صفحه 197 از 231 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

Banned

پیش فرض پاسخ : قدردانی از مدیران

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام

از پوياي عزيز (pouya_shahi) كه مدتي در خدمت انجمن" گرفتن پذيرش از دانشگاه ها" بودند و به علت مشغله تحصيلي قادر به ادامه همكاري نبودند قدرداني و تشكر ميكنم. ايشان به پاس كمك هاشون به لقب Applyabroad Veteran ملقب شدند. با آرزوي روزهاي خوش براي ايشان.
    همچنين le_ciel گرامي كه مدتي در انجمن زبان در خدمتشون بوديم به علت مشغله تحصيلي قادر به ادامه همكاري در اين انجمن نبودند. از ايشان هم بابت مدتي كه در اين قسمت زحمات زيادي كشيدند سپاسگزاري ميكنم. اميدوارم بتونيم از كمك هاي ايشان در قسمت هاي ديگر سايت بهره مند شويم.

سايمون
    سلام

بهروزی و موفقیت هر دو عزیز آرزوی قلبی من هست...
    ممنون از تمام کمک ها و زحماتشون...

ارادت
    متین

Local Moderator

سلام

از زحمات پویا و سرور عزیز در طول دوره مدیریتی شان در فروم تشکر می کنم و امیدوارم هر جا که هستند، شاد و موفق باشند.

سلام

از پوياي عزيز (pouya_shahi) كه مدتي در خدمت انجمن" گرفتن پذيرش از دانشگاه ها" بودند و به علت مشغله تحصيلي قادر به ادامه همكاري نبودند قدرداني و تشكر ميكنم. ايشان به پاس كمك هاشون به لقب Applyabroad Veteran ملقب شدند. با آرزوي روزهاي خوش براي ايشان.
    همچنين le_ciel گرامي كه مدتي در انجمن زبان در خدمتشون بوديم به علت مشغله تحصيلي قادر به ادامه همكاري در اين انجمن نبودند. از ايشان هم بابت مدتي كه در اين قسمت زحمات زيادي كشيدند سپاسگزاري ميكنم. اميدوارم بتونيم از كمك هاي ايشان در قسمت هاي ديگر سايت بهره مند شويم.

سايمون

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

سلام

از arashgold2002 عزیز که مدتی در مدیریت بخش کانادا تیم مدیریت را همراهی کردند و قبل از آن نیز به عنوان مدیر انجمن مدتها در خدمت انجمن کانادا بودند قدردانی میکنم. ایشان به علت پیگیری جدی تر اهداف تحصیلی قادر به ادامه همکاری نبودند. امیدورام همواره موفق و سلامت باشند.

همچنین از kasek گرامی که مدتها در انجمن های IELTS و SAT & ACT در کنار تیم امتحانات و زبان خارجی فعالیت مفید داشتند سپاسگزاری میکنم و امیدوارم در کلیه مراحل زندگی موفق و سربلند باشند.

از artemis_743 گرامی که مدتها در کنار تیم مدیریت رشته های تحصیلی همکاری داشتند قدردانی میکنم و امیدوارم همواره موفق و سربلند باشند.

این عزیزان نیز به علت محدودیت زمانی قادر به ادامه همکاری با تیم نبودند. به پاس خدمات هر سه عزیز لقب ApplyAbroad Veteran به ایشان تعلق گرفت.امیدواریم هر زمان که تمایل و فرصت کافی داشتند شاهد فعالیت مجدد ایشان باشیم.
    سلام دوستان.

خیلی بخشید من این مورد رو الان دیدم ، از همه شما به خصوص سایمون عزیز تشکر میکنم بابت همه لطفی که داشتید و دارید. امیدوارم در آینده افتخار همکاری مجدد با شما دوستان خوبم رو داشته باشم.

ارادت.
    دوستان عازم، رهسپاران سرزمین کانادا این تاپیک رو ببینید.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

از دوستان عزیزم nimaafshar8 ،FanTasTic، tommy angelo، Sensy که مدت مدیدی به ترتیب در بخش های کانادا، ایتالیا، رشته های تحصیلی، خدمات و سایر موارد با تیم همکاری داشتند قدردانی میکنم. پیشاپیش آرزوی سلامتی و بهروزی برای ایشان دارم و امیدوارم در مسیر جدیدی که پیش رو دارند همواره موفق تر از همیشه ظاهر شوند. همه این عزیزان به پاس کمکهای بیدریغشان به لقب Apply abroad Veteran ملقب شدند.

ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

سلام

از دوستان عزیزم nimaafshar8 ،FanTasTic، tommy angelo، Sensy که مدت مدیدی به ترتیب در بخش های کانادا، ایتالیا، رشته های تحصیلی، خدمات و سایر موارد با تیم همکاری داشتند قدردانی میکنم. پیشاپیش آرزوی سلامتی و بهروزی برای ایشان دارم و امیدوارم در مسیر جدیدی که پیش رو دارند همواره موفق تر از همیشه ظاهر شوند. همه این عزیزان به پاس کمکهای بیدریغشان به لقب Apply abroad Veteran ملقب شدند.

ارادت
    سلام و عرض ادب

حضورشون فراتر از همکار، بلکه به عنوان دوست برای من غنیمت بود...
    امیدوارم در لحظه لحظه زندگیشون در راه موفقیت گام بردارن و هروقت زمان داشتن مجددا در کنار خودمون ببینیمشون...

با آرزوی بهروزی
    متین

Local Moderator

سلام

ارادت
    من هم به نوبه ی خودم از هر 4 عزیز که مدت ها افتخار همکاری باهاشون رو داشتم بی اندازه سپاسگزارم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی همواره پیروز باشند.

Local Moderator

سلام

من هم از زحمات همه این عزیزان در دوره مدیریتی شان در انجمن سپاسگزارم. امیدوارم همیشه شاد و موفق باشند و به زودی به جمع مدیران فروم برگردند.

شاد باشید.

سلام

ارادت

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

nimaafshar8 همیشه یکی از بهترین دوستهای من تو این سایت بوده و هست.
    به قول خودش: "برای این عزیز آرزوی سلامتی و موفقیت می کنم".

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

من هم به نوبه خودم از همه این عزیزان و به خصوص nimaafshar عزیز تشک می کنم و امیدارم در تمام راحل زندگی موفق،سلامت و شاد باشند. الان دیگه کی اون پیامای خوب خوب بفرسته آخه؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام

از همه ی عزیزانی که چه در پیغام خصوصی و چه اینجا به بنده محبت داشتن بسیار بسیار سپاسگزارم.
    من فکر می کنم حدود 2 3 ماه دیگه سنگینی درس کمی کمتر میشه و مطمئنن دوباره به جمع دوست داشتنی مدیران بر می گردم. سعی می کنم تا اون موقع هم از نظرات شما عزیزان استفاده بکنم و مطالب ارزشمند شما رو مطالعه کنم.
    باز هم ممنونم از این همه لطف و مهر شما عزیزان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)