواز و ... یا لازمه بار ها تحویل گرفته بشن در استانبول و...؟

با توجا به اینکه میگن ترک های ترکیه ( مخلص ترک های خودمون هستیم ;D) یه خرده گیج میزنن و همچنین فاصله بین دو پرواز فقط دو ساعته اگه پروسه رو توضیح بدین
    فکر کنم به مشکل نخوریم اونجا
    ممنونم - ارادتمند
    سجاد
    اگه هر دو تا پروازتون با ترکیش هست که بار رو خودشون میارن و شما در هلند تحویل میگیرین در استانبول باید برید تو سالن ترانزیت وقتی‌ وارد میشین تابلو زده برای ورود به ترانزیت کارت پرواز بعدی رو چک می‌کنن که هر دوتا کارت پرواز تهران یا مشهد که بارو تحویل میدین بهتون میدن،،،در سالن ترانزیت هم که وارد میشین تقریبا دوساعت قبل از هر پرواز گیتت جدید رو میتونید روی تابلوهای الکترونیک پیدا کنید،،سفر بخیر

Junior Member

این عوارض که میگین رو چه کسانی باید پرداخت کنن؟
    real eyes realize real lies

نقل قول نوشته اصلی توسط vaheed_nzh
    این عوارض که میگین رو چه کسانی باید پرداخت کنن؟
    هر کسی‌ که تو صفحه اول پاسپورتش محل اقامت رو نوشته ایران مگر کسانی‌ که پاسپورت یه کشور دیگه رو هم دارن،،مبلغ شم ۲۵۰۰۰ تومن هست

سلام

یه سوالی ازتون دارم. من بلیط گرفتم از ترکیش برای استکهلم. توی بلیطم اسمم رو کامل نوشته فقط حرف آخر پسوند فامیلیم نیفتاده بود تو بلیط . مسئول صادر کننده بلیط با خودکار یکم درستش کرد و گفت که مشکلی پیش نمی اد. وقتی اومدم خونه به علت استرس بالایی که داشتم Tongue خودم با خودکار این حرفو تو بلیط پر رنگ کردم. یکم فقط اگه دقت کنی معلومه که دستیه . حالا میخوام بپرسم تو فرودگاه ممکنه بهم گیر بدن برای این مساله؟ :-\
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrock
    سلام

یه سوالی ازتون دارم. من بلیط گرفتم از ترکیش برای استکهلم. توی بلیطم اسمم رو کامل نوشته فقط حرف آخر پسوند فامیلیم نیفتاده بود تو بلیط . مسئول صادر کننده بلیط با خودکار یکم درستش کرد و گفت که مشکلی پیش نمی اد. وقتی اومدم خونه به علت استرس بالایی که داشتم Tongue خودم با خودکار این حرفو تو بلیط پر رنگ کردم. یکم فقط اگه دقت کنی معلومه که دستیه . حالا میخوام بپرسم تو فرودگاه ممکنه بهم گیر بدن برای این مساله؟ :-\
    به نظر من خیلی‌ مهم نیست چون اسمتون تو لیست کامپیوتر هست،ولی‌ فرودگاه بریدم ممکن یه چیزی جواب بدن که تا زمانی‌ که روز پرواز نیاد معلم نیست بهتره برین و از آژانس بخواین یه بیلیت دیگه صادر کنه براتون تا خیالتون راحت باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)