صفحه 55 از 231 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

پیش فرض پاسخ : قدردانی از مدیران

مهدی جان برات آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.شاد باشی.
    I am not in this site anymore.Alireza

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

راستش اول فکر کردم که ملت دارند از من خداحافظی میکنند و بابک اینا من رو به زور خدافظی دادند-اومدم بگم بابا من هستم حول (hol) ندید که دیدم نه ........
    منم از مهدی تشکر میکنم- البته چون مسیرم به IETLS اینا نمیخورد مجالی نشد که در بست در خدمت باشیم- انشالله یه روزی یه جایی همه با هم..
    ممنونم از کمک هات به من و بچه ها و فروووم و همه........بخاطر اینکه زوود دیر میشه (copy right violation)- زوودی برگرد دلمون تنگ نشه
    چون هم اسم هم هستیم تازه بیشتر ارادت داریم...... Wish u success

اينجا فقط مديران از هم تشكر ميكنن؟نميشه منم از jason_macتشكر كنم؟دقت نكرده بودم رنگتون عوض شده الان ديدم .مرسي از همه زحماتتون.واقعا واسه شما نميشه جايگزين گذاشت
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

آقا مهدی و آقای Jason_mac ..

منم بهتون خسته نباشید یگم و به نوبه ی خودم ازتون تشکر میکنم .. جاتون در بین مدیران خالی خواهد بود ..
    امیدوارم روزهای پربار و شادی در پیش رو داشته باشین ..

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

خواب مثل اینکه من دیر خبردار شدم پس بذارید بگم از امین از گل ترین بچه های فروم که من این اواخر از نزدیک باهاش در تماس بودم از کسی که من شاهد بودم تا دیر وقت بیدار می ماند تا حتی علیرغم امتحاناتش به دوستان فرومش کمک کنه، از کسی که برای من و خیلی از یچه های دیگر ماندگار شد برای صبر و استقامتی که در مرحله کلیرنس 9ماه و 2هفته ای داشت و نه تنها ناامید نشد بلکه با انرژی جادووی آمد تو فروم و در سخت ترین شرایط کاریش مدیریت انجمن عظیم آمریکا با هزاران تاپیک شد. امین برای من و خیلی ها نمونه حوصله و مهربانی هست. کاری که امین انجام داد باعث شد تا همه ما بدونیم حتی زمانی که خودت مشکل داری باید بدونی که خیلی ها هستند که به تو و کمک تو احتیاج دارند پس بهتر هست که نشون بدی مردانگی و وجدان هنوز وجود داره و باید هوای بقیه را داشت... این نشانه مردان بزرگ هست که حتی زمانی که تمام نیروها بهشون حمله میکنند بجای زانو زدن، می ایستند و به بقیه می گویند من هستم دست من را بگیر و بیا بالا. من ایستاده ام برای تو دوست گلم. به من نگاه کن که سرپا هستم....

از آقا مهدی گل هم که از بچه های قدیمی و عزیز فروم هستند تشکر ویژه ای دارم... زبانم دیگر بند میاد وقتی تمام محبت های بچههای فروم را به هم می بینم... با آرزوی شادی و پیروزی برای هر دو این عزیزان ... بهروز کوچولو
    I am back to AA.

ApplyAbroad Champion

سلام
    از همه عزیزانی که وقت می گذارند و گذاشتند برای اینکه اینجا فضای منظم تر و پربازده تری باشه ممنونم.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

با تشکر از zahra_aug و mojedy عزیز.
    بهروز جان بابا اشکمون رو در آوردی. من که نرفتم. هنوزم اینجام. مرد نکونام نمیرد هرگز مرده آن هست که نامش به نکویی نبرند. دو سه روزی بود که به خاطر مشکلات تاپیک دبی دلم گرفته بود. متاسفانه چند تا از کابر نماها کاری که من و همه مدیران عزیز انجام میدند زیر سوال برده بودند. مانلی و مهدی عزیز هم در جریان کار هستند. کلا دستو دلم دیگه به کار نمیرفت. اما با خوندن این سطور میتونم بگم این موقع شب روح تازه ای در بدنم دمیده شد. چقدر خوبه آدم دوستایی داشته باشه هر چند تو دنیای مجازی اما خیلی نزدیکتر از دوستای دنیای واقعی. من روح و جسمم با این فروم پیوند خورده. با اینکه فردا final دارم اما نتونستم نیام و سری نزنم. چون اینجا خونه منه. فکر نمیکنم همون جور که Countdown (مهدی زیاد داریما شرمنده) گفت به این زودیا خلاص بشین از من.

بازم ممنوم از همتون. براتون آرزوی موفقیت میکنم (که هستین) فعلا دعا هام رو متمرکز کردم رو کلیرنس مانلی. آخه فوق تخصص این قسمتم

یا حق
    امین محبی
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

من ابتدا می‌خواستم یک تشکر ویژه از جناب h.behrooz بکنم که حق مطلب رو ادا کرد.واقعا دست شما درد نکنه. امین عزیز به خیلی از ما که از پارسال درگیر پروسهٔ ویزا شدیم بی‌ نهایت کمک کرد. من همیشه فک می‌کردم که واقعا چه انگیزه و اعتقادی هست که آدم رو وا میداره که از زمان خواب و استراحتش بزنه برای جواب دادن به سوالای دوستان فروم. کمکهای امین و البته خیلی دیگه از دوستان اینجا، چیزی نبوده و نیست که با نظرات مثبت یا منفی‌ کسی‌ بشه چیزی از ارزشش رو کم یا زیاد کرد. امین جان اگه من چیزی رو از روی بی‌ اطلاعی خودم گفتم ، یا از روی اینکه یه اختلاف نظر ساده راجع به وقت گرفتن از سفارتها رو نتونستم قبول و تحمل کنم یا بدتر از همه اگه لحظه‌ای بود که نتونستم احترامات انسانی‌ رو اونقدری که شایسته ماهاست رعایت کنم و با لحن بدی صحبت کردم و حرف بی‌ اساسی‌ زدم، تو انقدر بزرگوار هستی‌ که ببخشی و بگذری. تو خودت بهتر میدونی‌ که بد صحبت کردن و لحن بد اولین نشانه محق نبودنه. چون تندترین و درشترین حرفا رو اگه منطقی‌ پشتش باشه میشه بدون بی‌ احترامی لفظی و با لحن خوب گفت.منم مثل شما از صحبتای تاپیک دوبی‌ خیلی دلگیر شدم و تا ۲ روز دلگیریم ادامه داشت و همش یاد قدرنشناسیهای تاریخیمون میفتادم. اینه که اومدم اینجا که جبرانشون کنم و بگم که ما که کمک‌ها و تلاشای تو رو درک کردیم و فهمیدیم، و میدونیم که به اندازهٔ ۱۰۰۰ ارسال کمک به دوستان یعنی‌ چی‌، صمیمانه ازت ممنونیم. و میدونیم که نتایج زحماتی که می‌کشی رو در زندگی‌ پس خواهی‌ گرفت و همواره شاد و پیروز باشی‌.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

من ميخوام اينجا از چند تا از بهترين دوستانم كه خيلي بهشون ارادت دارم تشكر كنم. اول از soilman عزيزم كه طرز جواب دادنشون به كاربرها، واقعا آدم رو شيفته ميكنه. واقعا با احترام و متانت خيلي والايي اين كار رو انجام ميدن و همينطور استاد روحيه دادن به بچه‌ها هستن. فكر كنم اگه يه نظر سنجي براي مديران برتر گذاشته بشه، ايشون يكي از گزينه‌هاي اصلي هستن.
    بعدش از از بهروز (h.Behrouz) عزيزم كه واقعا داره نون قلبش رو ميخوره و به خاطر همينه كه هر كار مثبتي كه انجام ميده، نتيجش رو خيلي زود ميبينه. ميدونم كه توي سخت‌ترين شرايط و استرس بالا، ساعتها اينجا وقت گذاشتي بهروز عزيز تا از استرس بچه‌ها كم كني و كمكشون كني. من خودم كه خيلي استفاده كردم از دوستي باشما و واقعا لذت بردم از منشت بهروز گلم!
    از MINERVAra عزيز هم ممنونم. واقعا كه توي زمينه ويزا و سفارت و ... استادين شما. اميدوارم قدر شما رو بدونيم. موفق باشي

اپلای ابرود به نظرم یه بانک اطلاعاتی خیلی ارزشمنده که تقریبا تمام اطلاعات لازم رو برای یه دانشجویی که قصد اپلای کردن رو داره تو خودش گنجونده. نه تنها اطلاعات خوبی داره بلکه هر جا هم به نظر بیاد اطلاعاتی نداره میشه خیلی راحت با مطرح کردنش آدم به جوابش برسه.
    صمیمانه میخواستم از موسسین این فروم و مدیران و همه ی دوستانی که کمک میکنند و زحمت میکشند و به سوالات کاربرها پاسخ میدن تشکر کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)