صفحه 210 از 231 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : قدردانی از مدیران

سلام

من هم از زحمات دوست عزیزمون که 2 سال مدیر بخش آمریکا بوده اند سپاسگزارم. امیدوارم هر جا هستند، شاد و موفق باشند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام

mohammad_k88 عزیز مدت دو سال در بخش امریکا به تیم مدیریت کمک کردند. اخیرا به علت پیگیری اهداف تحصیلی قادر به ادامه همکاری نبودند. به پاس زحماتشون به ایشون لقب ApplyAbroad Senior Veteran داده شد. امیدوارم هر زمان که فرصت داشتند مجدد ایشون رو در تیم مدیریت ببینیم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

omid2015 یکی از مدیران خوب و فعال ما در انجمن آلمان بودند. با توجه به اینکه به مراحل پایانی تحصیلات خود نزدیک میشوند امکان همکاری با تیم در این برهه از زمان را نداشتند. با توجه به زحمات ایشان در این مدت، به ایشان لقب ApplyAbroad Veteran اعطا شد. امید که در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشند.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام

omid2015 یکی از مدیران خوب و فعال ما در انجمن آلمان بودند. با توجه به اینکه به مراحل پایانی تحصیلات خود نزدیک میشوند امکان همکاری با تیم در این برهه از زمان را نداشتند. با توجه به زحمات ایشان در این مدت، به ایشان لقب ApplyAbroad Veteran اعطا شد. امید که در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشند.
    امید جان، افتخار آشنایی با تو شاید خیلی دیر نصیبم شد، ولی ممنونم که در همین مدت کوتاه یه دوست خوب برای من در این فورم بودی.
    برات آرزوی موفقیت در زندگی رو دارم، هر جا که هستی.

Local Moderator

سلام

از امید عزیز بابت دوره مدیریت بر انجمن آلمان و زحماتی که کشیدند، سپاسگزارم. در این مدت بسیار منظم و فعال، زحمات مدیریتی رو انجام می دادند و نظم خوبی در مدیریت انجمن آلمان داشتیم.

امید جان امیدوارم هر جا هستی، شاد و موفق باشی.

سلام

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

سلام

امید جان با آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

Haley گرامی یکی از مدیران خوب در انجمن امریکا بودند. به علت پیگیری اهداف تحصیلی و شخصی قادر به ادامه همکاری با تیم مدیریت نبودند. به پاس مدتی که با تیم همکاری داشتند به لقب Applyabroad Veteran ملقب شدند. امید که همواره سلامت و موفق باشند.

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام
    میخواستم از Haley عزیزم تشکر کنم.
    ایشون همیشه و در هر زمان به سوالات زبان بنده و بقیه پاسخ دادن.
    یکی از بهترین مدیران ما بودن، اخلاقشون، ادبشون، مهربونیشون، اینکه هرچی بلد بودنو به ما هم یاد میدادن و از صمیم قلبشون همه اطلاعاتشونو تو بخش تافل و جی آر ای با بقیه به اشتراک گذاشتن.
    Haley عزیزم، براتون آرزوی موفقیت و خوشبختی همیشگی دارم.
    پاینده باشی دوست من

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

سلام

Haley گرامی یکی از مدیران خوب در انجمن امریکا بودند. به علت پیگیری اهداف تحصیلی و شخصی قادر به ادامه همکاری با تیم مدیریت نبودند. به پاس مدتی که با تیم همکاری داشتند به لقب Applyabroad Veteran ملقب شدند. امید که همواره سلامت و موفق باشند.
    آرزوی سلامتی، تندرستی و موفقیت Haley جان
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

سلاله گرامی (solaleh) مدت 2 سال در سمت مدیر انجمن آمریکا، مدیر انجمن مهندسی پزشکی و در نهایت مدیریت بخش امریکا با تیم مدیریت همکاری داشتند. اخیرا به علت اینکه در طی مدارج تحصیلی به نقطه ایی رسیدند که تمرکز بیشتری میطلبد امکان ادامه همکاری با تیم مدیریت را نداشتند. به پاس زحمات ایشان در این 2 سال به لقب ApplyAbroad Guardian ملقب شدند. ضمن اینکه بشخصه از زحمات ایشون قدردانی میکنم ، امیدوارم در تمام مراحل زندگی سلامت و پیروز باشند.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    سلام

سلاله گرامی (solaleh) مدت 2 سال در سمت مدیر انجمن آمریکا، مدیر انجمن مهندسی پزشکی و در نهایت مدیریت بخش امریکا با تیم مدیریت همکاری داشتند. اخیرا به علت اینکه در طی مدارج تحصیلی به نقطه ایی رسیدند که تمرکز بیشتری میطلبد امکان ادامه همکاری با تیم مدیریت را نداشتند. به پاس زحمات ایشان در این 2 سال به لقب ApplyAbroad Guardian ملقب شدند. ضمن اینکه بشخصه از زحمات ایشون قدردانی میکنم ، امیدوارم در تمام مراحل زندگی سلامت و پیروز باشند.
    من هم برای سلاله که مدتی با هم همکاری داشتیم آرزوی موفقیت میکنیم. ایشون مدیر پر تلاش، صبور و بسیار محترمی بودند.
    با آرزوی بهترین ها/
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)