صفحه 3 از 77 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 764

موضوع: آرشیو شده : سوالات کلی و متداول گرفتن ویزا از سفارت هلند ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزا دانشجویی و شرایط اقامت در هلند

من دو هفته اي تونستم براي هلند ويزا بگيرم
    پنير مجاني فقط تو تله موش پيدا مي شه، براي موفقيت بايد تلاش كرد!

Senior Member maryamf آواتار ها

به من گفتن 12 روزه ویزا می دن ولی واسه 8 June وقت واسه مصاحبه دادن!! من تلفنی وقت گرفتم برم اونجا شانس دارم زودتر وقت بگیرم یا ربطی نداره؟ 8 june خیلی خیلی دیره.

Banned

دوستان بنده ميخوام بدونم اگه ويزا دانشجويی گرفتم و رفتم هلند ميتونم پاسپورت بگيرم يا نه؟اگه ميشه چقدر طول ميکشه؟چند درصد احتمال اين هست که نتونم بگيرم؟
    من دوره تحصيليم 4 سال هست و مقطع ليسانس ممنون ميشم نظرات دوستان رو بدونم

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

اردلان جان
    شما در صورتی میتونید توی هلند پاسپورت بگیرید که 5 سال متوالی کار کنید در این کشور و مالیات بدید. بعد از اون میتونید درخواست پاسپورت بدید. معمولا بعضی از کسانی که از خود هلند بورس دکترا میگیرن و اون در اصل شغلشون محسوب میشه میتونن تقاضای ملیت کنن.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط femiran
    اردلان جان
    شما در صورتی میتونید توی هلند پاسپورت بگیرید که 5 سال متوالی کار کنید در این کشور و مالیات بدید. بعد از اون میتونید درخواست پاسپورت بدید. معمولا بعضی از کسانی که از خود هلند بورس دکترا میگیرن و اون در اصل شغلشون محسوب میشه میتونن تقاضای ملیت کنن.
    ممنون از توجه شما
    يعنی من که درسم 4سآل طول ميکشه اصلاً مهم نيست؟حتماً بايد کار کنم؟خوب منم دارم شهريه ميدم!!!!!!
    پس يعنی بايد 4 سال درس بخونم 5 سال هم بمونم که ميشه 9 سال نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

معمولا اینطوریه. مگر اینکه این وسط قانونی بیاد یا چیزی یا خوش شانس باشید با یه هلندی ازدواج کنید.

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزا از سفارت هلند

سلام به همگی،

کسی تازگی برای ویزای دانشجویی هلند اقدام کرده؟ میشه بگید شرایطش چه جوریه و چقدر طول میکشه؟ من شنیدم دانشگاه ها خودشون این کار را برای دانشجوها میکنن، درسته؟

راستی این بساطی که برای هلند تو ایران به پا کردن که تو فرآیند گرفتن ویزای دانشجویی از هلند اثری نداشته؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

سلام، گویا خود دانشگاه مراحل رو خیلی تسهیل می کنه ولی من که برای مصاحبه می خواستم وقت بگیرم، 3 هفته پیش بود 7ژوئن بهم وقت دادن. زودتر مطمئن شین که دانشگاه کاراتونو تسهیل می کنه یا نه! که اگه نمی کرد خودتون زود وقت بگیرین.. من سفارت زنگ زدم گفتن 12 روزه ویزا می دن، دروغ یا راست نمی دونم..

سلام و ممنون از اطلاعاتتون،

فقط يك سوال كه اين مصاحبه داستانش چيه؟ مگه سفارت هلند هم مصاحبه ميكنه براي ويزا؟ اگر اينطور باشه و با اون زمانبندي كه شما گفتيد، زمان پروسه ويزا كه خيلي بيشتر از 12 روز ميشه؟
    من پذيرشم از Erasmus هست و هنوز نامه رسمي نيومده واسم اما استاد باهام OKكرده. شنيدم Erasmus خودش واسه ويزا اقدام ميكنه مثل اينكه. اگر كسي اطلاع داره لطفاً راهنمايي كنه؟

ممنون.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

بله منم شنیدم که erasmus خودش اقدام می کنه و زودتر بهتون ویزا میدن ولی جزئیاتشو نمی دونم..

ببخشید نامفهوم گفتم مثل اینکه.. من باید می رفتم یه presentation می داشتم تا بعدش بگن پذیرش می دن یا نه. خوب تو سایتش نوشته بود برای گرفتن ویزا باید زنگ بزنیم وقت بگیریم. زنگ که زدم اون موقع وقت دادن. منم که erasmus نیستم اگه پذیرش بگیرم دانشگاه، گرفتن ویزام رو تسهیل می کنه.. کلا انگار دانشگاههای هلند یه همچین سیستمی دارن. ولی دانشگاه برای مصاحبه و presentation به سفارت نامه نمی ده..