صفحه 20 از 51 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 506

موضوع: دانشگاه خصوصی بیلکنت ( Bilkent University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی بیلکنت ( Bilkent University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط bluemoon نمایش پست ها
    من واسه بار 2015-2014 اقدام کردم. ولی تو سایت اطلاعاتی راجع به زمان نتایج ندادن. کسی خبر داره از تاریخها؟
    درود

دوست خوب من تاریخ مصاحبه اواخر دسامبر است یعنی نتایج تقریبا ژانویه خواهد آمد. فقط یک سوال من جایی ندیدم که بشه توصیه نامه ها رو بصورت آنلاین آپولد کرد. می خواستم بدونم شما توصیه نامه ها رو پست کردین؟

با سپاس
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی بیلکنت ( Bilkent University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من تاریخ مصاحبه اواخر دسامبر است یعنی نتایج تقریبا ژانویه خواهد آمد. فقط یک سوال من جایی ندیدم که بشه توصیه نامه ها رو بصورت آنلاین آپولد کرد. می خواستم بدونم شما توصیه نامه ها رو پست کردین؟

با سپاس

ممنون دوست عزیز
    نه هیچ جای سایت ندیدم که توصیه نامه بخوان (تو مرحله اپلیکیشن جایی واسه ریکام نبود) اصلا نمیدونم که کاغذی میخوان یا آنلاین؟ اگه توصیه نامه کاغذی میخوان لطفا بگید که من سریعتر به فکرش باشم. چون من اول آبان اعزام میشم واسه خدمت. الان هم با یکی از استادای اونجا در ارتباطم. من میل زدم بهش که میخوام بیام و زمینه کاریمون به هم میخوره اونم گفت که واسه مستر جاداره، یه پروژه تصویب شده و چندتا پروژه درحال تصویب داره. بعدش هم گفت مقالاتم رو بفرستم براش. به نظر شما با این وضعیت من حتما باید مصاحبه بشم؟ چون حین خدمت مخصوصا دوره آموزشی مرخصی گرفتن سخته.
    اصلا به نظرتون بهش بگم که من دارم میرم خدمت؟

با تشکر
    ویرایش توسط bluemoon : October 9th, 2014 در ساعت 06:57 PM دلیل: تصحیح

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط bluemoon نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    نه هیچ جای سایت ندیدم که توصیه نامه بخوان (تو مرحله اپلیکیشن جایی واسه ریکام نبود) اصلا نمیدونم که کاغذی میخوان یا آنلاین؟ اگه توصیه نامه کاغذی میخوان لطفا بگید که من سریعتر به فکرش باشم. چون من اول آبان اعزام میشم واسه خدمت. الان هم با یکی از استادای اونجا در ارتباطم. من میل زدم بهش که میخوام بیام و زمینه کاریمون به هم میخوره اونم گفت که واسه مستر جاداره، یه پروژه تصویب شده و چندتا پروژه درحال تصویب داره. بعدش هم گفت مقالاتم رو بفرستم براش. به نظر شما با این وضعیت من حتما باید مصاحبه بشم؟ چون حین خدمت مخصوصا دوره آموزشی مرخصی گرفتن سخته.
    اصلا به نظرتون بهش بگم که من دارم میرم خدمت؟

با تشکر
    توصیه نامه بصورت کاغذیه. در مورد مصاحبه و مشکل خدمتتون هم می تونید از استادی که باهاش مکاتبه می کنید بپرسید
    The greater the challenge, The greater the gain

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    توصیه نامه بصورت کاغذیه. در مورد مصاحبه و مشکل خدمتتون هم می تونید از استادی که باهاش مکاتبه می کنید بپرسید
    درود

آراز جان دست شما درد نکنه برنامه ریز دانشگاه هم همین رو گفت. بخاطر همین یه دونه توصیه نامه که راحت میشه آنلاین بصورت مستقیم ارسال بشه باید هزینه DHL or TNT بدیم!
    Dear Mr. Saraei,
    Thank you for your interest in Bilkent University. Although we require
    online application for our graduate programs, we request you to send the
    reference letters as hard copies. Two letters must be submitted to the
    related department secretary in signed & sealed envelopes.
    Best regards,
    Melis Tokcaer
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

My friends,i hold the ielts with 6 band score,and gre 160,and my gpa is 15 in mechanical engineering.do you think can i get addmision from metu or bilkent? How about with ielts 6.5

Junior Member

سلام به دوستان عزیز.
    از دوستانی که الان توی دانشگاه بیلکنت در حال تدریس هستن میشه بهم بگن که ایا توی رشته ی مطالعات مترجمی زبان "مقطع کارشناسی ارشد "هم تو دانشگاه هست یا نه؟
    تو سایتش فقط نوشته تموم کنن میتونن توی
    EU-funded Master ادامه بدن که من منظورشو نفهمیدم
    ممنون میشم یه راهنمایی کنیین

Junior Member

سلام ..
    دانشگاه تبریز کارشناسی تموم کردم و میخوام ایشالله برم به این بیلکنت ولی معدل GPA برام خوب نمیشه. برای بیلکنت هم CGPA مهمتره. کسی میدونه از کجا بخوام CGPA رو برام حساب کنه که بدم ترجمه شه؟
    بیلکنت که میگه ما حساب نمیکنیم . دانشگاه تبریز هم میگه ما حساب نمیکنیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط beysad نمایش پست ها
    سلام ..
    دانشگاه تبریز کارشناسی تموم کردم و میخوام ایشالله برم به این بیلکنت ولی معدل GPA برام خوب نمیشه. برای بیلکنت هم CGPA مهمتره. کسی میدونه از کجا بخوام CGPA رو برام حساب کنه که بدم ترجمه شه؟
    بیلکنت که میگه ما حساب نمیکنیم . دانشگاه تبریز هم میگه ما حساب نمیکنیم.
    دقیق متوجه نشدم. اگه منظورتون تبدیل معدل هست که لازم نیست همون ریزنمراتو ترجمه کن(از 20)
    The greater the challenge, The greater the gain

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    دقیق متوجه نشدم. اگه منظورتون تبدیل معدل هست که لازم نیست همون ریزنمراتو ترجمه کن(از 20)
    منظورم اینه که چطوری معدل CGPA رو حساب کنم که بدم دارالترجمه برام ترجمه اش کنه...؟ معدل GPA برام پایین میشه ولی معدل CGPA بیشتر میشه برام چون این معدل واحدهای افتاده رو شامل نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط beysad نمایش پست ها
    منظورم اینه که چطوری معدل CGPA رو حساب کنم که بدم دارالترجمه برام ترجمه اش کنه...؟ معدل GPA برام پایین میشه ولی معدل CGPA بیشتر میشه برام چون این معدل واحدهای افتاده رو شامل نمیشه.
    چنین چیزی لازم نیست ! هیچ تبدیلی لازم نیست ! از 20 هر چی بوده همونو بنویسن کافیه