صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: انصراف در مراحل معافیت پزشکی

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

پیش فرض پاسخ : انصراف در مراحل معافیت پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط ilanloo نمایش پست ها
    من دفترچه فرستادم و یک ابان هم اعزامم هستش
    برای معافیت میخوام اقدام کنم که باید دفترچه رو باطل کنم تا به معافیتم رسیدگی بشه
    حالا اگه من یک ابان اعزامم عقب بیفته و مثلا من نیمه ابان بهم بگن که معاف نشدم من تاریخ اعزامم کی میشه؟
    اونا خودشون میزنن و اینکه برای چه تاریخی میزنن؟
    من کارشناسی ارشد دارم
    دوست عزیز
    بهترین راه پرسیدن از دفتر پلیس +10 هستش، در عین حال من شندیم، تاکید می کنم شنیدم، وقتی زمان اعزام برسه اونجا هم چون معاینه پزشکی هست (؟) می تونین بگید که مشکل دارید و می خواین معافیت پزشکی استفاده کنید. بعد یه فرجه ی 60 روزه بهتون می دن که به کمیته پزشکی مراجعه کنید. ولی این تفاوت رو داره که کمیسیون خود ارتش و ایناس دیگه نه بیمارستان بیرون

Junior Member

سلام دوستان
    من برای معافیت پزشکی(پارگی دیسک) اقدام کردم. بعد از پزشک عمومی فرستادنم پیش متخصص(البته به من گفتن کمیسیون ولی بعد از مراجعه معلوم شد که این فقط نظر تخصصی بوده) اونم گفتن یه ماه دیگه به نظام وظیفه مراجعه کن تا نتیجه رو بهت بگن. من نمی خوام معاف از رزم بشم(که احتمالا می شم). آیا می تونم تو کمیسیون بخوام اعزامم رو بزنن و معاف از رزمم نکنن؟ اگر مدارکم رو ارائه نکنم اونا خودشون بر اساس نظر تخصص نظر می دن؟ میشه به پلیس +10 مراجعه کرد و دوباره دفترچه اعزام فرستاد؟
    من قصدم معاف دائم بود ولی باتوجه به شرایط منصرف شدم و اصلا نمی خوام معاف از رزم بشم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط houram نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای معافیت پزشکی(پارگی دیسک) اقدام کردم. بعد از پزشک عمومی فرستادنم پیش متخصص(البته به من گفتن کمیسیون ولی بعد از مراجعه معلوم شد که این فقط نظر تخصصی بوده) اونم گفتن یه ماه دیگه به نظام وظیفه مراجعه کن تا نتیجه رو بهت بگن. من نمی خوام معاف از رزم بشم(که احتمالا می شم). آیا می تونم تو کمیسیون بخوام اعزامم رو بزنن و معاف از رزمم نکنن؟ اگر مدارکم رو ارائه نکنم اونا خودشون بر اساس نظر تخصص نظر می دن؟ میشه به پلیس +10 مراجعه کرد و دوباره دفترچه اعزام فرستاد؟
    من قصدم معاف دائم بود ولی باتوجه به شرایط منصرف شدم و اصلا نمی خوام معاف از رزم بشم.
    ممنون
    نمیتونید کاری کنید نظر متخصص هم فرستاده میشه...

Junior Member

دوستان عزیز سلام. من اعزامم اول شهریور 97 بود. بنده به خاطر مشکل پزشکی که داشتم آموزشی رو نتونستم برم و گواهی استراحتم رو به نظام وظیفه ارائه دادم. پزشک متخصص نظام وظیفه گفت چون سه ماه استراحت خوردی کلا جای تمدید اعزام، باید بری دنبال معافیت!. حالا تاریخ اعزامم خورده اول آبان 97. حقیقتش نمیخوام معافیت کامل یا حتی معافیت از رزم بگیرم. پلیس+10 امروز رفتم، گفت که اگه با درخواست معافیتت موافقت نشه مجدد اعزام میشی و با غیبت هم اعزام میشی!!. به نظر شما اگه بنده برای معافیت پزشکی که پزشک نظام وظیفه گفته، اقدام نکنم بعدا برام مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من هم میخوام از مراحل معافیتم انصراف بدم چون هنوز 2 ماه فرجه دارم اما شنیدم اگر معاف از رزم بشم (که میشم) بلافاصله باید برم سربازی!! (خیلی قانون احمقانه ایه). کسی اطلاع داره الان چجوری میتونم انصراف بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina13739 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم میخوام از مراحل معافیتم انصراف بدم چون هنوز 2 ماه فرجه دارم اما شنیدم اگر معاف از رزم بشم (که میشم) بلافاصله باید برم سربازی!! (خیلی قانون احمقانه ایه). کسی اطلاع داره الان چجوری میتونم انصراف بدم؟
    سلام.
    فکر نمی کنم انصراف بتونید بدید. کاری که شابد بتونید بکنید این هست که برگ معاینه اولیه رو که گرفتید نرید برای معاینه تا 2 ماه فرجتون یا اگه معاینه اولیه رفتین برا کمیسیون نرید. اگر کمیسیون رفتین و رای صادر شده کاریش فکر نکنم بشه کرد.
    تمام این هایی که گفتم رو اصلا مطمئن نیستم که ممکن باشه. من خودم 6-7 سال پیش معاینه اولیه رو رفتم ولی برا کمیسیون نرفتم. چندماه بعدش هم رفتم دانشگاه دوباره و معافیت تحصیلی گرفتم (توی فرجه بودم همه این مدت رو). فقط نکته اش اینجاس که پارسال که باز رفتم برای گرفتن برگه سبز، هنوز وضعیتم توی سیستمشون معاینه اولیه بود. خواستم انصراف بدم که نخوام کمیسیون برم و سریع تر برگ سبز رو بگیرم که گفتن امکان انصراف نیست اصلا و مجبور شدم کمیسیون رو برم.
    بنابراین نظر من این هست که نمی تونید انصراف بدید ولی اگر برگ سبز رو نگرفتید هنوز، می تونید تا وقتی فرجه دارید برای کمیسیون یا معاینه اولیه نرید. نظر شخصی هست و اصلا مطمئن نیستم همین باشه. از پلیس +10 یا نظام وظیفه شهرتون سوال کنید می دونن اونا.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)