صفحه 2 از 231 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

پیش فرض پاسخ : قدردانی و خداحافظی از مدیران

اردیبهشت عزیز

برای شما در تمام مراحل زندگی بهترین آرزوهای خوب را دارم. امیدوارم باز هم بتوانی به فروم سر بزنی. همیشه یاد شما در ذهنهای ما زنده هست و با این یاد ما برای شما دعا میکنیم.

موفق باشید
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

جدا که اردیبهشت زحمت زیاد میکشید. من هم به نوبه خودم ازش تشکر میکنم. نه تنها واسه بقیه بلکه به من هم تا حالا خیلی کمک کرده. به نظر من حیف هست که بعد از این همه زحمت واسه همه ما ها، تبدیل بشه به Sr. member
    هر چند که این عنوانها ارزش نداره ولی من صرفا به خاطر تشکر ازش یک پیشنهاد دارم. من تو فرومهای دیگه میدیدم مدیرایی که خیلی زحمت کشیده بودن و بنا به دلایلی دیگه فرصت همکاری بیشتر رو نداشتن مدیر اون سایت بهشون یک عنوان افتخاری میداد تا زحماتشون هیچ وقت از یاد کسی نره. من اینو اینجا به عنوان یک پیشنهاد مطرح میکنم حالا تصمیمش با سایر مدیران.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

من هم برای خودم وظیفه می دونم که بخاطر تمام کارهای مفیدی که برای این انجمن و برای خود من (حتی با پیغام های خصوصی که خیلی منو راهنمایی کردند) از زحمات Ordibehest عزیز تشکر کنم.
    به نظر من هم پیشنهاد آقا وحید خوب و بجاست (حد اقل برای اینکه موقع خوندن پستهای قدیمی و جدید ایشون برامون یادآوری بشه که چه زحمتهایی برای اینجا کشیده اند).
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

اردیبهشت عزیز امیدوارم همیشه تندرست باشی . به هرحال من در زمینه های درمانی در خدمتت هستم ولی خوب باید پاشی بیای NY ;D و البته دیگه با اسم واقعیت 8) !
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    هر چند که این عنوانها ارزش نداره ولی من صرفا به خاطر تشکر ازش یک پیشنهاد دارم. من تو فرومهای دیگه میدیدم مدیرایی که خیلی زحمت کشیده بودن و بنا به دلایلی دیگه فرصت همکاری بیشتر رو نداشتن مدیر اون سایت بهشون یک عنوان افتخاری میداد تا زحماتشون هیچ وقت از یاد کسی نره. من اینو اینجا به عنوان یک پیشنهاد مطرح میکنم حالا تصمیمش با سایر مدیران.
    با تشکر از زحمات اردیبهشت عزیز که هم دانشگاهی گرامی ما نیز بوده اند ( تربیت مدرس) ، این پیشنهاد خیلی خوبه که یه عنوان خاص برای افرادی که اینقدر زحمت کشیدند باشه... توی سایت دانشگاهها دیدم مثلا برای استادهایی که به افتخار بازنشستگی نایل شدند مینویسند :Emeritus

Emeritus= having retired but allowed to retain a title as an honour
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

سلام ارديبهشت جان
    ببخشيد اين مطلب رو الآن مينويسم
    اول اينكه يه مسافرت م كه متاسفانه مسافرت تلخي از آب دراومد دير فروم رو چك كردم.
    دوم اينكه منم روزگارم خوش نيست و الان تو دنيا هيچكس به اندازه من حالش بد نيست.
    بهرحال ميدوني كه هيچ مشكلي هيچوقت نداشتيم و خيلي وقتها به هم خيلي دلگرمي داديم.
    بهرروي بنظر من تنها عنوان افتخاري مناسب شما فقط اين عنوان ApplyAbroad Ordibehesht هستش.
    اميدوارم روزگار همه مون بهتر بشه.
    علي
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

بابا باز نشستت هم کردن ! می ترسم واسش بیمه کمیته امداد بگیرین بالاخره ....
    ول کنید عنوان را ... . بجای عنوان ادرس بدین یه شب تو ایالتت خودتون شام دعوتش کنید ناکسا ...اقا زیر بار نریا

دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

سلام اردیبهشت جان

همه و همه از زحماتی که برای این فرم کشیدید متشکریم.
    ان شا الله که زود زود می بینمت
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

me_f
    Guest

منم به نوبه خودم از اردیبهشت عزیز تشکر میکنم. امیدوارم همیشه موفق و شاد و سرزنده باشی

یه بعد + پیشنهاد وحید هم برای آیندگانه، اونایی که در آینده ممکنه عضو این فروم شن، بهتره که بدونن کیا از اول کلی برای اینجا زحمت کشیدن وحید راست میگه، Sr.Member، ماها که میدونیم چقدر زحمت کشیده، آدم دلش میگیره با عنوان افتخاری خیلی موافقم

Senior Member

اولین سوال من در forum رو اردیبهشت جواب داد. از همه کمکهاتون به forum ممنونم و امیدوارم به زودی برگردید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)