صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 98

موضوع: ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتب

سلام دوستان توی مرخصی پایان دوره آموزشی اگه دانشگاه ثبت نام کنم بعد از ارشد دیگه لازم نیست آموزشی برم ؟
    مراحل ثبت نام رو در دوره مرخصی پایان دوره اگه کسی میدونه ممنون میشم توضیح بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsis نمایش پست ها
    سلام دوستان توی مرخصی پایان دوره آموزشی اگه دانشگاه ثبت نام کنم بعد از ارشد دیگه لازم نیست آموزشی برم ؟
    مراحل ثبت نام رو در دوره مرخصی پایان دوره اگه کسی میدونه ممنون میشم توضیح بده
    اگر سنوات خدمتی شما از 60 روز بیشتر بشه دیگه نیاز به رفتن به خدمت نیست اما اگر 59 روز هم باشه باید آموزشی را برید. با توجه به اینکه برای تعیین وضیعت شما نیاز است که نظام وظیفه به دانشگاه نامه بده پس باید صبر کنید. این وضعیتی بود که من واسه ارشد داشتم.حداقل تا 95 که خدمت من تموم شد این طوری بود. واسه اطلاع به روز می تونید به نظام وظیفه شهرتون مراجعه کنید. موفق باشید
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

پیش فرض پاسخ : ترخیص حین خدمت به منظور ادامه تحصیلی و مسائل مرتبط

با سلام خدمت دوستان

یه سوال خیلی ضروری داشتم ممنون میشم اگه کمک یا راهنمایی کنید.
    من ۳ ماه و ۴ روز خدمت داشتم و در حین خدمت پذیرش گرفتم واسه امریکا و وارد دانشگاه شدم. در حین تحصیل تونستم از ۳ سال پروژه قبلی ۱۸ ماه کسری بگیرم. با توجه به اینکه در مجموع 21 ماه (خدمت و کسری) رو انجام دادم، برای گرفتن کار پایان خدمت باید چکار کنم؟ الان خارج از کشور هستم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط alifoudazi65 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

یه سوال خیلی ضروری داشتم ممنون میشم اگه کمک یا راهنمایی کنید.
    من ۳ ماه و ۴ روز خدمت داشتم و در حین خدمت پذیرش گرفتم واسه امریکا و وارد دانشگاه شدم. در حین تحصیل تونستم از ۳ سال پروژه قبلی ۱۸ ماه کسری بگیرم. با توجه به اینکه در مجموع 21 ماه (خدمت و کسری) رو انجام دادم، برای گرفتن کار پایان خدمت باید چکار کنم؟ الان خارج از کشور هستم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    شما درحالیکه در امریکا دانشجو بودی پروژه کسر خدمت گرفتی و انجام دادی؟ از راه دور میشه مگه؟ اونم از امریکا!!!

Junior Member

سلام دوستان عزیر
    بنده پروژه نخبگی رو گرفته بودم، اما هنوز پرپزال هم ندادم...

دکتری قبول شدم و دانشگاه هم ثبت نام کردم امروز، برای ترخیص از خدمت نامه دادن که برم پلیش +10، رفتم پلیس +10، اونا نامه زدن به یگان خدمتیم و خطاب به ستاد کل نیروهای مسلح
    الان کسی میدونه نامه رو کجا باید ببرم؟ دانشگاه دفاع ملی یا ب ن ن م؟؟؟ یگان خدمتی که نداریم ما آخه...

Junior Member

سلام،

بچه‌ها برای ترخیص از آموزشی نامه دانشگاه رو باید کجا برد؟ پادگان؟ پلیس+10؟ یا اول نظام وظیفه حوزه قبولی؟

Junior Member

دوستان سلام

من شهریور فارغ التحصیل مقطع ارشد شدم و با توجه به مهلت بکسالم میخوام پذیرش بگیرم اما برای پذیرش باید ریزنمرات داشته باشم که اونم با برگ سبز بهم میدن، پس باید برای خدمت ثبت نام کنم،
    حالا دوتا سوال دارم:
    1- در صورتی که پذیرش بگیرم و وسط خدمت باشم، برای ادامه تحصیل (در خارج) منو از خدمت مرخص میکنن؟
    2- سفارت بعضی کشورها تو ایران نیست و برای گرفتن ویزا و مصاحبه باید به کشورهای دیگه مراجعه کرد، برای این هم به من ترخیص میدن یا ترخیص فقط برای ادامه تحصیل هست؟

سلام. من فارغ التحصیل ارشد هستم و الان حین خدمت که دوماه ونیم میگذره.
    میخام یکی دوتا پروژه کسری خدمت بگیرم و بعلاوه شیش ماه کسری بسیج عملا خدمتی برام نمیمونه اما مشکل اینجاست که گرفتن پروژه زمان بره. یعنی شاید هفت ماه طول بکشه.
    سوالم اینه میتونم یه دانشگاهی بعنوان کارشناسی یک رشته دیگه بدون کنکور (الانم که ورودی بهمنه) ثبتنام کنم و ایست خدمتی بزنم بعدش برم دنبال کارهای پروژه و بعد کسری خدمت پروژم رو ثبت نظام وظیفه کنم و بعد از دانشگاه انصراف بدم و کارهای پایان خدمتمو انجام بدم؟؟؟
    سپاس خیلی فراوان

Junior Member

سلام خدمت دوستان. من چنتا سوال و اگه جواب بدید ممنون میشم.
    من سال 93 خدمت رفتم و آموزشی پادگان 01 نیرو زمینی ارتش بودم و بعد از اتمام اموزشی روز اولی که معرفی شدم یگان به خاطر قبولی دانشگاه ترخیص گرفتم.
    الان باز باید برم خودمو معرفی کنم میخوام بدونم که ایا همون نیرو زمینی میوفتم یا ممکنه جای دیگه مثل نیرو هوایی یا سپاه بیوفتم؟
    و اینکه الن دوباره باید آموزشی برم چون آموزشیم سری قبل کامل تموم شد؟؟ یکی میگه یه ماه باید بری یکی میگه نمیخواد بری؟
    و سوال اخر اگر نیرو زمینی بیوفتم ممکنه همون یگانی که بعد از آموزشی افتادم(یه پادگان بزرگ تو اتوبان ارتش بود) بازم همونجا بیوفتم یا عوض میشه جام؟؟

ممنون میشم اگر راهنمایم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه ازاد بندرعباس - معماری

سلام جناب
    نه دیگه لازم نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)