صفحه 12 از 231 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

پیش فرض پاسخ : قدردانی و خداحافظی از مدیران

من هم از تمامی مدیران قبلی و فعلی این فروم تشکر میکنم و امیدوارم هر جا که هستند موفق باشند و از زندگی لذت ببرند.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

ضمن تشکر از سارا جان و بابک و علی خان و دوستانی که با پ.خ موضوع رو جویا شدند ! ..

من همونطور که بابک گفت یه مدتی درگیر ماه های آخر ارشد هستم و متاسفانه نمی تونستم به مسائل مربوط به فروم به خوبی برسم ... منم برای اینکه از همین الان جلوی خیلی از سوءتفاهم های آینده رو بگیرم برای یه مدتی GM رو تحویل دادم ... به محض خلوت شدن سرم و رسیدن کارهام به یه جای قابل قبول بازم در خدمت فروم هستم ..
    البته توی این مدت به عنوان یه عضو ساده همچنان به فروم connect می مونم ..

همگی موفق باشید !

Junior Member

سلام
    باور کنید snowman عزیر دقیقا حرف دل منو زد اگه ایشون زودتر اشاره نمی کرد من حتما به آن اشاره می کردم . هر موقع که وارد فروم می شوم و این تاپیک رو می بینم باور کنید خیلی خیلی حالم گرفته می شه و شاید هم بعضی اوقات اشکم در می یاد. خلاصه خیلی ناراحت می شم که می بینم دوستان بسیار عزیزم دارند از فروم خداحافظی می کنند یا نقششون شاید کم رنگ بشه . من که مدیون همهشون هستم امیدوارم که روزی برسه که بتونم زحمات همشون رو جبران کنم . ولی از خدا می خوام که همیشه موفق و موید باشند . ولی خدائیش برنامتون رو طوری تنظیم کنید که هرزچندگاهی یه سری به این فروم بزنید تا من و امثال مثل من روحیه بگیریم.
    HS

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    ضمن تشکر از سارا جان و بابک و علی خان و دوستانی که با پ.خ موضوع رو جویا شدند ! ..

من همونطور که بابک گفت یه مدتی درگیر ماه های آخر ارشد هستم و متاسفانه نمی تونستم به مسائل مربوط به فروم به خوبی برسم ... منم برای اینکه از همین الان جلوی خیلی از سوءتفاهم های آینده رو بگیرم برای یه مدتی GM رو تحویل دادم ... به محض خلوت شدن سرم و رسیدن کارهام به یه جای قابل قبول بازم در خدمت فروم هستم ..

همگی موفق باشید !
    سلام
    حسین جان ممنون از زحماتت!
    من هم درگیر کارهای آخر ارشدم. به گمانم ما هم ورودی هستیم. راست می گی. این روزها واقعا جون آدم در میاد. و کارها بیشتر از اونی که آدم فکر می کنه فشار میارن. گرچه من که با آرامش تمام تصمیم گرفتم یک ترم دیگه هم سرش کنم. ولی گویا تو می خوای زرنگ باشی. به هر حال امیدوارم موفق باشی. و زیاد باز هم به فروم سر بزنی

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    قصد ندارم از حسین خداحافظی کنم چون خداحافظی درکار نیست.
    این مطلب رو اینجا می نویسم چون حدس میزنم چرا حسین یه مقداری دلخوره.
    فقط میدونم این کار مدیریت تو فروم برای بعضی ها این سؤتفاهم رو ایجاد کرده ، که مثلاً فلان آقا یا فلان خانم وظیفه داره که راه رو برای پذیرش گرفتن فلان کس هموار کنه.
    شدیداً با این مساله مخالفم و از تمام امکانات م در فروم و غیر فروم استفاده میکنم تا این سؤتفاهم برطرف بشه.
    اگر اینجا خود من به کسی کمک کردم اصلاً این نبوده که به پاداش و اجر معنوی ش فکر کنم که هیچوقت برام مهم نبوده، بلکه نظرم اینه که همیشه کار درست رو باید انجام داد بدون کوچکترین چشم داشتی.
    اما حداقل انتظاری که از بعضی از کاربران میره اینه که به این فروم به عنوان Yahoo! answer نگاه نکنند بلکه بعضی وقت ها خودشون هم نقش Yahoo! answer رو ایفا کنند.
    تمام تلاش م رو میکنم که این قسمت از این فرهنگ ناب ایرانی رو تو این فروم اگر تونستم کمرنگ کنم.
    بازم میگم از هیچ کاربری پذیرفتنی نیست که فکر کنه :
    ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند
    و وظیفه دارند که کار یه عده ای رو راه بیاندازند.

RK
    Guest

سلام
    "کانت" کارها را به کارهای اخلاقی و غیر اخلاقی تقسیم بندی میکنه.
    و کمک کردن به انسانها را عمل اخلاقی می دونه و البته وی انگیزه کمک را مهم میداند وی معتقد است که اگر به کسی کمک می کنید به خاطر ثواب - شهرت یا اینکه دیگران هم در جایی به شما کمک کنند و........ این کار را غیر اخلاقی میداند{هرچند به دیگران هم سود رسانده باشد} و عمل غیر اخلاقی از نظر هیچ انسانی قابل قبول نیست .
    نتیجه گیری: خدایش توی این انجمن مدیران بدون هیچ توقعی زحمت می کشن در نتیجه عملش اخلاقی است و مورد تحسین همه انسانها.
    واقعا خسته نباشید.........................

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

حسین جان خسته نباشی
    ایشالا کارات همه درست بشه و به زودی بیای اینور
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

منم امیدوارم some14myself هر چه زودتر به پستشون برگردن ، ایشون و خانم سارا از جمله مدیرهایی هستند که تذکراتشون رو در نهایت لطافت و ادب میدن

بقیه مدیرها هم خوبن ودست همشون درد نکنه اما بعضیاشون یه نمه خشن هستند :-X
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    چون تو این تاپیک تشکر کردن آزاده منم از طرف تیم مدیرای بداخلاق و بعنوان فوروارد تیم از شما بخاطر حسن نظرتون تشکر میکنم.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself

همگی موفق باشید !
    سلام
    اجازه بدید،من هم از تمام زحماتتون تشکر کنم و برای کارهاتون آرزوی موفقیت. امیدوارم به زودی پذیرای دوبارتون در فروم و خبرهای خوبی ازتون باشیم.
    با آرزوی موفقیت و شادی براتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)