صفحه 17 از 231 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : قدردانی از مدیران

Pink floyd عزیز امیدوارم به چیزی که می خواهی برسی.
    خوشحالم از اینکه این فروم علاوه بر همه کمکهاش باعث دوستی من با تو و دیگران شد .

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Best of wishes for you; hope a pay off for all your efforts and time at this forum, and helps dedicated to me and others, your ID has been a vivid symbol of ApplyAbroad, dear Pink Floyd

ApplyAbroad Champion

سلام
    یه دفعه چی شد؟!
    قرار بود که ...

علی جان امیدوارم در تمام لحظات زندگی موفق و پیروز باشی
    به شخصه چشم به راه برگشتنت به سمت مدیریت هستم (در فروم که همیشه جاودانی و حضور داری )
    به یاد pay it forward افتادم
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

من هم از طرف خودم از سارا و علی عزیز تشکر میکنم
    خانم دکتر سارا در همه فروم های ایرانی که من دیدم یک استثنا بود
    مدیری با موقعیت سارا با حضور مداوم و بسیار مفید در فروم و راهنمایی های بسیار مهربانانش بی نظیر هست (نمیخوام فعل گذشته بیارم)
    بدیهی است اگه مشکل این دو عزیز فقط کمبود وقت باشه (که شواهد نشون میده این طور نیست) فکر نمیکنم هیچکدوم ما راضی باشیم به خاطر ما و فروم از کار و زندگیشون بیفتند
    از طرف دیگه این فروم خصوصی هست و ما نمیتونیم براش خط مشی تعیین کنیم (با تشکر از بابک برای تاسیس این فروم)
    پس حتما لازم نمیدونن فعلا توضیح بیشتری در این مورد بدن

سلام
    درود بر همه دوستان خوبم.
    سپاس از همه مدیران این مجموعه برای نظم و ترتیب و زحمت های موثر ایشان .
    من شخصا از آقای Spiro عزیز و همچنین باقی دوستان تشکر میکنم و مراتب قدردانی خودم را بدینوسیله عرض میکنم .
    با تقدیم احترم.... appreciate
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

سلام
    چند وقت پیشا که از طریق پ خ مطلع شدم که سارای عزیز از فروم خداحافظی کرده خواستم تو این تاپیک از زحمات مثال نزدنیش تشکر کنم ولی اینکارو نکردم تا شاید رفتنش رسمیت پیدا نکنه و یه کورسوی امید برا بازگشتش باشه. ولی ظاهرا تو این چند روز که ما دور از آبادی بودیم نه تنها رفتن ایشون رسمیت پیدا کرده بلکه Pink عزیز هم از از مسئولیتشون کناره گیری کردند.
    امیدوارم این دو عزیز پاداش این همه Honesty Pay (به قول مهدی عزیز) شونو هر جا که هستند هزاران برابر بگیرند.
    با آروزی موفقیت روزافزون برای کلیه مدیران و کاربرانی که واقعاً برا این فروم زحمت می کشند.

سلام
    هر چند که از مشکلات اخیر بوجود اومده بسیار آزرده خاطر شدم تا حدی که تصمیم داشتم ازین پس وارد فرم نشوم اما وظیفه خودم میدونم که از تمامی دوستان عزیزم که از طریق پیام خصوصی- فرم Egoft و در این تاپیک من رو مورد لطف خودشون قرار دادند صمیمانه تشکر کنم. از پیامهای دوستان خوبم:

مدیر ارشد دوست داشتنی Pink Floyd عزیز- mohammadfallahi خوب- مریم گلم- azim_utd پویا - بهرنگ عزیز- مدیر خوبمون Roya 82- دوست خوبم yaserb- آسمان (آبی) - محمد عزیز- دکتر sysbiosys - مهدی - snowman گرامی- هدی مهربان- sanaz_s خوبم- حسین عزیز- emperial و صدرای گرامی- مدیر خوبمون spiro- دانیال عزیز و رز سیاه
    بی نهایت سپاسگزارم (من رو ببخشید اگر احیانا" نام دوستی رو از قلم انداختم)

من بودن در کنار شما دوستان خوبم رو وظیفه خودم می دیدم و میدونم به همین دلیل هم هیچ گاه پرمشغله بودن مانع از سر زدن من به فرم نمیشد- اما متاسفانه مشکلات بوجود اومده بیش از حد غمگینم کرد و سعی در مرتفع کردن اونها هم به نتیجه ای نرسید.

امیدوارم دوستان غیبت من رو به بزرگواری خودشون ببخشند-
    از صمیم قلب برای تک تک شما عزیزان آرزوی بهروزی و کامیاری دارم

در پناه یکتای همتا
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    سلام
    هر چند که از مشکلات اخیر بوجود اومده بسیار آزرده خاطر شدم تا حدی که تصمیم داشتم ازین پس وارد فرم نشوم اما وظیفه خودم میدونم که از تمامی دوستان عزیزم که از طریق پیام خصوصی- فرم Egoft و در این تاپیک من رو مورد لطف خودشون قرار دادند صمیمانه تشکر کنم. از پیامهای دوستان خوبم:

مدیر ارشد دوست داشتنی Pink Floyd عزیز- mohammadfallahi خوب- مریم گلم- azim_utd پویا - بهرنگ عزیز- مدیر خوبمون Roya 82- دوست خوبم yaserb- آسمان (آبی) - محمد عزیز- دکتر sysbiosys - مهدی - snowman گرامی- هدی مهربان- sanaz_s خوبم- حسین عزیز- emperial و صدرای گرامی- مدیر خوبمون spiro- دانیال عزیز و رز سیاه
    بی نهایت سپاسگزارم (من رو ببخشید اگر احیانا" نام دوستی رو از قلم انداختم)

من بودن در کنار شما دوستان خوبم رو وظیفه خودم می دیدم و میدونم- اما متاسفانه مشکلات بوجود اومده بیش از حد غمگینم کرد و سعی در مرتفع کردن اونها هم به نتیجه ای نرسید.

امیدوارم دوستان غیبت من رو به بزرگواری خودشون ببخشند-
    از صمیم قلب برای تک تک شما عزیزان آرزوی بهروزی و کامیاری دارم

در پناه یکتای همتا
    سارا جان بازگشتتون رو خوش آمد میگیم.
    چون بابک عزیز خداحافظی رو از عنوان این تاپیک برداشت پس به جاست که از بازگشتتون قدردانی کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose
    سارا جان بازگشتتون رو خوش آمد میگیم.
    چون بابک عزیز خداحافظی رو از عنوان این تاپیک برداشت پس به جاست که از بازگشتتون قدردانی کنم.
    سلام
    blackrose عزیز- از لطف شما و سایر دوستان بسیار سپاسگزارم
    اما متاسفانه مشکل بوجود اومده همچنان پابرجاست و دلیل ورود من به فرم هم تنها تشکر از شما عزیزان بود

پایدار و پیروز باشید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)