صفحه 207 از 231 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : قدردانی از مدیران

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام

zebrajadi عزیز بیش از دو سال در انجمن به تیم مدیریت کمک کردند. ایشون به عنوان مدیر انجمن در بخش امریکا فعالیتشون رو آغاز کردند و به حق که از هیچ کمکی در راستای بهبود کیفیت تالارهای آمریکا دریغ نکرند. سپس مسئولیت مدیریت بخش رو برای انجمن های کانادا,آمریکا و اقیانوسیه پذیرفتند. این سه بخش از قسمت های شلوغ و پر کار سایت از نظر ارسال گرارش خلاف محسوب میشوند. با آغاز فصل جدیدی در زندگیشون تا جاییکه شرایط اجازه میداد با ما همکاری داشتند و جا داره همینجا از زحماتشون قدردانی ویژه داشته باشم. برای تیم مدیریت ارشد همکاری با این دوست عزیز که چه از نظر اخلاق و چه از نظر تلاش و کوشش سرآمد بودند مایه مباهات و افتخار بود. براشون در در مسیر جدیدی که در پیش گرفته اند آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارم. ایشان به لقب Apply Abroad Guardian مفتخر شدند.
    علیرضا یکی از دوستای خوب من تو این سایت بود.
    اوایلی که اومده بود با هم شیتهای گوگل مربوط به سفارت دبی و آنکارا رو در خصوص ویزاهای دانشجویی کامل میکردیم.
    علیرضا جون خیلی گلی به خدا. ایشالله همیشه لبت خندون باشه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

niyazahmadiیکی از زبده ترین و کارآمدترین مدیران بخش کانادا و استرالیا بودند که تاریخ این انجمن به خود دید و باعث افتخار بنده بود که با ایشون همکاری نزدیک داشتم. حس مسئولیت پذیری و نوعدوستی بینظر ایشون بود که بنده و دیگر اعضای تیم رو تحت تاثیر قرار داد. مدیریت جامع و بی نظیر ایشون چه در زمان مدیریت انجمن و چه در زمان مدیریت بخش یاد و خاطره ایی خوش از این مدیر پر تلاش برای انجمن به یادگار گذاشت. با توجه به تغییرات جدید و مثبتی که در مسیر زندگی ایشان به وجود آمده بود، امکان همکاری با تیم را نداشتند. امید که در مسیر جدید، سلامتی و شادمانی قرین همیشگی ایشان باشد.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

با سلام

niyazahmadiیکی از زبده ترین و کارآمدترین مدیران بخش کانادا و استرالیا بودند که تاریخ این انجمن به خود دید و باعث افتخار بنده بود که با ایشون همکاری نزدیک داشتم. حس مسئولیت پذیری و نوعدوستی بینظر ایشون بود که بنده و دیگر اعضای تیم رو تحت تاثیر قرار داد. مدیریت جامع و بی نظیر ایشون چه در زمان مدیریت انجمن و چه در زمان مدیریت بخش یاد و خاطره ایی خوش از این مدیر پر تلاش برای انجمن به یادگار گذاشت. با توجه به تغییرات جدید و مثبتی که در مسیر زندگی ایشان به وجود آمده بود، امکان همکاری با تیم را نداشتند. امید که در مسیر جدید، سلامتی و شادمانی قرین همیشگی ایشان باشد.
    با تشکر از simon عزیز

بنده هم از زحمات و زمانی که ایشون برای این انجمن گذاشتند تشکر می کنم و امیدوارم همیشه در زندگی شاد و موفق باشند.
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Local Moderator

سلام

من هم از زحمات نیاز عزیز بابت دوره مدیریت در فروم سپاسگزارم. امیدوارم دوران شیرین پر از سلامتی را پیش رو داشته باشند.

شاد باشید.

با سلام

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

با سلام

سلام
    ایشون واقعا مدیر با ارزشی بودن و هنوزم مدیر ما هستن. از هر نظر عالی.
    امید که بتونیم شبیه ایشون راه رو ادامه بدیم.
    من هم ازشون تشکر میکنم و براشون آرزوی بهترینها رو دارم. نیاز گل موفق و شاد باشی.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

amirhbll عزیز، مدتی در بخش مدیریت کانادا به عنوان یکی از مدیران انجمن کانادا به تیم مدیریت کمک کردند. ایشان یکی از مدیران دقیق و زبده بودند که در بخش تحصیلی و حتی در قسمت ویکی اقدام به ایجاد تغییرات مثبتی کردند. به علت پیگیری جدی تر تحصیلات خصوصا در این برهه زمانی خاص، قادر به ادامه همکاری با تیم مدیریت نبودند. برای ایشان آرزوی سلامتی و سربلندی دارم و به پاس زحمات گذشته به لقب ApplyAbroad Veteran ملقب شدند.

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Local Moderator

سلام

من هم از زحمات دوست عزیزمون در طول دوره مدیریتی تشکر می کنم. امیدوارم هر جا هستند، شاد و موفق باشند.

سلام

amirhbll عزیز، مدتی در بخش مدیریت کانادا به عنوان یکی از مدیران انجمن کانادا به تیم مدیریت کمک کردند. ایشان یکی از مدیران دقیق و زبده بودند که در بخش تحصیلی و حتی در قسمت ویکی اقدام به ایجاد تغییرات مثبتی کردند. به علت پیگیری جدی تر تحصیلات خصوصا در این برهه زمانی خاص، قادر به ادامه همکاری با تیم مدیریت نبودند. برای ایشان آرزوی سلامتی و سربلندی دارم و به پاس زحمات گذشته به لقب ApplyAbroad Veteran ملقب شدند.

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

سلام
    من هم به نوبه خودم از امیر عزیز بابت کمکهاشون در مدت مدیریتشون و حتی در زمان کاربریشون تشکر میکنم. واقعا ایشون مفید بودن. انشالله که همواره در فروم حضور فعال داشته باشند و ماه همیشه چراغ روشنشون رو ببینیم.
    موفق باشی امیر جان
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

le-ciel از مدیران خوب و قدیمی انجمن در بخش های سایر آزمون‌ها ،زبان آلمانی،زبان فرانسه،Study groups،General English، ادبیات زبانهای خارجی ،و ... هستند و مدتهای مدیدی در کنار تیم مدیریت به همکاری خوب و منسجمشون ادامه دادند. اخیرا به علت دنبال کردن اهداف جدید در زندگی ، فرصت کافی برای ادامه همکاری نداشتند و به پاس زحمات بیدریغشون به لقب ApplyAbroad Senior Veteran ملقب شدند. برای ایشون آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون داریم.

shahmnb گرامی نیز مدتی در بخش کانادا با تیم مدیریت همراهی کردند. اخیرا به علت تغییرات جدیدی که در مسیر زندگی ایشان ایجاد شده است قادر به ادامه همراهی با تیم نبودند. برای این دوست عزیز نیز آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون داریم.

Local Moderator

سلام

من هم از زحمات این دو دوست عزیزمون، به خصوص
    le-ciel گرامی که مدتی زحمت مدیریت انجمن آلمان را بر عهده داشتند، تشکر می کنم.

امیدوارم هر جا هستند، شاد و موفق باشند.

سلام

le-ciel از مدیران خوب و قدیمی انجمن در بخش های سایر آزمون‌ها ،زبان آلمانی،زبان فرانسه،Study groups،General English، ادبیات زبانهای خارجی ،و ... هستند و مدتهای مدیدی در کنار تیم مدیریت به همکاری خوب و منسجمشون ادامه دادند. اخیرا به علت دنبال کردن اهداف جدید در زندگی ، فرصت کافی برای ادامه همکاری نداشتند و به پاس زحمات بیدریغشون به لقب ApplyAbroad Senior Veteran ملقب شدند. برای ایشون آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون داریم.

shahmnb گرامی نیز مدتی در بخش کانادا با تیم مدیریت همراهی کردند. اخیرا به علت تغییرات جدیدی که در مسیر زندگی ایشان ایجاد شده است قادر به ادامه همراهی با تیم نبودند. برای این دوست عزیز نیز آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون داریم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)