صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 98

موضوع: ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض مراحل ترخصی از خدمت سربازی به علت قبولی در مقطع بالاتر(فوق لیسانس)

سلام بچه ها
    من انشالا تا چند وقت دیگه ارشد قبول میشم واز خدمت ترخص میشم.سوال از افرادیکه قبلا ترخیص شدن اینکه این مراحل دقیقا چطور باید طی بشه؟ چون من سربازم باید یه نفر دیگه کارهامو انجام بده
    سوال بعدیم این هست که چقدر این مراحل طول میکشه تا من ترخیص شم . من از هرکی یه جواب شنیدم! خواهشمندم دقیق توضیح بدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل ترخصی از خدمت سربازی به علت قبولی در مقطع بالاتر(فوق لیسانس)

منم وضعیتم همین طوره من الان امریه ام شرایط لغو امریه چطوریه یه نفر توضیح بده لطفا ارشد هم قبول میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل ترخصی از خدمت سربازی به علت قبولی در مقطع بالاتر(فوق لیسانس)

با سلام خدمت دوستان
    من اولین باری هستکه در اینجا سوال می پرسم.
    من میخواستم بعد اینکه لیسانس مهندسی روزانه را گرفتم مدرک لیسانس روزانه را پولش را بدهم و آزاد کنم با توجه به اینکه یک سال معافیت تحصیلی دارم ایامی توانم در کنکور تجربی برای پزشکی عمومی دولتی شرکت کنم؟ یا باید ابتدا به سربازی بروم وسپس در کنکو تجربی شرکت کنم ؟
    لطفا به سوالم جواب دهید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتبط

با سلام و وقت بخیر

من سرباز مرزبانی نیروی انتظامی بودم، در حین خدمت کنکور ارشد شرکت کردم و ترخیص شدم .
    می خواستم بدونم بعد از دوره ارشد برای ادامه خدمت آیا لزوما مجدد به مرزبانی اعزام خواهم شد یا اینکه ممکن است مثلا در راهنمایی رانندگی یا انتظامی باشم؟

سپاس

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Boaback نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر

من سرباز مرزبانی نیروی انتظامی بودم، در حین خدمت کنکور ارشد شرکت کردم و ترخیص شدم .
    می خواستم بدونم بعد از دوره ارشد برای ادامه خدمت آیا لزوما مجدد به مرزبانی اعزام خواهم شد یا اینکه ممکن است مثلا در راهنمایی رانندگی یا انتظامی باشم؟

سپاس
    شما توی اعزام مجدد میفتی مالک اشتر اراک. از اونجا هم مجددا تقسیم میشی برای انتظامی. احتمال 99 درصد دیگه مرزبانی نمیفتی. منم همین شرایطو داشتم
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    شما توی اعزام مجدد میفتی مالک اشتر اراک. از اونجا هم مجددا تقسیم میشی برای انتظامی. احتمال 99 درصد دیگه مرزبانی نمیفتی. منم همین شرایطو داشتم
    ممنون بابت پاسخگویی ... دوست عزیز طول دوره آموزشی شما چقدر بود و بعد از اون در تقسیمات کدوم شهر افتادید و شهر خودتون کجاست؟ آیا قوانینی مثل تک فرزند ذکور و ... در انتظامی رعایت میشه یا مثل مرزبانی تاثیری نداره؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتب

سلام بچه ها وقتتون به خیر ، ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنین
    من 7 ماه خدمت کردم نیروی انتظامی مرزبانی و ارشد قبول شدم و ایست خدمتی زدم و ایشالا شهریور پیش رو دفاع میکنم و عازم خدمت میشم ، چندتا سوال داشتم که ممنون میشم از تجربیاتتون استفاده کنم
    1- بعد چه مددت از تاریخ پست کردن دفترچه اعزام میشم ؟؟ چون الان شرایط جوری شده که دفترچه رو که پست میکنن تاریخ اعزامو میندازن واسه 8 ماه بعد یا حتی 1 سال بعد ، می خواستم بدونم که ما که سابقه خدمتی داریم با بقیه فرق نداریم یا مارو زودتر و بلافاصله اعزام میکنن ؟؟
    2- آیا این امکان وجود داره که ارگان خدمتیم (نیروی انتظامی) عوض شه ؟؟ یا مثلا رسته مرزبانیم عوض شه و انتظامی بشه ؟؟ چند درصد این احتمال وجود داره و امکان خدمت توی شهر خودم چی ؟؟
    3- دوره آموزشی رو باید دوباره بگذرونیم ؟ اگه جواب مثبته چه مددت ؟
    4- با توجه به مدرک ارشد آیا درجه خدمتیم عوض میکنن به بالاتر ؟
    5- استحقاقی و لباس و پوتین و ... رو دوباره میدن خودشون ؟؟
    و دگ این که هر راهنمایی یا تجربه مشابهی دارین ممنون میشم بگین
    ممنونم

Junior Member nimatrueway آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم‌افزار - صنعتی شریف

سلام بچه‌ها، من خودم چند روز سر همین قضیه حسابی الاف شدم برای همین براتون بنویسم باید چیکار کنید : (برای دانشگاه‌های داخل با کنکور ارشد)

دقیقا همون روز که سازمان سنجش نتایج رو روی سایت می‌زنه؛ نتایج به دانشگاه‌ها هم ارسال شده.

۱. پس همون روز که نتیجه‌ی قبولی ارشدتون اومد؛ مستقیم می‌رید دانشگاهی که قبول شدید (مثلا شریف) بخش «آموزش کل - امور سربازی» به همراه شناسنامه و کارت ملی
    ۲. می‌گید یک معرفی‌نامه‌ی ترخیص به سازمان نظام وظیفه به من بدید
    ۳. معرفی نامه رو می‌برید میدان سپاه - سازمان نظام وظیفه، بخش امور تحصیلی؛
    ۴. اونجا معرفی‌نامه رو نگاه می‌کنند، بعد یک نامه‌ی رسمی از طرف سازمان نظام وظیفه بهتون می‌دن که ببرید یگان خدمتی - که در صورتی که سربازی فراری نباشید ترخیص بشید. (من خودم دو روز نرفتم پادگان تا این کارها رو انجام بدم، دو روز فراری یعنی، ولی گیر زیادی ندادند)
    ۵. نامه رو می‌برید پادگان «بخش امور وظیفه‌ها» و کارهای ترخیص‌تون در پادگان انجام می‌شه.

Junior Member

سلام
    دوستان اگر امریه باشیم معافیت تحصیلی برای ارشد میدن؟ من از نظام وظیفه که پرسیدم گفتن حتما باید مدت خدمتت تموم شه، برای امریه ها حین خدمتشون معافیت تحصیلی صادر نمی کنیم

Junior Member

با سلام
    بنده در حین خدمت سربازی برای ترم سپتامبر پذیرش گرفته و با انجام تمام مراحل در وزارت علوم ،نظام وظبفه و گذرنامه از خدمت معاف شده و اجازه خروجم رو گرفتم. اما بدلایلی میخوام انصراف بدم و دوباره برم خدمت. سوالم این بود که اگر دوباره پذیرش من از یک دانشگاه دیگه برای 6 ماه دیگه(ترم ژانویه) بیاد ، می تونم 2باره معافیت تحصیلی بگیرم و از خدمت معاف بشم؟ آیا نظام وظیفه بعد از 1بار انصراف 2باره معافیت تحصیلی رو صادر میکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)