صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 98

موضوع: ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سوال درباره کسر خدمت سربازی (قانون جدید: تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال 91)

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دو تا سوال داشتم که ممنون میشم منو کمک کنید
    اول اینکه تو آموزشی مرخصی راحت میدن؟ مثلا اگه مجبور باشی برا مصاحبه دکتری بری یه دانشگاهی و تو دوره آموزشی باشی چکار باید کرد؟
    دوم اینکه اگه در حین خدمت دانشگاه قبول بشی اجازه ترخیص از خدمت و ثبت نام در دانشگاه بستگی به تعداد ماه باقی مانده از خدمتت داره یا نه؟
    ممنون.
    بستگی به محل خدمت داره ولی در کل تو آموزشی گرفتن مرخصی سخته ، برای مصاحبه یه احتمال 99% بله اجازه می دن ، در هر مرحله ای از خدمت شما اگه از دانشگاه قبول شید از خدمت ترخیص می شین

پیش فرض پاسخ : مرخصی تحصیلی و انجام ما بقی خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط iiiliia نمایش پست ها
    سلام
    اقا کسی هست به ما جواب بده؟
    من 13ماه خدمت کردم نیروی انتظامی ، دوباره افتادم اموزشی اراک. امروز رفتم نظام وظیفه میگن باید دوباره اموزشی بری!!
    درسته؟
    یکی از دوستان که مثل شما بود تو ارتش تو یگان آموزشی بعد اینکه دیده بودن ایشون خدمت قبلی دارن گفته بودن برید چن روز دیگه امریه یگان اصلیتون بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-دانشگاه یزد

پیش فرض پاسخ : ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتبط

سلام. من مهرماه سال 90 زمانی که 14 روز خدمت در پادگان بروجرد بودم و به خاطر نیروی زمینی کد خورده بودم، معافیت تحصیلی در مقطع ارشد گرفتم، حالا که ارشد تموم شده با توجه به اینکه فوق لیسانس دیگه کد نمیخوره زمان تقسیم دوباره باید به پادگان بروجرد برگردم یا دوباره از اول تقسیمم میکنن؟ با تشکر

Junior Member

سلام. دوستان ممنون میشم کمکم کنید:
    من بهمن 92 فارغ التحصیل شدم و برای دی 93 امریه گرفتم. در عین حال میخوام برای دکتری خارج برای ترم مهر 94 (سپتامبر 2015) اقدام کنم. سوالم اینه که اگه بتونم برای مهر 94 پذیرش بگیرم، با توجه به اینکه اون موقع 1.5 سال از زمان فارغ التحصیلیم گذشته برام معافیت تحصیلی صادر میکنند و از امریه و کلا خدمت ترخیص میشم یا نه؟ چون من شنیدم که 1 قانونی هست که اگه بیشتر از 1 سال از فارغ التحصیلی گذشته باشه دیگه معاقیت تحصیلی صادر نمیکنن (بویژه برای امریه ها) و باید کل خدمت رو انجام بدی و بعد ادامه تحصیل بدی!!! درسته؟

Junior Member

سلام دوستان

من آبان 1392 فارغ التحصیل شدم قصد دارم دفترچه رو آبانماه امسال ارسال کنم و یک دوره هم درخواست تمدید بدم تا اسفندماه اعزام بشم و وقت کافی برای کنکور دادن داشته باشم. اگر کنکور قبول بشم و امریه هم داشته باشم با توجه به اینکه تا اون موقع از فارغ التحصیلم بیش از یکسال میگذره اجازه ترخیص و ثبت نام دانشگاه رو بهم میدن؟ در اینصورت بعد از اتمام تحصیل باید به همون محل امریه برگردم؟

ممنون.

Junior Member

سلام،
    من بعد از 70 روز خدمت(اعزام تیرماه و ترخیص 10 شهریور) بخاطر قبولی تو ارشد ترخیص شدم و الان معافیت تحصیلی هم دارم. توی سیستم برام 90 روز غیبت رد شده در حالی که من بیش تر از 70 روز خدمت نکردم!؟! کسی همچین مشکلی داشته؟ توی سازمان نظام وظیفه بهم گفتن یه فرم توجیه غیبت پر کن خودش درست میشه چون ایراد از سیستم ماست!
    بنظرتون چیکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان، من قصد دارم اسفند برم آموزشی، اما با توجه به اینکه آزمون دکتری وسط اسفند می افته مرخصی میدن واسه آزمون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saman01111 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من قصد دارم اسفند برم آموزشی، اما با توجه به اینکه آزمون دکتری وسط اسفند می افته مرخصی میدن واسه آزمون؟
    بله شما کافی است پرینت کارت ازمون را نشان دهید همکاری خواهند کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1989 نمایش پست ها
    سلام،
    من بعد از 70 روز خدمت(اعزام تیرماه و ترخیص 10 شهریور) بخاطر قبولی تو ارشد ترخیص شدم و الان معافیت تحصیلی هم دارم. توی سیستم برام 90 روز غیبت رد شده در حالی که من بیش تر از 70 روز خدمت نکردم!؟! کسی همچین مشکلی داشته؟ توی سازمان نظام وظیفه بهم گفتن یه فرم توجیه غیبت پر کن خودش درست میشه چون ایراد از سیستم ماست!
    بنظرتون چیکار کنم؟
    شما فرم مربوطه را پر کنید و حتما پیگیر باشید تا این مشکل حل شود چون اگر در سیستم بماند برای بعد از ارشد حذف ان سخت میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق نفت و گاز

سلام دوستان من دارای سابقه خدمت قبلی در ارتش هستم و میخواستم آبان ماه برم خدمت که نشد و گفتن پر شده . تعجیل هم راه نداره. راهی داره آبان ماه برم ؟ نظام وظیفه گفت اگه ارتش پر شده باشه میفرستن نیروی انتظامی راهی نداره همون ارتش بیفتم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)