صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: بروکراسی اداری و نحوه ی تعامل با ارباب رجوع در مراکز دولتی/ خصوصی آمریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بروکراسی اداری و نحوه ی تعامل با ارباب رجوع در مراکز دولتی/ خصوصی آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    دوست من بعد چند مدت که اومدی آمریکا نظرت همونه یا تغییر کرده نسبت به بروکراسی در آمریکا؟ یعنی اون حسی که داشتی درست بود یا غلط یا هنوز هم جا داره واسه تجربه؟!

ممنون
    این پست مال چند وقت پیشه! اون موقع من به خاطر دودره بازی های ETS خیلی ناراحت بودم و هنوزم فکر می کنم اوضاع این شرکت همینه و دلیلشم واضحه چون رقیب نداره.
    آکادمی هم که تکلیفش معلومه البته بخش زیادی از اینها بر می گرده به آشنا نبودن خود ماها به بروکراسی حاکم بر اینجا که به مرور زمان بهتر و بهتر میشه. البته کلا سیستمهای دولتی ناکارآمد هستن و آمریکا هم مستثنی نیست. خبر خوب اینه که دولت تو آمریکا اونقدر بزرگ نیست که شما هر روز سر و کارت بیفته.

مثال ملموس بخواید می تونید یه بار به DMV زنگ بزنید و یه بار هم به customer service ‌امازون!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Banned

پیش فرض پاسخ : بروکراسی اداری و نحوه ی تعامل با ارباب رجوع در مراکز دولتی/ خصوصی آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    این پست مال چند وقت پیشه! اون موقع من به خاطر دودره بازی های ETS خیلی ناراحت بودم و هنوزم فکر می کنم اوضاع این شرکت همینه و دلیلشم واضحه چون رقیب نداره.
    آکادمی هم که تکلیفش معلومه البته بخش زیادی از اینها بر می گرده به آشنا نبودن خود ماها به بروکراسی حاکم بر اینجا که به مرور زمان بهتر و بهتر میشه. البته کلا سیستمهای دولتی ناکارآمد هستن و آمریکا هم مستثنی نیست. خبر خوب اینه که دولت تو آمریکا اونقدر بزرگ نیست که شما هر روز سر و کارت بیفته.

مثال ملموس بخواید می تونید یه بار به DMV زنگ بزنید و یه بار هم به customer service ‌امازون!
    زنگ که هیچ!
    dmv دو رفتار کاملا متناقض در یک روز برای دو فرد مختلف از خودش بروز داد!
    یکبار هم BOA زنگ زدم، کلا پشیمون شدم از زنگ زدنم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)