صفحه 11 از 231 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

Senior Member

پیش فرض پاسخ : قدردانی و خداحافظی از مدیران

سلام
    زحمات وحید عزیز بر هیچ کس پوشیده نیست.
    هر زمان دنبال یک چیزی توی فروم می گردم و سرچ می کنم حتما پست های کامل و راه گشای وحید عزیز در جستجو هام پیدا می شن.
    خودش می دونه چقدر دوستش دارم. امیدوارم من را فراموش نکنه.
    نشد با saheb عزیز بیشتر آشنا بشم. ولی همیشه کمک هاش شامل حال من بوده.دست همتون درد نکنه. امیدوارم همگی موفق باشید.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

همینجا جا داره به عنوان عضوی کوچک از زحمات وحید در پیشبرد هرچه بهتر فروم قدردانی ویژه کنم
    به امید موفقیت همه

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Hi all;

I am also very thankful to Vahid and his assistance to all of us; Honesty pay is a really good word to keep in mind; and people like Vahid will be definitely paid back all their kind efforts to others

-------------------------------------------------
    Thank you Saheb; I wish a good trip to the states after all your problems you encountered before; and I m sure about your successful travel to a newly welcomed life

ماشالله اين وحيد چي کار کرده! آقا من هم اگه بخام خداحافظي کنم اينطوري تحويلم ميگيريد؟ (آخه مثلا منم مديرم :-X ) ;D

از شوخي بگذريم، وحيد واقعا برا اين فروم خيلي زحمت کشيده، دمش گرم. برات آرزوي موفقيت دارم و اميدوارم که اين ور خيلي زود ببينمت ( تا تلافي دعوايي که سر يکي از پست ها باهام کردي رو سرت در بيارم ;D )
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Thank you for all incredible things you have done.
    i wish you the best wherever you go and what you seek
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

من هم از دوست خوبم وحید به خاطر تمام کمک هاش و زحمت‌هایی‌ که برای فروم و من کشیده تشکر کنم و ورودش به آمریکا رو تبریک میگم.
    وحید در نظم کنونی فروم خیلی‌ تاثیر گذر بوده و زحمت زیادی برای اینجا کشیده و من ازش بینهایت سپاسگزارم.

با آرزوی موفقیت بیشتر.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

با سلام خدمت دوستان عزیز
    خیلی از لطف و محبتی که داشتید ممنون هستم. همه ما به این فروم مدیون هستیم و هرکاری هم که برای پیشرفتش انجام بدیم کم هست. همه ما هم روزی میرسه که کارمون با این فروم تموم میشه و دیگه بهش نیازی نداریم ولی بهتر هست که یادمون باشه این فروم بوده که خیلی از مشکلات ما رو حل کرده و یک روزی بوده که خیلیا با همه مشغله ای که داشتن میومدن و به سوالات ما جواب میدادن پس باید همیشه حضور در فروم و دادن جواب به سوالات دیگران رو وظیفه خودمون بدونیم. همینجا جا داره از تمام کسایی که تو این مدت ناراحتشون کردم عذرخواهی کنم ولی من فکر میکنم بیشتر این افراد در حال حاضر جزو بهترین دوستانم هستن و میدونن که هر برخوردی هم داشتم فقط برای بهتر شدن فروم بوده و قصد و غرضی در کار نبوده.
    دوست دارم همینجا از یک سری از افراد که تو این فروم بسیار زحمت کشیدن و رابطه بسیار خوبی هم باهاشون دارم تشکر کنم. امیدوارم اگه اسمی جا افتاد من رو ببخشن.
    دوستان بسیار عزیزی مثل بابک و ordibehesht و ars و NNaser54 و Some14Myself و Roya82 و Spiro و countdown و Sunshine و Asman و Behrang.82 و chira و mahboob و Mahin و modir و syta7 و yasinhajizadeh و ... که همگی در حال حاضر از بهترین دوستان من هستن (ببخشید اگه اسمی به خاطرم نیومد).
    امیدوارم این عزیزان و سایر عزیزان فروم تو همه مراحل زندگیشون موفق باشن و به هرچی میخوان برسن.

موفق باشید
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

با سلام به همگی

چند روزی بود یه تغییرهایی احساس میکردم، عوض شدن آواتارها (یا کلا برداشته شدن شون)، تایتل ها، امضاءها.
    ولی اصلا تو باغ این نبودم که بابا فصل رفتن دیگه :'( .
    البته امیدوارم که این رفتن، فقط یک حرکت فیزیکی باشه و شخصیت فرومی دوستان عزیز هیچ وقت از این حرکت ها نکنه.

خیلی چیزها اینجا هست که برای کاربران جدید زمان می بره تا بفهمن چه خبره. مثل بچه های خیلی فعال، رنگ و تعدا ستاره ها، تایتل ها.
    اولین تذکر فرومی رو sara.sh عزیز به من داد، بعد اسمش تو ذهنم موند، هی کم کم اینور و اونور توی پست های خودش و بچه ها یه کوچولو شناختمش. باورم نمیشد که همچین شخصیتی اینقدر وقت بذارند (وقت گرانبهاشون رو) و به بچه ها کمک کنند. حق هم داشتم ، روزگاری که خیلی از آدم ها برای جواب سلام ات طلبکارانه بهت نیگاه میکنند، این جامعه فرومی دور از باوره. من بهش میگم "مدینه فاضله ویرچوال".
    بعدها کم کم دیدم که خیلی های دیگه توی این فروم اینجوری اند .

هنوز هم برام باورش سخته که این دوستان عزیز بدون هیچ مزد و منتی مسئولیتهای سنگین فروم رو به دوش می کشند.

خیلی چیزهای دیگه نوشتم توی این پست اندر احوالات خودم و حیرتم از فروم و بچه ها، ولی با اکراه پاکش کردم تا بحث به بیراهه نره.
    (اینو دیگه نمی تونم پاک کنم: از مرام بچه های فروم یاد مرام حضرت علی (ع ) افتادم، دیگه زمونه اون کار ها گذشته که بری نون و خرما ببری ناشناس در خونه محتاجها (جامعه فرق کرده، نیازها فرق کرده)، الان موقع اینه که ناشناس توی فروم به دوستانت که نمی شناسیشون بی ریا، کمک کنی.) پس

زنده باد فروم و زنده باد فرومی ها

خلاصه اینکه این خبرا و پست ها شده "سووشون" ، من عاجزانه تقاضا دارم که دوستان ارتباطشون با فروم رو قطع نکنند.
    اصلا برام خیلی ترسناکه (علاوه بر اینکه دردناکه) که دوستان با سابقه از فروم بروند. تو روحیه خودم که بدجوری خورده. :'(

و در آخر از تک تک بچه های زحمت کش و دوست داشتنی فروم که با هم یه خانواده رو تشکیل داده اند تشکر بسیار میکنم و آرزو دارم موقعیت و زندگی جدیدشون گوارای وجودشون باشه، امیدوارم که خودم هم یاد بگیرم مثل دوستان باشم، مخصوصا توی دنیای واقعی.

بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

سلام
    من همین الان ارسال آخر حسین عزیز رو دیدم و متوجه تغییر عنوان کاربری ایشون شدم
    حسین عزیز- از زحماتتون تشکر میکنم و براتون آرزوی موفقیت دارم.

پاینده و پیروز باشید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion

حسین (Some14Myself) یک مدتی درگیر کارهاش خواهد بود و نمی‌رسه دائم به فروم سرکشی کنه، به همین دلیل ترجیح داد که مدتی مدیر نباشه ولی احتمالا با سبک‌تر شدن کارهاش باز هم برخواهد گشت و به ما در کارهای مدیریتی کمک خواهد کرد. به هر حال جا داره که تا همین جا از زحمات خوب و بسیار مفیدش تشکر کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)