صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 177

موضوع: اهمیت معدل دو سال آخر (60 واحد)

پیش فرض پاسخ : معدل دو سال آخر لیسانس !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    از همگي ممنون. من اينجوري نوشتم تو رزومم به نظرتون درسته؟

Major GPA: 16.5 Out of 20( Last two years)
    Overall GPA: 15.18 Out of 20
    منم همین سوال و دارم، درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    از همگي ممنون. من اينجوري نوشتم تو رزومم به نظرتون درسته؟

Major GPA: 16.5 Out of 20( Last two years)
    Overall GPA: 15.18 Out of 20
    من خیلی با این Major GPA موافق نیستم
    من خودم نوشتم :
    3rd and 4th years' GPA = XX out of 20

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

دوستان توجه داشته باشید که معمولا اگه معدل دوسال اخر دانشگاه ها می خواهند یعنی اینکه منظورشون 60 واحد آخر شما هست. نه اینکه مثلا شما 5ساله لیسانس گرفتید بعد معدل 2سال آخر بنویسید تو رزومه.
    What Goes Around...Comes Around

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    دوستان توجه داشته باشید که معمولا اگه معدل دوسال اخر دانشگاه ها می خواهند یعنی اینکه منظورشون 60 واحد آخر شما هست. نه اینکه مثلا شما 5ساله لیسانس گرفتید بعد معدل 2سال آخر بنویسید تو رزومه.
    من 4 ساله لیسانس گرفتم ولی دو سال آخر با احتساب پروژه و کارآموزی 72 واحد داشتم 60 واحد یعنی این که چند تا از واحدهای ترم 5 رو در نظر نگیرم که به نظرم کار جالبی نیست،حالا به نظر شما عمومی ها رو در نظر نگیرم یا اصلا آیا این مساله انقدر مهم هست؟؟؟ :-\ (با توجه به این که من می خوام برای phd اقدام کنم؟)

Senior Member emperial آواتار ها

@ a_fr

نه همون 72 تا رو حساب کن حله. فقط حواست باشه که با ریز نمرت اصلی مطابقت داشته باشه.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

والا این مسائل به دانشگاه مقصد کاملا بستگی داره مثلا یکی از اساتید به من گفت که ما خودمون می شنیم و درس های عمومی از کل دروس در میاریم و دوباره معدل می گیریم این در دانشگاه ویرجینیا غربی.
    ولی بیشتر منظور از 2سال آخر معدل اینکه اونا روی دروس تخصصی شما بیشتر حساس هستند تا موارد دیگه.(مثلا دانشگاه آریزونا)
    What Goes Around...Comes Around

سلام به دوستان.
    من ریز نمرم رو از دانشگاه گرفتم و دادن ترجمه کردن، اما اصلا حواسم نبود که ریز نمره رو به صورت ترم به ترم ندادن، بلکه به عمومی و اصلی تقسیم کردن و الان نمره هام به ترتیبب ترم نیست.
    با توجه به اینکه من میخوام واسه کانادا و آمریکا اقدام کنم، به نظر دوستان ریز نمره جدید بگیرم و بدم دوباره ترجمه کنن؟ چون برای بعضی از داشنگاه های کانادا معدل دو سال آخر هم مهمه!
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Junior Member

من برای فوق می‌خوام اروپا (ترجیحا انگلیس) apply کنم و اونجاها ندیدم که واسشون معدل دو سال آخر مهم باشه. با این حال ازونجایی که اینجوری حساب کردن معدل به نفعم میشه شما پیشنهاد می‌کنید من ان قضیه رو توی زرومه ‌ام بنویسم؟ و اگه بخوام بنویسم به نظرتون مهمه که دقیقا مال دو سال آخر باشه؟ نمیشه مثلا من معدل یک سال آخر رو بنویسم؟
    من معدل کل ام ۱۴.۷ هستش (ترم دیگه که فارغ التحصیل بشم انشالله ۱۵) معدل ۶۰ واحد آخرم ۱۵.۵ میشه ولی معدل ۳۰ واحد آخرم ۱۶.۵

نقل قول نوشته اصلی توسط milad182
    من برای فوق می‌خوام اروپا (ترجیحا انگلیس) apply کنم و اونجاها ندیدم که واسشون معدل دو سال آخر مهم باشه. با این حال ازونجایی که اینجوری حساب کردن معدل به نفعم میشه شما پیشنهاد می‌کنید من ان قضیه رو توی زرومه ‌ام بنویسم؟ و اگه بخوام بنویسم به نظرتون مهمه که دقیقا مال دو سال آخر باشه؟ نمیشه مثلا من معدل یک سال آخر رو بنویسم؟
    من معدل کل ام ۱۴.۷ هستش (ترم دیگه که فارغ التحصیل بشم انشالله ۱۵) معدل ۶۰ واحد آخرم ۱۵.۵ میشه ولی معدل ۳۰ واحد آخرم ۱۶.۵
    متداول نیست معدل یک سال آخر رو ذکر کنند، تغییر خیلی بالای معدل در دو سال آخر می تونه نشون دهنده ی علاقه و پشتکار شما در واحد های تخصصی تر باشه
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین
    متداول نیست معدل یک سال آخر رو ذکر کنند، تغییر خیلی بالای معدل در دو سال آخر می تونه نشون دهنده ی علاقه و پشتکار شما در واحد های تخصصی تر باشه
    حالا در کل پیشنهاد می‌کنین برای انگلیس هم توی رزومم بنویسم این دو سال آخر رو یا بیشتر واسه کانادا و آمریکا مهمه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)