صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98

موضوع: ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتبط

سلام
    من آمریکا پذیرش دارم و تقریبا ماه دیگه باید برم سفارت. یه سوال دارم اینکه آیا نامزد من میتونه برای ویزای F2 مرخصی بگیره از سربازیش یا باید بره سربازی و بعد از من بیاد؟ (خودش پذیرش نداره و قصد داره به عنوان همراه من بیاد با ویزای F2)
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Alahbar نمایش پست ها
    سلام
    من آمریکا پذیرش دارم و تقریبا ماه دیگه باید برم سفارت. یه سوال دارم اینکه آیا نامزد من میتونه برای ویزای F2 مرخصی بگیره از سربازیش یا باید بره سربازی و بعد از من بیاد؟ (خودش پذیرش نداره و قصد داره به عنوان همراه من بیاد با ویزای F2)
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    اگر پایان خدمت نداشته باشید یا باید برای تحصیل یا سفرهای زیارتی میتونید خارج بشید اگر راه دیگه ای داشته باشه من مطلع نیستم
    یا باید سربازیش تموم بشه یا اینکه با استفاده از یکی از این دو راه خارج بشه به شما ملحق بشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام
    بنده بعلت قبولی در دانشگاه در تاریخ 12/9/92 از خدمت ترخیص شدم و بعد در تاریخ 1/10/93 به خدمت رفتم که مدت خدمت قبلی در برگه سفیدم لحاظ شده بود الان یگان خدمتی به من گفته یگان قبلی برات در تاریخ 27/8/92 فرار رد کرده الان من باید چیکار کنم؟ در صورتی که من با یگان قبلی تسویه حساب در تاریخ 12/9/92 انجام دادم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق قدرت دانشگاه آزاد واحد الکترونیک

سلام دوستان.من اگه با غیبت برم سربازی بعد دانشگاه قبول بشم میتونم دانشگاه ثبت نام کنم؟

Junior Member

از دوستان عاجزانه تقاضا دارم در این مورد پاسخ بدهند
    من ۱۷ ماه در مرزبانی خدمت کردم. حالا دکتری آزاد قبول شدم. الان به نظرتون برم در دوره دکتری پروژه کسری بگیرم؟ سوال مهم اینجاست که اگر کسری رو بهم بدن، حین تحصیل کارت پایان خدمت برام صادر می‌شه؟
    یا از دانشگاه مرخصی بگیرم و این چهار ماه روهم بگذرونم ( دانشگاه امکان مرخصی برای زیر چهار ماه رو می‌ده)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ideapad2 نمایش پست ها
    از دوستان عاجزانه تقاضا دارم در این مورد پاسخ بدهند
    من ۱۷ ماه در مرزبانی خدمت کردم. حالا دکتری آزاد قبول شدم. الان به نظرتون برم در دوره دکتری پروژه کسری بگیرم؟ سوال مهم اینجاست که اگر کسری رو بهم بدن، حین تحصیل کارت پایان خدمت برام صادر می‌شه؟
    یا از دانشگاه مرخصی بگیرم و این چهار ماه روهم بگذرونم ( دانشگاه امکان مرخصی برای زیر چهار ماه رو می‌ده)
    به نظر من 4 ماه بگذرون دیگه آخرشه
    گرفتن پروژه کلی دوندگی داره تو که حین خدمتی 4 ماه دیگه تمومه ارزش نداره بری دنبالش راحت کارتتو بگیر برو دکتری با کارتت میتونی سراغ کار هم بری
    ولی بیای بیرون کارت دستت نیست حالا برو دنبال پروژه دفاع کن کسری بگیر دنبال کارت باش و .... 1 درصد هم احتمال بده حین تحصیل بهت کارت ندن اون موقع
    4 سال دکترا که میتونی حین تحصیل کار کنی واسه خودت بیمه رد کنی از دست میدی

Junior Member

سلام دوستان،
    همونطور که میدونید نتایج کاردانی به کارشناسی رو زدن،
    ولی متاسفانه من قبول نشدم و حالا واقعا سردرگم شدم،
    من ترم آخر رشته کامپیوتر (نرم افزار) هستم، و بهمن ماه هم فارغ التحصیل میشم، میخواستم بپرسم پیشنهاد شما چیه؟ میتونم از مرخصی تحصیلی استفاده کنم و کنکور دولتی بعدی امتحان بدم، غیبت نمیخورم تا اون موقع؟ یا اینکه برم سربازی بعد کنکور امتحان بدم ترخیص بگیرم بهتره؟
    لطفا بهترین گزینه رو پیشنهاد کنید چون نسبت به شرایطم فرقی برام نداره، اگه راه‌ها یا پیشنهادات دیگه دارید من سراپا گوشم،
    پیشاپیش ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط hayatiha نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    همونطور که میدونید نتایج کاردانی به کارشناسی رو زدن،
    ولی متاسفانه من قبول نشدم و حالا واقعا سردرگم شدم،
    من ترم آخر رشته کامپیوتر (نرم افزار) هستم، و بهمن ماه هم فارغ التحصیل میشم، میخواستم بپرسم پیشنهاد شما چیه؟ میتونم از مرخصی تحصیلی استفاده کنم و کنکور دولتی بعدی امتحان بدم، غیبت نمیخورم تا اون موقع؟ یا اینکه برم سربازی بعد کنکور امتحان بدم ترخیص بگیرم بهتره؟
    لطفا بهترین گزینه رو پیشنهاد کنید چون نسبت به شرایطم فرقی برام نداره، اگه راه‌ها یا پیشنهادات دیگه دارید من سراپا گوشم،
    پیشاپیش ممنون.
    فکر نمیکنم غیبت بخورید چون وقتی مرخصی میگیرید معافیت تحصیلی براتون رد میشه و تا زمانی که معافیت تحصیلی رد بشه غیبت نخواهید خورد
    اگر بتوانید سختی های خدمت تحمل کنید من فکر میکنم سربازی بهتره حتی اگر کسری داشته باشید که دیگه خیلی بهتر خواهد شد
    در طول مدت زمان خدمت میتوانید واسه کنکور لیسانس بخوانید جای خوبی قبول بشید کارت پایان خدمت هم دستتون هست که حین تحصیل لیسانس
    میتوانید کار کنید پاسپورت بگیرید و حتی بعدش واسه ارشد برای خارج از کشور بدون استرس سربازی اقدام کنید
    در مقابل الان خدمت کردن با فوق دیپلم یکم سخته درجه ها را پایین آوردن (البته تو پرانتز بگم که خدمت بسته به جا و پارامترهای دیگه های داره و ممکنه
    سربازی یک نفر با مدرک پایین آسان تر از سربازی یک نفر با مدرک بالا باشه) من شرایط کلی گفتم البته هیچ کس به غیر از خود آدم شرایط خودشو درک
    نمیکنه و کسی که بهترین تصمیم میگیره قطعا فقط خود شما هستید

Junior Member

با سلام دوستان. من یه سوال فوری داشتم.
    من 25 مرداد 94 از لیسانس فارغ شده ام. الان دارم برای اپلای اقدام می کنم. اول اسفند هم شروع سربازیم هستش. اگه پذیرش دانشگاه ها بیاد و من پذیرش بشم،یعنی مهر 95 دانشگام شروع شه، می تونم مرخصی بگیرم؟؟ برا سربازی هم احتمالن امریه قرارگاه خاتم می گیرم.
    لطفا خیلی فوری است. چون می خام بدونم اگه نمیشه، برم ارشد دانشگاه خودمون، استعداد درخشان ثبت نام کنم تا معافیت تحصیلی بگیرم و وقتی جواب پذیرش اومد، انصراف بدم. ثبت نام ارشد دانشگامون هم از فردا شرو میشه!
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidehsan نمایش پست ها
    با سلام دوستان. من یه سوال فوری داشتم.
    من 25 مرداد 94 از لیسانس فارغ شده ام. الان دارم برای اپلای اقدام می کنم. اول اسفند هم شروع سربازیم هستش. اگه پذیرش دانشگاه ها بیاد و من پذیرش بشم،یعنی مهر 95 دانشگام شروع شه، می تونم مرخصی بگیرم؟؟ برا سربازی هم احتمالن امریه قرارگاه خاتم می گیرم.
    لطفا خیلی فوری است. چون می خام بدونم اگه نمیشه، برم ارشد دانشگاه خودمون، استعداد درخشان ثبت نام کنم تا معافیت تحصیلی بگیرم و وقتی جواب پذیرش اومد، انصراف بدم. ثبت نام ارشد دانشگامون هم از فردا شرو میشه!
    با تشکر
    بهترین کار اینه که از خود نظام وظیفه بپرسید چون قوانین مرتب در حال تغییر است
    آخرین چیزی که من میدونم اینه که شما برای مقطع بالاتر اگر پذیرش بیاد حین سربازی
    هم میتونید خارج بشید و معافیت تحصیلی بگیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)