صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: انصراف در مراحل معافیت پزشکی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انصراف در مراحل معافیت پزشکی

سلام
    من پست ها رو خوندم ولی متوجه نشدم این کار عملی هستش یا نه!؟

Junior Member mazish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU-CTB

من برای معافیت پزشکی اقدام کرده بودم و در حین مراحلش پذیرش تحصیلیم اومد. در زمانی که اقدام به معافیت کردم (مهرماه 1390) مشمول بدون غیبت بودم. اما روند معافیت خیلی طول کشید و تا الان هم ادامه پیدا کرده و احتمالاً تا یک ماه دیگه رأی به سرباز بودنم داده میشه. از طرف دیگه من درخواست پذیرشم رو دیفر کردم به سپتامبر 2012. حالا با توجه به اینکه من بهمن ماه 1389 فارغ التحصیل شدم و پذیرش دکترام هم بهمن 1390 اومد، اگه همین الان انصراف بدم یا مشمول شناخته بشم، میتونم واسه معافیت تحصیلی اقدام کنم؟

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mazish نمایش پست ها
    من برای معافیت پزشکی اقدام کرده بودم و در حین مراحلش پذیرش تحصیلیم اومد. در زمانی که اقدام به معافیت کردم (مهرماه 1390) مشمول بدون غیبت بودم. اما روند معافیت خیلی طول کشید و تا الان هم ادامه پیدا کرده و احتمالاً تا یک ماه دیگه رأی به سرباز بودنم داده میشه. از طرف دیگه من درخواست پذیرشم رو دیفر کردم به سپتامبر 2012. حالا با توجه به اینکه من بهمن ماه 1389 فارغ التحصیل شدم و پذیرش دکترام هم بهمن 1390 اومد، اگه همین الان انصراف بدم یا مشمول شناخته بشم، میتونم واسه معافیت تحصیلی اقدام کنم؟
    این چه معافیتیه که 8 ماه طول کشیده؟

مطمئنی بدون غیبت بودی؟ چون به نظر میاد 7 ماه بعد از فارغ التحصیلی درخواست دادی.

از این گذشته الان بعیده بهت معافیت تحصیلی بدن چون فاصله فراغت از تحصیل و شروع دوره بعدی باید حداکثر یکسال فاصله باشه. البته بعضی از دوستام میگن اگه یکم بیشتر شد هم مشکلی نیست ولی فکر نکنم 1.5 سال فاصله را قبول کنند.

حتی خیلی از دوستان میگن که شما اگه خارج از فرجه 6 ماهه سرباز شناخته بشی غیبت میخوری که در این حالت به هیچ وجه نمیتونی روی معافیت تحصیلی حساب باز کنی.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط mazish نمایش پست ها

داداش شما اگه بعد از تیرماه (تاریخشو دوباره بپرس از ن.و) سال 90 فارغ التحصیل شده باشی شامل فرجه 1 ساله میشی .
    و نکته دوم اینکه با فرض اینکه غیبت هم خورده باشی اعلام کردن هر کی تا خرداد ( اول یا اخر خرداد رو نمیدونم) خودشو معرفی کنه غیبتش بخشیده میشه پس بازم غیبت نمیخوری

از دوستان خواهش میکنم اطلاعات ندارن با آینده بقیه بازی نکنن .
    شما اگه میدونی معاف نمیشی هر چه سریع تر انصراف بده دفترچه بفرست که غیبت نخوری که به پذیرشت برسی

نقل قول نوشته اصلی توسط meamari2 نمایش پست ها
    داداش شما اگه بعد از تیرماه (تاریخشو دوباره بپرس از ن.و) سال 90 فارغ التحصیل شده باشی شامل فرجه 1 ساله میشی .
    و نکته دوم اینکه با فرض اینکه غیبت هم خورده باشی اعلام کردن هر کی تا خرداد ( اول یا اخر خرداد رو نمیدونم) خودشو معرفی کنه غیبتش بخشیده میشه پس بازم غیبت نمیخوری

از دوستان خواهش میکنم اطلاعات ندارن با آینده بقیه بازی نکنن .
    شما اگه میدونی معاف نمیشی هر چه سریع تر انصراف بده دفترچه بفرست که غیبت نخوری که به پذیرشت برسی
    شما که اینقدر اطلاعات داری اگه پست ایشون را خونده بودی میدیدی که ایشون بهمن 89 فارغ التحصیل شده پس فرجه برای ایشون همون 6 ماه بوده که شهریور پارسال تموم شده! اون تاریخی که گفتی هم 22 اردیبهشت 90ـه و نه تیرماه!

در ضمن، طبق گفته دوستان تو همین سایت، کسانی که غیبت دارن اگه تا خرداد خودشون را معرفی کنند، با غیبت به خدمت اعزام خواهند شد ولی در حین خدمت غیبت بخشیده میشه. یعنی عملا به غیر از اضافه خدمت تمامی محدودیت های ناشی از غیبت (برای معافیت تحصیلی، خروج از کشور و ...) را همچنان خواهند داشت.

آدم وقتی از کسی که نه تنها اطلاعات کامل نداره بلکه حتی حاضر نیست پست بقیه را کامل بخونه تیکه میشنوه واقعا لذت میبره!!!

Junior Member mazish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU-CTB

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    این چه معافیتیه که 8 ماه طول کشیده؟

مطمئنی بدون غیبت بودی؟ چون به نظر میاد 7 ماه بعد از فارغ التحصیلی درخواست دادی.

از این گذشته الان بعیده بهت معافیت تحصیلی بدن چون فاصله فراغت از تحصیل و شروع دوره بعدی باید حداکثر یکسال فاصله باشه. البته بعضی از دوستام میگن اگه یکم بیشتر شد هم مشکلی نیست ولی فکر نکنم 1.5 سال فاصله را قبول کنند.

حتی خیلی از دوستان میگن که شما اگه خارج از فرجه 6 ماهه سرباز شناخته بشی غیبت میخوری که در این حالت به هیچ وجه نمیتونی روی معافیت تحصیلی حساب باز کنی.
    مورد من تیروئید بود که کلی داستان و آزمایش و اینا داره و هم من و هم بیمارستان در این تأخیر توامان نقش داشتیم یه سری آزمایشات سالم و یه سری دیگه جاسم بودن من روی حساب فرجه 6 ماهه آخرین روزهای فرجه که میشد اواخر مرداد اقدام کردم و بعدش دفترچه اعزام که اومد تقاضای معافیت دادم. واسه همین هم طول کشیده. اما از اونجایی که مورد من خفیف و کنترل شده بود، احتمال هر رأیی وجود داره.

Junior Member

من پزشکی اقدام کردم. منو برای معاینه ی مجدد خواستن بیمارستان . انصراف میتونم بدم؟ یعنی لغو کنم و برم خدمت؟ چجوری؟

Junior Member

سلام
    یه سوال
    میخام الان واسه معافیت پزشکی اقدام کنم ولی ماه دیگه دانشگاه ثبت نام میکنم اگه معاف نشم و یا وسط روند معافیت انصراف بدم برای تحصیلم مشکل ایجاد میشه ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamshimi نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال
    میخام الان واسه معافیت پزشکی اقدام کنم ولی ماه دیگه دانشگاه ثبت نام میکنم اگه معاف نشم و یا وسط روند معافیت انصراف بدم برای تحصیلم مشکل ایجاد میشه ؟
    ممنون
    تا جایی که من میدونم اگه قبل از ثبت نام خودت را معرفی کنی برای معافیت پزشکی مشکلی نداری. اگه معاف شدی که هیچی، اگه نشدی هم دانشگاه برات معافیت تحصیلی رد میکنه!

Junior Member

من دفترچه فرستادم و یک ابان هم اعزامم هستش
    برای معافیت میخوام اقدام کنم که باید دفترچه رو باطل کنم تا به معافیتم رسیدگی بشه
    حالا اگه من یک ابان اعزامم عقب بیفته و مثلا من نیمه ابان بهم بگن که معاف نشدم من تاریخ اعزامم کی میشه؟
    اونا خودشون میزنن و اینکه برای چه تاریخی میزنن؟
    من کارشناسی ارشد دارم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)