صفحه 104 از 231 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : قدردانی از مدیران

من هم نوشته بودم و پرید ولی خوب نمیشه که نگفت باز

دم همتون جیززززززززززززززززز
    طاها مارال ابوذر بهروز و ....

اینجوری بهتر شد نه؟

سبز باشید و خندان

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

خسته نباشید به مدیران عزیز: طاها، بهرام و مارال

و یه تشکر ویژه از ابوذر عزیز که شخصا خیلی خیلی از راهنمایی های خوبش توی فروم استفاده کردم. جدا وجود کسانی مثل ابوذر واسه چنین فرومی غنیمت هست که این طور با احساس مسئولیت اطلاعات ارزشمند خودشون رو در اختیار بقیه می ذارن

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

لازم هست تا تشکر ویژه ای انجام بشه از عزیزانی که در حساس ترین شرایط، مدیریت و برقراری نظم در فروم رو برعهده گرفتند و امروز به دلایل مختلفی دیگه مسئولیتشون رو واگذار کردند.
    نقش حساس شما ستودنی ست و برای ما فراموش ناشدنی
    نیک تین آرزوها همراهتان باد
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

هر چه کار کردم نتونستم از طاها تشکر نکنم... دوستش دارم بدون اینکه حتی یک کلمه باهاش تلفنی یا رو در رو صحبت کرده باشم... هم رشته هم که هست... دیگه حسابش جداست...
    شرایط ویژه ای که طاها توش قبول مسئولیت کرد، توضیحش خارج از بحث اینجاست... ولی بدون شک فقط یه مدیر میتونه شرایط رو اینطور کنترل و هدایت کنه...
    قربانت... ایشالا فاند هم که اومد برای شیرینی خدمت میرسیم
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

من هم مایلم از طاها که در نامساعد ترین شرایط ممکن فروم رو مدیریت کرد تشکر و قدردانی کنم. از بارز ترین ویژگیهای طاها برخورد منطقی و غیر شتابزده با مشکلات فروم بود.
    امیدوارم کماکان شاهد حظور طاها در فروم باشیم.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

من دوست دارم تشکر ویژه ای از طاها داشته باشم. در سخت ترین روزهای فریوم به تنهایی اینجا رو اداره کرد و اهمیت کارش برای ما به درستی شناخته شده نیست... طاها حق بزرگی به گردن این فریوم و اعضای فعلی و آینده اون دارن. خسته نباشی طاهای عزیزم.
    همچنین بینهایت از دوستان عزیزم که از بنده قدردانی کرده بودند متشکرم. هرچند که به میل خودم از مدیریت کناره گیری نکردم... و ما زیاران چشم یاری داشتیم!... و این حرفا! ولی خدارو شاهد میگیرم که تا الان در این انجمن جز به رشد و تعالی هموطنانم و فراهم شدن امکان رشد علمی و فرهنگی اونها به چیز دیگه ای فکر نکرده ام و تا جایی که توان و فرصت داشته باشم در خدمت دوستانم خواهم بود. از همه بینهایت سپاسگزارم.
    ارادتمند، ابوذر
    لا حول و لا قوه الا بالله

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabz1983 نمایش پست ها
    من دوست دارم تشکر ویژه ای از طاها داشته باشم. در سخت ترین روزهای فریوم به تنهایی اینجا رو اداره کرد و اهمیت کارش برای ما به درستی شناخته شده نیست... طاها حق بزرگی به گردن این فریوم و اعضای فعلی و آینده اون دارن. خسته نباشی طاهای عزیزم.
    همچنین بینهایت از دوستان عزیزم که از بنده قدردانی کرده بودند متشکرم. هرچند که به میل خودم از مدیریت کناره گیری نکردم... و ما زیاران چشم یاری داشتیم!... و این حرفا! ولی خدارو شاهد میگیرم که تا الان در این انجمن جز به رشد و تعالی هموطنانم و فراهم شدن امکان رشد علمی و فرهنگی اونها به چیز دیگه ای فکر نکرده ام و تا جایی که توان و فرصت داشته باشم در خدمت دوستانم خواهم بود. از همه بینهایت سپاسگزارم.
    ارادتمند، ابوذر
    سلام دوست عزیز

توانمندی و نیت خیرخواهانه شما کاملا از مطالبی که می نویسید مشخص هست و من مطمئنم که دوستان فروم ارزش زحمات و وقتی که بدون چشم داشت صرف کردین رو می دونند. امیدارم که شما و سایر دوستان پیشکسوت و مدیران بازنشسته در زندگی علمی و شخصی خودتون موفق و شاد و سربلند باشید. از تمام زحماتی که تا به حال متقبل شدین من و بقیه دوستان تشکر می کنیم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

از پژمان عزیز به خاطر مسولیت مدیریت انجمن تافل تشکر می کنم. ایشون از مدیران خوبی بودن که تا حالا شناختم. براشون آرزوی سلامتی و شادابی می کنم

منم از دوست عزیزم پژمان بابت همه زحماتی که واسه فروم کشید تشکر و قدردانی می کنم
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

از زحمات پژمان عزیز بسیار ممنونم. پژمان جان از با کمالات ترین بچه های فروم هستند. انشالله در تمامی مراحل زندگی و تحصیل موفق باشند.

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)