صفحه 8 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 265

موضوع: مشکل در فرودگاه امام

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

دوستان به من بگین چه خاکی به سرم بریزم ؟! بارم شده 55 کیلو یعنی یکی از چمدونام شده 20 کیلو و اون یکی هم شده 35 کیلو ! هیچ چیزیش رو هم نمی تونم کم کنم ! میخواستم ببینم که آیا تو فرودگاه اجازه میدن رد شم ؟ و هز کیلو اضافه بار رو چقدر میگیرن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط FP
    دوستان به من بگین چه خاکی به سرم بریزم ؟! بارم شده 55 کیلو یعنی یکی از چمدونام شده 20 کیلو و اون یکی هم شده 35 کیلو ! هیچ چیزیش رو هم نمی تونم کم کنم ! میخواستم ببینم که آیا تو فرودگاه اجازه میدن رد شم ؟ و هز کیلو اضافه بار رو چقدر میگیرن؟
    Depends on your Airline they charge you ! ask their representatives but in most cases the will not allow a baggage weight more than 32kg!
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

منم همین مشکل دارم. بارم شده ۳۰ کیلو و هنوز خیلی‌ چیزا رو جا ندادم تو چمدونم. باز خوبه که شما ۲تا چمدون میتوانید داشته باشید.نمی‌شه غیر از کیف لپتاپ یک ساک کوچیک هم با خودم ببرم تو هواپیما؟

منم 50کیلو یا بیشتر بار دارم!!!!! چیکار کنیم؟؟؟؟!!!
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

Senior Member

اگه ایران ایر هستی به احتمال 99 درصد با پرداخت جریمه میتونی.
    اگه ایرلاین دیگه هستی اول باید چمدون 35 کیلویی رو بکنی 32 کیلو (می تونی سه کیلوش رو بریزی روی اون 20 کیلویی که بشه 23 کیلو). بعد باز با پرداخت جریمه میتونی ببری. میزان جریمه برای ایرلاینهای مختلف فرق میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo2008
    منم همین مشکل دارم. بارم شده ۳۰ کیلو و هنوز خیلی‌ چیزا رو جا ندادم تو چمدونم. باز خوبه که شما ۲تا چمدون میتوانید داشته باشید.نمی‌شه غیر از کیف لپتاپ یک ساک کوچیک هم با خودم ببرم تو هواپیما؟
    بله می تونید یه چمدون کوچیک carry on با خودتون ببرید داخل هواپیما
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    اگه ایرلاین دیگه هستی اول باید چمدون 35 کیلویی رو بکنی 32 کیلو (می تونی سه کیلوش رو بریزی روی اون 20 کیلویی که بشه 23 کیلو). بعد باز با پرداخت جریمه میتونی ببری. میزان جریمه برای ایرلاینهای مختلف فرق میکنه.
    ??? اگر با ایران ایر پرواز کنیم ، و اگر اون 3 کیلو رو بزاریم تو او یکی ساک که برسه به 32 پس برای چی باید باز جریمه بدیم ؟ من اصلا متوجه نشدم ! ؟
    نشنوی شیون افتادن مهتاب در آب<br />&nbsp; &nbsp;&nbsp; تا چو یاس از در و دیوار نیاویزی گوش

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina12000
    ??? اگر با ایران ایر پرواز کنیم ، و اگر اون 3 کیلو رو بزاریم تو او یکی ساک که برسه به 32 پس برای چی باید باز جریمه بدیم ؟ من اصلا متوجه نشدم ! ؟
    فکر کنم شما فرض کردید که ایشون میره آمریکا یا کانادا و منم فرض کردم ایشون میره اروپا. در حالیکه ایشون اصلا نگفته کجا میره! شاید بهتره اول بپرسیم اصلا مقصد کجاست؟!

به هر حال اگر مقصد اروپاست (یا هرجا غیر از آمریکا و کانادا) و پرواز با ایران ایره، بعد از انجام همون کارهایی که گفتم جریمه فقط برای یک چمدان 23 کیلویی اضافه خواهد بود .
    اگر مقصد اروپاست (یا هرجا غیر از آمریکا و کانادا) و پرواز با هر ایرلاینی غیر از ایران ایره، بعد از انجام همون کارهایی که گفتم جریمه برای "9 کیلو اضافه بار چمدون اول + هزینه حمل یک چمدان 23 کیلویی اضافه" خواهد بود .
    اگر مقصد آمریکا یا کاناداست و پرواز اول با ایران ایره، با همون روش کل مشکل حله و دیگه جریمه ای هم در بین نخواهد بود.
    اگر مقصد آمریکا یا کاناداست و پرواز اول با هر ایرلاینی غیر از ایران ایره، با همون روش جریمه فقط برای 9 کیلو اضافه بار چمدون 32 کیلویی خواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    مشکل من اینه که نمیتونم سه تا چمدون رو کنترل کنم چون یه کوله پشتی هم دارم ( مال لپ تاپم) و از اینها گذشته چمدونیم که 20 کیلو شده دیگه یه سر سوزن جا نداره که از اون 35 کیلوییه توش بریزم ! در ضمن مقصد من سوئد ، گوتنبرگ هست.

Senior Member

مشکل من اینه که نمیتونم سه تا چمدون رو کنترل کنم چون یه کوله پشتی هم دارم ( مال لپ تاپم) و از اینها گذشته چمدونیم که 20 کیلو شده دیگه یه سر سوزن جا نداره که از اون 35 کیلوییه توش بریزم ! در ضمن مقصد من سوئد ، گوتنبرگ هست.
    اگر پروازت ایران ایره وقتی جریمه یه چمدون اضافه رو بدی احتمالش کمه که دیگه به اون 3 کیلو اضافه چمدون 35 کیلوییت گیر بدن. با این وجود باز هم تلاش کن اون سه کیلو اضافه رو تا جایی که میشه کم کنی، تو اون یکی چمدون یا تو کوله لپ تاپ یا ... بذار.
    مشکل کنترل کردن سه تا چمدون رو هم که دیگه من و ایران ایر و جریمه و خلاصه هیچ شخص ثالثی نمی تونه حل کنه! تلاش کن کنترل میشن من خودم پنج تاش (چهارتا چمدون و یه کوله لپ تاپ) رو تا آمریکا آوردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)