صفحه 15 از 231 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

پیش فرض پاسخ : قدردانی و خداحافظی از مدیران

من از همه کسانی که ارتباط نزدیک با خانم سارا دارند خواهش می کنم که ایشون رو برگردونن کمکم فروم داره از اعتبار ساقط می شه و کسانی که واقعا کار دارند دارن جا شونو به وقت گذرون ها می دن
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

من که باورم نمیشه سارا خداحافظی کرده متاسفانه
    منم ازش تشکر میکنم از کمک هایی که بخود من کرد و دیگران که جای دوری نمیره

.................................................. ..............................................
    و یه چیزیم بگم بشما ها- دیدید که کسایی که بار زیادی از فرووم رو دوششون بوده یهو میرند- و کمک بشما ها و من از آسمون اینجا نازل نمیشه
    بنابراین------> اگه دوست دارید که مثلا از راه امداد های غیبی کارتون به مو برسه اما باره نشه باید کمک کنید بهم از اطلاعات خودتون و چیزایی که تو فرووم یاد میگیرید در اختیار دیگران بگذارید- باور کنید که Honesty pay شامل حالتون میشه جاهایی که باور نمیکنید- فکر نکنید کمک کردن به بقیه فرصتی رو از شما خواهد گرفت- حتی اگه کسی با کمک شما رفت MIT من و شما ییم که خوشحاایم که این بابا دوست منه اونجاست نه اینکه فکر کنیم با کمکی به دیگری موقعیتی از ما گرفته میشه -
    یه نمه از بحث دور شدم اما اینجا فرصتی شد تا این موضوع رو بگم -ممنونم

به سارایی که نیست تا بخواند:

همیشه این سوال تو ذهنم بوده که چرا و با چه انگیزه ای به فروم ملحق شدی و بی دریغ به اون کمک میکنی (میکردی؟؟ :'() اینقدر این سوالمو نپرسیدم که دیگه کار از کار گذشت. از نسل صفری ها که بگذریم (بابک و..؟) هر کسی که داره به فروم کمک میکنه یه جورایی مدیون فرومه ولی تا اونجا که من میدونم شما سارای عزیز، مدیون فروم نیستید بلکه فروم مدیون شماست.

سارا یک استثناست، چه از نظر تعدا ارسالها، و چه کلا تموم آمارهای دیگه وقتی نسبت به تاریخ عضویتش سنجیده بشه و همچنین خیلی چیزهای دیگه که آمار نشون نمیده. باورم نمیشه که اون حدودا یک ماه زودتر از من عضو فروم شده باشه.

متاسفم که دارم براش پیام خداحافظی میذارم.
    موفق باشی
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

من هم از سارای عزیز به خاطر همه ی زحماتشون تشکر میکنم به خصوص در تاپیک رفع اشکال زبان.

به نظر من مدیریت و edit سایت واقعا کار وقت گیری هست و من فکر میکنم همه ی مدیرهایی که در برهه های خاص از مدیریت کناره گیری می کنند به دلیل مشغله هایی هست که دارند و دیگه مثل قبل فرصت رسیدگی به فروم رو ندارند ولی با توجه به روحیه ای که دارند هنوز هم میشه رو کمکشون حساب کرد.

امیدوارم هر جا هستند موفق باشند
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Junior Member

شاید جواب خیلی از سوالهامون رو تو ارسالهای سارای عزیز پیدا میکردیم که وجودش واقعا باعث دلگرمی اعضای فروم بود. امیدوارم روحیه کمک به همدیگه همیشه بین همه وجود داشته باشه و روز به روز بیشتر بشه.

سارای عزیز ازت تشکر میکنم و امیدوارم موفق باشی
    Have courage to lead the life you want to lead

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

سلام .. کم کم باید اینجا یه جعبه خرما هم بذاریم فکر کنم ! ... چرا اینطوری شدید ! ... من بیشتر با حرفای مهدی موافقم ! ... ارسال snowman رو که داشتم می خوندم نزدیک بود بزنم زیر گریه بابا ! ... ;D ...

خیلی از مدیرای ارشد که رفتن بخاطر علاقه و روحیه ای که مهدی هم گفت بازم به فروم سر می زنند ... وحید و ناصر و ars و اردیبهشت و غیره ، سارا هم همینطور ! ... کناره گیری از مسئولیت های مدیریتی فروم دلیل این نمی شه که دیگه به فروم کسی نیاد یا idش بلکل حذف بشه ...

علاوه بر اینکه از کمک های سارا مخصوصآ توی انجمن های زبان و امریکا تشکر می کنم این رو هم بگم که سارا هم یکی بود مثل بقیه ما ها ! ... این دیگه بستگی به خود آدم ها داره که چقدر دلشون بخواد اطلاعات جمع کنند و برای استفاده دیگران بدون چشم داشت بهشون اعلام کنند ...

امیدوارم دوستانی که جدیدآ عضو سایت می شن هم قبل از اینکه هدفشون گرفتن اطلاعات باشه، برای کمک کردن به دیگران عضو بشن ... همونطور که سارا بدون اینکه نیازی به اطلاعات بچه ها داشته باشه فقط جوابگو بود ...

خیلی از ماهایی که اینجا فقط سوال می پرسیم و فقط به تاپیک های سوال های خودمون رجوع می کنیم می تونیم با وقت گذاشتن و گشتن توی تمامی انجمن ها ببینیم چیزی گفته شده که ما هم نظری داشته باشیم راجع بهش یا نه ! ...
    یا اگر گذرمون به کسی می خوره که می دونیم تجربه اش رو داره ازش سوالی که اینجا مطرح شده رو بپرسیم و بعد بیایم بنویسیم اینجا ...
    می بینین ! ... کمک کردن به دیگران کار خاص و چیز عجیبی نیست !

Senior Member emperial آواتار ها

من هم از خانم sara.sh متشکرم. در چندین مورد به من راهنمائی های خیلی عالی دادند. الان که این پست رو میذارم ایشون 250 تا تشکر دارند که البته هنوز به تعداد پست های من نرسیده ;D ولی خب مشخصه که همه از اطلاعاتشون بهره بردند.

آفرین به مهدی و حسین عزیز و دوست داشتنی. درسته که تعداد پست ها و همچنین اطلاعات من سر سوزنی به شما و امثال شما واقعا نمی رسه ولی دقیقا حرف دل منو زدید.

همیشه وقتی مدیران و همچنین اعضای فعال این فروم رو در این قسمت می بینم که باهاشون خداحافظی میشه از خودم میپرسم آیا این دوستان بزرگوار که در زمان نه چندان طولانی تعداد بسیار زیادی پست های مفید از خودشون به جا میذاشتند یه دفعه ارتباطشون با فروم قطع می شه ؟! یعنی حتی دیگه هفته ای یکبار هم نمی تونن به اینجا سربزنن؟!

امیدوارم که تمامی دوستان فعال که کمک های بی دریغشون شامل حال خیلی هاست،به عنوان اعضای هرگز فراموش نشدنی هر از چند گاهی به فروم سر بزنن.

موفق و موید باشید
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    دوستان عزیز، Pink Floyd عزیز بدلیل مشکلات اخیر از سمت Global Moderator در فروم استعفا دادند.
    همینجا از طرف ایشان کلاهم را به افتخار همه ی دوستان عزیز از سر بر میدارم.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Champion

pink floyd عزیز
    از زحمات بسیار ارزنده‌ات در این مدت ممنونم و برات آرزوی سربلندی و بهروزی دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)