صفحه 51 از 231 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : قدردانی از مدیران

منم با نسیم خانم و ایمان جان موافقم

پس با صدای بلند میگم داش محسن خسته که نیستی میدونم خدا قوت

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

بله واقعا ایشون لایق قدرانی هستن.
    امیدوارم که به زودی خبرهای خوبی از پذیرششون رو به ما بدن.
    شاد باشید
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

منم از مدیربزرگ و دوست داشتنی آقامحسن گل که تازه همشهری منم هست خیلی تشکر می کنم....هر جا که گیر می کنم اولین کس که به ذهنم میرسه ازش کمک بخوام همین محسن گله........خسته نباشی مهندس گل.............................................. ..........................
    I am not in this site anymore.Alireza

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

اصولاً نوشابه باز کردن مدیران برای همدیگه خیلی کار جالبی نیست.. ولی به دور از هر گونه تعارفی، محسن فوق العاده فعالیت میکنه... جداً امیدوارم که حداقل به این زودیها فروم رو ترک نکنه
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

ممنونم از نسیم و ایمان و همایون و شیرین و علی (همشهری خودم ) و کاوه که واقعا نسبت به من لطف داشتند و دارند... به طبع من هم بمانند تمام مدیران عزیزمون فقط وظیفه خودم رو انجام میدم..
    بدون شک تمام مدیران عزیزمون کنترل دقیقی روی انجمن های تحت مدیریت خودشون دارن و علت اینکه این مسئله در سوئد بیشتر به چشم میاد تنها و تنها بخاطر ترافیک بیشترش هست..

ما روزهای خوبی رو داریم در فروم سپری می کنیم و این روزهای خوب رو مدیون تلاش تمام مدیران لایقمون هستیم...

همیشه گفتم و می گم، واقعا به مدیرانمون افتخار می کنیم
    ممنون و خسته نباشید به همه
    محسن

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Hero

با سلام به همه ی دوستان

از زحمات همه ی مدیران قدردانی می کنم. یک خسته نباشید بزرگ هم از طرف جامعه ی بی رنگ ها به همه ی رنگی ها می دم. ( خواستم دیگه مدیر و مدیر ارشد بازی نشه، حداقل یک کاربر ساده هم تشکر کنه. تا خدای نکرده سوء تفاهم نشه که این تاپیک تاپیک " قدردانی مدیران از مدیران ارشد و بلعکس هست.)

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    تشکر اول تقدیم به آدمینهای عزیزمان (بابک، مهرداد و بیتا) که بنیانگذاران فروم و از جمله موفق ترین نخبگان ایرانی هستند که همیشه اینجا را در هر شرایط و همه نوعی ساپورت کردند برای اینکه دوستان بهم کمک کنند و به آنچه که واقعا لایق آن هستند برسند و در تحصیل موفق باشند.

من یه تشکر مخصوص دارم از مهدی عزیز(Countdown) و احسان گل Ehsan 99 و She ( اگه کسی دیگه را فراموش کردم شرمنده)که با توجه به اینکه از جمله مدیران فروم نیستند ولی با تجربه با ارزششان با جوابهای کامل و درست به کاربران کمک میکنند و با شرایط تحصیلی سخت کنار ما هستند.

مدیران هم که واقعا خسته نباشند!
    ویرایش توسط Behrang : April 24th, 2010 در ساعت 06:09 AM
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Hero

Exclamation پاسخ : قدردانی از مدیران

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    ارسال کنید.... قربان همه شما... بهروز
    احسنت برتو، آفرين!
    انصافا اگر آدم مي خواد دوستي و گذشته و همدلي و ... رو فدا كنه كاش به خاطر چيزي فدا كنه كه ارزش داشته باشه نه به خاطر يه 2 نمره اين ور اون ور يا يه رنكينگ دانشگاه دوستي رو و همدلي رو و گذشته و ... رو فراموش كنه، چقدر خوبه همه ما به محيط سازنده و تكامل بخش فكر كنيم و بدانيم كه ميشود همه ما با هم پيشرفت كنيم. تازه اينجا كه چندان رقابتي مطرح نيست و ما داريم تو كلاس جهاني عمل مي كنيم، اما اگر هم بود، مردانه و صادقانه رقابت كنبم، و با درستي و راستي تا حدي كه مي تونيم تلاش كنيم و اگر اول شديم دست نفر دوم رو هم بگيريم بياريم بالا و اگر دوم شديم از نفر اول درس بگيريم، نه اينكه اگر اول شديم كلاس بگذاريم و اگر دوم شديم نفر اول رو طرد كنيم، حسادت كنيم، اهانت كنيم و ...
    چه خوب ميشد اگر همه بفهميم ، چه خوب ميشد.
    همگي بهروز باشيد!
    inactive account

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها

حالا بدونید که خدا از هر دستی بدید از همون دست به شما هدیه میده پس قدر کاری که دارید انجام میدید را بدونید
    بهروز جان این تیکه کلامت تنها انگیزه من برای کمک و همراهی با ۱۰ها نفر از کاربران قدیمیتر فروم است که من را میشناسند، بود. اما علیرغم این مساله! به خاطر یک سوه تفاهم یا ... که هنوز هم برایم دلیلش معلوم نیست، در بدترین زمان، اکانت کاربریم کلا از دسترس خارج شد. البته برای من در ان بازه زمانی ان اتفاق اصلا مهم نبود چون من هویت یا موقعیت خودم را به واسطه پست هایم در اینجا به دست نیاورده بودم که حالا به واسطه ان اتفاق از دست بدهم. ولی خوب با همه احترام و علاقه ای که به مدیران و دوستان دیگرم در اینجا داشتم، کلا فروم را بوسیدم و گذاشتم کنار! البته الان نظرم آواز شده و تصمیم گرفتم فارغ از افراد و برداشتها مثل سابق، کاری را که درست و صلاح میدانم انجام دهم و به همین خاطر پس از مدتی طولانی تصمیم گرفتم دوباره سهم خودم را در انتقال تجربه و دانشی که میتونم با بچه های داخل ایران به اشتراک بگذارم، دستکم از این طریق ایفا کنم. شاید این پست کمی سیاه به نظر برسد و مناسب عنوان "قدردانی از مدیران" نباشه اما لازم دانستم چیزی که مدت زیادی بود به هیچکس ناگفته بودم را در حالتی اینجا بگم که کسی من را نمیشناسد. با همه این اوصاف، بهترین قدردانیها را علیرغم احترامی که به همه مدیران عزیز فروم و وقت و تلاششان گذشته و میگذارم، را از بابک (Babak) عزیز دارم که چنین مجموعه پرمحتوا و ارزشمندی را برای استفاده همه، چه کسانی که به قول بهروز دسترسی محلی ندارند و چه کسانی که بعدتر از قبلیها دارند میایند و ...، فراهم کرد و زمینه گسترش ان را به شکلی که میبینیم و ایشالا بهتر و بیشتر هم خواهد شد، درآورد.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

سلام و خسته نباشید به همگی

پذیرش و فاند و اینا که ردیف شده بود، خیلی خوشحال و سرمست بودم، هی توی دلم فروم و فرومی هارو دعا میکردم، ولی فکر کردم این نمیتونه کافی باشه، بعدش امضامو عوض کردم، بازم ارضاء نشدم، دیگه گفتم بیام اینجا.

از وقتی فروم پوست اندازی کرد و خیلی چیزها عوض شد و یا از بین رفت (مثلا تعداد تشکرها، آواتارها و ...) دیگه انگیزه ای واسه فشار دادن اون دکمه تشکر که الان دیگه عوض شده و کلا سیستمش فرق کرده نداشتم. ولی فکر میکنم این کار کوچیک خیلی خیلی مهمه.

یه مدت زیاد (حدود 5 ماه) دوروبر انتخابات کم پیدا شدم، و بعدش هم زمونی که فروم تغییر میکرد، برای همین بعضی کاربرها رو نمیشناسم، یه عده ای هم اسم کاربریشونو عوض کرده اند، کاربرها و مدیرانی که خیلی زحمت می کشند، خوب یه کسایی هم مثل اینکه دیگه پیداشون نیست. بهر جهت از همه کسانی که به هر نوعی توی توسعه و بروز کردن و کمک رسانی در این فروم سهمی داشته اند، کمال تقدیر و تشکر رو دارم و از خدای بزرگ آرزوی بهروزی و موفقیت و سلامتی خودشون و خونواده هاشونو دارم. بویژه اونایی که بانی اینکار هستند، آقا بابک، بیتا خانم و مهرداد. و عزیزانی که خیلی خیلی وقت گذاشتند واسه فروم و بیدریغ کمک کردند، از جمله مهدی عزیز (Countdown)، سارا خانم، اقا وحید، pink Fluid، Some14myself، خانم اردیبهشت، مهین، آسمان، صاحب، مریم جوان، اقای سیس بایو سیس، بهرنگ و صدرای عزیز، بیسکوییت پلو، احسان، امین جان، عطانیو، محسن، علی آقا و بقیه دوستانی که این بالا و در صفحات قبل بچه ها اسم بردند و من نبردم. و از دوستانی که توی انجمن تافل و جی آر ای خیلی کمک کردند مخصوصا صدرا و بقیه که حافظه ام قد نمیده متاسفانه. خلاصه از همه و همه؛ حتی اون کاربری که فقط یک سوال پرسیده بود، و بجا پرسیده بود و با جوابها و راهنمایی های خوبی که از دوستان گرفته بود باعث شده بود که سوال و جواب برای ما آماده و دم دست باشه.

امیدوارم که بتونم سهمی در این Contribution عظیم داشته باشم. از خدا میخوام کمکمون کنه تا هیچ کمکی رو از کسی دریغ نکنیم، مخصوصا این اطلاعات گرانبهایی رو که زحمتاشو کسای دیگه کشیدند و من مفت مفت ازشون استفاده کردم.

همگی خسته نباشید
    ویرایش توسط snowman : May 9th, 2010 در ساعت 03:32 PM
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)