صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 99

موضوع: مهاجرت و مشکل خواب

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : تحصیلات من در خارج!

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    در مورد من برعکس بود، خوابم کم شده بود!!! چرا؟ چون 16 مگابایت بر ثانیه اینترنت رو جارو می کردم... یعنی همین جوری سیو از رو می زدم تا صدای کامپیوترم در بیاد. برخی وقتها کابلها داغ می کردند تا بلاخره من کوتاه بیام.
    البته رفته رفته عادی شد هزار مرتبه شکر خوابمون نرمال شد البته طولش ولی یکم شیفت زمانی اونم نه زیاد 10 ساعت داشت یعنی شبها کار و زندگی و تلاش برای یک لقمه نون و روزها خواب .
    منم خوابم کمتر شده، توی ایران حدودا دو برابر بیشتر میخوابیدم. دقیقا فکر میکنم به خاطر اینترنت اینجاست و سرعت دانلود 4 مگابایت بر ثانیه هست پس با توجه به حرف آرتین، من توی ایران افسرده بودم
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

آقا جون اصلا ربطی به آب و هوا و این چیزا نداره. سعی نکنید واسه هر اتفاقی که میوفته دلیل سر هم کنید. من ایران که بودم زیاد میخوابیدم. آمریکا که اومدم بیشتر میخوابیدم الانم تو کانادا باز زیاد میخوابم. فرقش این بود که تو ایران یه سری بودن که وقتی میدیدن زیاد میخوابم بیدارم میکردن و نمیذاشتن زیاد بخوابم (عوامل بازدارنده) ولی اینجا کسی نیست مزاحم خوابم بشه منم تا جا داره میخوابم. وسلام
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electeronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    آقا جون اصلا ربطی به آب و هوا و این چیزا نداره. سعی نکنید واسه هر اتفاقی که میوفته دلیل سر هم کنید. من ایران که بودم زیاد میخوابیدم. آمریکا که اومدم بیشتر میخوابیدم الانم تو کانادا باز زیاد میخوابم. فرقش این بود که تو ایران یه سری بودن که وقتی میدیدن زیاد میخوابم بیدارم میکردن و نمیذاشتن زیاد بخوابم (عوامل بازدارنده) ولی اینجا کسی نیست مزاحم خوابم بشه منم تا جا داره میخوابم. وسلام
    وامصیبتا!!! یعنی شما هم تو ایران افسرده بودین ، هم توی آمریکا و هم توی کانادا؟!!! احتمالا به خاطر سرعت پایین اینترنته. خوب عزیز من یک کمی خرج کن ، یه سرویس پر سرعت بگیر!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AghaMashalla نمایش پست ها
    وامصیبتا!!! یعنی شما هم تو ایران افسرده بودین ، هم توی آمریکا و هم توی کانادا؟!!! احتمالا به خاطر سرعت پایین اینترنته. خوب عزیز من یک کمی خرج کن ، یه سرویس پر سرعت بگیر!
    نه آقا جون سرعت خوبه. من دانلودام رو راه میندازم میذارم واسه خودشون دانلود بشن بعد میگیرم میخوابم. بیدار که بشم همشون تموم شدن. اینطوری از وقتم استفاده بهینه میکنم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها

والاه این هم حقیقتیه,عوامل بازدارنده را خوب و بجا اومدی الان که این موضوع مطرح کردی دیدم راست میگی

اکثر خونه ها و پانسیون های دانشجویی کوچک هستند مخصوصا خوابگاه هایی که دانشگاه میده یعنی حدود 4 تا 6 متر اگه یه استودیو اجاره کنیم معمولا 10 تا 15 متر فضا دارند پس میشه یه تخت یه میز یه صندلی! خب کسی هم نیست بگه نخواب بچه!بسه!

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

خیلی فاصله است بین اینکه
    وقتی وارد خونه می شی
    چراغ خونه رو خودت روشن کنی ، یا روشن باشه .!

حضور خانواده میتونه با افزایش اعتماد به نفس و روحیه و آرامش از افسردگی و اثرات جانبیش جلوگیری کنه

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

فشار درسی و استرس، تنهایی، افسردگی و آب و هوای سرد جایی مثل سوئد که زمستوناش آدم زمان رو گم می کنه به نظر من عوامل نتییر رژیم خواب هستن. این تغییر همیشه هم به شکل پر خوابی نیست. به هم خوردن ساعات خواب و برای خود من جدیداً کم خوابی دردسر بزرگیه!
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

با این حرفایی که بچه ها زدن من به این نتیجه رسیدم که یکی از عوامل به شدت تاثیرگذار در خواب اینترنته!! من چقدر الکی خوش هستم که 512 دارم میگم اینترنتم پر سرعته!!!
    فشار درسی در خارج از کشور رو نمیدونم ولی اینجا که خوب فشار درس برای من برای یک ماه مونده به امتحانه!!
    یکی از دوستان راجع به هیپوتالاموس بود نمیدونم چی چی بود گفت...آقا این دیگه دلیلی نیست که بشه به همه تعمیم داد...شرایط خاص داره.
    آرتین در مورد خانواده گفت...آقا بیخیال...من صبح تا شب با خانواده هستم...همونطور که گفتم من باید زمان بیداریم رو بررسی کنم نه خواب بودن رو!
    یک نکته ای برای کسایی که تو ایران زندگی میکنن هست...انسان نیاز به تفریح داره...همش کار و همش درس که نمیشه...خودتون که میدونین اینجا تفریح معنایی نداره! تفریح ما یا غذا خوردنه یا پیاده روی...که من ترجیح میدم بخوابم تا این کارا رو انجام بدم...فکر که میکنم میبینم خیلیا که تو ایرانن باید افسرده باشن.
    پس نتیجه میگیریم...یه اینترنت پر سرعت جفت و جور کنین...مشکل زیاد خوابیدن حل میشه...ما هم که ایرانیم دلیل موجه داریم برای خوابیدن!

Senior Member

من که ایرانم بیشتر عمرم خواب بودم 8 ساعت که هیچی. باید 10 ساعت بخوابم و بدون صدای مزخرف ساعت بیدار شم تا خوش اخلاق باشم! اگه بشه چند تا خواب خوبم ببینم که دیگه تا چند روز خوشم. تاپیکو دنبال می کنم ببینم به نتیجه ای می رسین تا منم استفاده کنم. ولی در موردغذا می تونم نظر بدم. در هفته یه روز یا نصفه روز خالی که دارین. اونو بذارین واسه غذا درست کردن. خورشت، مواد گوشتی و خلاصه اون غذایی رو که با برنج یا ماکارونی یا نون می خورین رو به اندازه یه هفته بپزین و بذارین یخچال. برنج و ماکارونی رو هربار که تموم شد درست کنین که اگه تنهایین حدودا می شه دو روز یه بار. تنوع هم بی خیال! میوه و سبزیجات میل بفرمایید. هفته دیگه می تونین یه غذا دیگه درست کنین.

Junior Member ali95120 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture / islamic azad university of soth tehran bernch

من بشدت مشکل بیخوابی دارم شاید از ایران برم یکم وضعم بهتر بشه! خدارو چه دیدی!
    ایرانی زانو نمیزند حتی اگر زیر فشار مشکلات زانو هایش خرد شود!
    (کورش کبیر)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)