صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61

موضوع: وضعیت علوم پایه در خارج از کشور

Junior Member eye آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وضعیت علوم پایه در خارج از کشور

ببخشید میشه لطف کنید و بگید که چرا آمریکا ویزا نمیده؟
    خب از خداشونم باشه,من که درسم خوبه!!!
    پس به نظر شما من باید تو فکر کدوم کشورها باشم؟(برای پذیرش تنها نه ها!برای گرفتن full fund میگم)
    لطفا راهنماییم کنید
    thanks alot

Junior Member

من مستر آمار دارم آیا برای کار و ادامه تحصیل در دوره دکتری کسی هست که در این رشته تحصیل یا کار کنه ؟ در ضمن ویزای مهاجرتم به کبک آمده . ممنون ...

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط eye نمایش پست ها
    ببخشید میشه لطف کنید و بگید که چرا آمریکا ویزا نمیده؟
    خب از خداشونم باشه,من که درسم خوبه!!!
    پس به نظر شما من باید تو فکر کدوم کشورها باشم؟(برای پذیرش تنها نه ها!برای گرفتن full fund میگم)
    لطفا راهنماییم کنید
    thanks alot
    گرایش شما جزء اون دسته گرایش هایی هست که آمریکا روش حساسه که تکنولوژی روز را به دانشجویان یک سری کشورها منتقل نکنه و تجربه هم به من ثابت کرده که قکر ادامه تحصیل در چنین گرایشی در آمریکا غلط است چون تنها وقت و هزینه رو تلف میکنه و بهتره اگر گرایش واستون مهم نیست به فکر تغییر اون باشید. من دیدم دوستانی که از هسته ای واسه نجوم پذیرش و ویزا گرفتند.
    من به شما کشورهای اسکاندیناوی رو پیشنهاد می کنم البته فاند گرفتن کار ساده ای نیست. بهتره خودتون راجع به یه سری کشور ها تحقیق جامع ای کنید.
    We are always getting ready to live but never living

نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    گرایش شما جزء اون دسته گرایش هایی هست که آمریکا روش حساسه که تکنولوژی روز را به دانشجویان یک سری کشورها منتقل نکنه و تجربه هم به من ثابت کرده که قکر ادامه تحصیل در چنین گرایشی در آمریکا غلط است چون تنها وقت و هزینه رو تلف میکنه و بهتره اگر گرایش واستون مهم نیست به فکر تغییر اون باشید. من دیدم دوستانی که از هسته ای واسه نجوم پذیرش و ویزا گرفتند.
    من به شما کشورهای اسکاندیناوی رو پیشنهاد می کنم البته فاند گرفتن کار ساده ای نیست. بهتره خودتون راجع به یه سری کشور ها تحقیق جامع ای کنید.
    واسه استرالیا چی؟میتونم فول فاند بگیرم؟چون فاند کشور انگلیسی زبان میخوام.
    به نظر شما هیچ راهی برا آمریکا نیست؟
    ویرایش توسط m.arash : July 30th, 2011 در ساعت 02:15 PM

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

استرالیا و کانادا از نظر تحصیل و فاند گزینه مناسبی هست اما من در مورد ویزا اطلاعی ندارم که برای گرایش شما مشکلی پیش میاد یا نه؟!
    من واقعا دوست ندارم کسی رو ناامید کنم اما اعتقاد دارم امید واهی هم به درد نمی خوره!
    پس به شما میگم اخذ ویزا در گرایشی که شما قصد ادامه تحصیل دارید تقریبا ناممکن هست!!!
    به شما پیشنهاد می کنم راجع به پروسه کلیرنس بیشتر تحقیق کنید و اون وقته که به نتیجه ای که من رسیدم شما هم برسید.
    We are always getting ready to live but never living

ApplyAbroad Guru

چون دوستمون کانادا رو پیشنهاد کردند عرض میکنم کانادا معمولا سیاستهای امریکا رو در این خصوص دنبال میکنه در نتیجه شانستون زیاد نیست.
    از اون طرف شما در یکی از پست هاتون فرمودید که میخواین رشته هسته ای بخونید برای گرفتن یک کارخوب در این زمینه در امریکا!! این تصور رو اصولا از ذهنتون بیرون کنید. حتی اگل گرین کارد هم داشتید و مشکل ویزا نداشتید کارکردن در مراکز حساس مربوط به امنیت ملی احتیاج به security clearance های رده بالا داره که یک تازه مهاجر اونهم از ایران هرگز نخواهد تونست بگیره. برای بیشتر کشورهای دیگر هم همینطوره. توصیه میکنم رشته دیگری رو انتخاب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چون دوستمون کانادا رو پیشنهاد کردند عرض میکنم کانادا معمولا سیاستهای امریکا رو در این خصوص دنبال میکنه در نتیجه شانستون زیاد نیست.
    از اون طرف شما در یکی از پست هاتون فرمودید که میخواین رشته هسته ای بخونید برای گرفتن یک کارخوب در این زمینه در امریکا!! این تصور رو اصولا از ذهنتون بیرون کنید. حتی اگل گرین کارد هم داشتید و مشکل ویزا نداشتید کارکردن در مراکز حساس مربوط به امنیت ملی احتیاج به security clearance های رده بالا داره که یک تازه مهاجر اونهم از ایران هرگز نخواهد تونست بگیره. برای بیشتر کشورهای دیگر هم همینطوره. توصیه میکنم رشته دیگری رو انتخاب کنید.
    خب پس دو راه دارم:
    1)گرایشم رو عوض کنم و با فیزیک از آمریکا فول فاند بگیرم و اونجا کار مناسب پیدا کنم.
    2)با همون گرایش هسته ای فول فاند بگیرم و بعد از گرفتن phd برگردم و اینجا کار پیدا کنم.
    نظرتون چیه؟لطفا راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Guru

خب پس دو راه دارم:
    1)گرایشم رو عوض کنم و با فیزیک از آمریکا فول فاند بگیرم و اونجا کار مناسب پیدا کنم.
    2)با همون گرایش هسته ای فول فاند بگیرم و بعد از گرفتن phd برگردم و اینجا کار پیدا کنم.
    نظرتون چیه؟لطفا راهنماییم کنید.
    همونطور که دوستان اشاره کردند در گرایش هسته ای گرفتن ویزا از اکثر کشورها بسیار مشکله (شاید مگر بجز مالزی و روسیه و کشورهائی از اون قبیل). اگر میخواهید داخل ایران در این رشته کار کنید شاید بهتر باشه همون داخل ادامه تحصیل بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics,university of shiraz

دانشگاه میشیگان فیزیک هسته ایش تو امریکا اوله

Junior Member

درود

چون نمی تونم تاپیک تازه ای ایجاد کنم مجبور شدم اینجا سوالم رو بیان کنم! من امسال دوباره کنکور دادم و رتبه ام 5200 شد! وضعیتم جوریه که فقط می خوام تهران قبول بشم و با این حساب شانسم رو دروس فیزیک یا شیمی بالاست. می خواستم بدونم اگر برای مثال فیزیک پذیرفته بشم (علاقه هم دارم) شانسی برای ادامه تحصیل در خارج (آمریکا یا اروپا) دارم؟ سنم حدود 29 است و یک فوق دیپلم الکترونیک هواپیمایی هم دارم. در ضمن ممنون میشم در مورد وضعیت کار در خارج برای رشته فیزیک هم نظرتون رو بگید

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)