صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 98

موضوع: ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتبط

سلام.
    دوستان کسی میدونه برای تحصیل مجدد در مقطع ارشد هم ایست خدمتی میدن؟
    من ارشد مکانیک و تازه گرفتم و میخوام کنکور ارشد انرژی هم شرکت کنم و تو این مدت بخشی از سربازیمو هم برم. معافیت تحصیلی میدن؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ars511 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان کسی میدونه برای تحصیل مجدد در مقطع ارشد هم ایست خدمتی میدن؟
    من ارشد مکانیک و تازه گرفتم و میخوام کنکور ارشد انرژی هم شرکت کنم و تو این مدت بخشی از سربازیمو هم برم. معافیت تحصیلی میدن؟؟؟
    سلام. من نظر خودم رو میگم، شما پرس و جو بفرمایید.
    تا جایی که من اطلاع دارم در صورتی که در یک مقطع فارغ التحصیل بشید، مجدد برای اون مقطع برای شما معافیت تحصیلی صادر نمیشه. منظورتون از «ایست خدمت» همون ترخیص بود؟ اگر پاسختون مثبته که جواب فوق نظر بنده ست.

موید باشید.

دوستان یه سوال
    نامه ایی که دانشگاه میزنه به پلیس +10 برای ایست خدمت رو باید حتما باید به پلیس +10 های همون شهر برد ایا؟
    من پادگانم همدان هست و دانشگام تهران. میخوام بدونم ایا این نامه رو ببرم همدان کار هارو انجام میدن؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی داشتم نظام وظیفه جوب سربالا میده
    من با مدرک لیسانس و گواهی فوت پدری که داشتم 7 ماه در شهرضا خدمت کردم و بعد ارشد قبول شدم و ایست خدمتی زدم
    الان دوباره میخوام خدمتمو ادامه بدم اما میخوام اصفهان بیفتم سوالم اینه اولا من بازم اموزشی میرم؟ و دوما میتونم کاری کنم که اضفهان بیفتم

شهر کحل سکونتم شهرکرده من اموزشی 02 که بودم گواهی رو ارایه دادم که مثلا نزدیک شهر خودم باشم اما به جای اصفهان یکی از شهرای داخل اصفهان گذاشتنم که خب خیلی واسه رفت و امد سختی کشیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط miladbn نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم نظام وظیفه جوب سربالا میده
    من با مدرک لیسانس و گواهی فوت پدری که داشتم 7 ماه در شهرضا خدمت کردم و بعد ارشد قبول شدم و ایست خدمتی زدم
    الان دوباره میخوام خدمتمو ادامه بدم اما میخوام اصفهان بیفتم سوالم اینه اولا من بازم اموزشی میرم؟ و دوما میتونم کاری کنم که اضفهان بیفتم

شهر کحل سکونتم شهرکرده من اموزشی 02 که بودم گواهی رو ارایه دادم که مثلا نزدیک شهر خودم باشم اما به جای اصفهان یکی از شهرای داخل اصفهان گذاشتنم که خب خیلی واسه رفت و امد سختی کشیدم.
    تا جایی که من پرس و جو کردم از نظام وظیفه قانون اینه که هر کسی هر جایی که قبلا خدمت میکرده الانم دوباره همونجا میفته. این اصل کلیه. ولی خوب میدونید که هیچ چیزی بعید نیست اینجا. آموزشی رو اگر قبلا تموم کردید قاعدتا نباید دوباره آموزشی برید.

Junior Member

سلام دوستان در صورتیکه کسی سابقه خدمت قبلی داشته باشه آیا میتونه غیبت کنه و مشمول قانون خرید سربازی میشه؟

سلام دوستان سرباز فراری اگه دانشگاه قبول بشه هیچ راهی نداره

یه سئوال، در حین خدمتم میتونم یه نامه بگیرم واسه گرفتن پاسپورتم؟ (نامه از یگان بگیرم)

آقا تورو خدا جواب مارو بدین، سوالم در حد مرگ و زندگی ه من دانشگاه آزاد قبول شدم رفتم نظام وظیفه میگه چون بعد از ۲۰ سالگی فارق از تحصیل شدی بهت معافیت تحصیلی نمیدیم ،الان من میتونم با دفترچه بدون غیبت ثبت نام کنم؟ تورو خدا یکی جواب مارپمبده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mjidhoseyni نمایش پست ها
    آقا تورو خدا جواب مارو بدین، سوالم در حد مرگ و زندگی ه من دانشگاه آزاد قبول شدم رفتم نظام وظیفه میگه چون بعد از ۲۰ سالگی فارق از تحصیل شدی بهت معافیت تحصیلی نمیدیم ،الان من میتونم با دفترچه بدون غیبت ثبت نام کنم؟ تورو خدا یکی جواب مارپمبده
    اگر در دانشگاهی قبول شدید نبازی نیست اصلا به نظام وظیفه مراجعه کنید . پروسه ثبت نامتون در دانشگاه مورد نظر را انجام بدید . خود دانشگاه نامه میزنه به نظام وظیفه و براتون معافیت موقت میگیره . اگر دفترچه نگرفتید و غیبت ندارید و از معافیت یکساله ی بعد از فارق التحصیلی نگذشته باشه اصلا هیچ مشکلی نیست .
    منم دو دوره از تحصیلاتمو بعد از 20 سالگی انجام دادم و خود دانشگاه برام معافیت موقت صادر کرد.
    هر دانشگاهی یه بخش داره به اسم امور نظام وظیفه . به اونجا مراجعه کنید صد در صد مشکلتونو حل میکنن .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)