صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 99

موضوع: مهاجرت و مشکل خواب

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : تحصیلات من در خارج!

حالا تحصيلات من در خارج چه ربطي به خوابيدن داره؟من فكر كردم حالا همه مي خوان از خاطرات تحصيليشون در مرزهاي استكبار حرف بزنن نه از خواب و پر خوابي!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin Raad نمایش پست ها
    یه مشکلی که تو اکثر ایرانی های مونترال و بقیه شهرهای کانادا و امریکا برای ادامه تحصیلشون دیدم مشکل خواب آلودگیه! حس علاقه شدید به رخت خواب! خب قطعا خواب آلودگی راندمان تحصیل پایین میاره...تو این تاپیک سعی میکنیم ریشه های این مشکل و راهکارهای پیش رو برای رفع آن را با هم بحث و بررسی کنیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    حالا تحصيلات من در خارج چه ربطي به خوابيدن داره؟من فكر كردم حالا همه مي خوان از خاطرات تحصيليشون در مرزهاي استكبار حرف بزنن نه از خواب و پر خوابي!
    عزیز دلم این تایپک در مورد مشکل پر خوابی/کم خوابی که یکی از مشکلات دوستان در حال تحصیل علم در بلاد مستکبران است، می باشد و دوستان در حال بررسی و بحث علل ایجاد این مشکل و چگونگی برخورد (!) و حل کردن آن می باشند و عده ای هم تجربیات خودشون رو با بقیه به اشتراک گذاشتند
    ویرایش توسط smonabav : March 2nd, 2012 در ساعت 07:01 PM
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها

نامگذاری این تاپیک بیشتر مربوط به این عکس بود که تو اولین پست گذاشتم دوست خوبم

422140_233789376710892_140751639348000_483239_1693077008_n.jpg

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام

کتاب "چگونه کمتر بخوابیم و انرژی بیشتری داشته باشیم"نوشته ی اسپنسر جانسون متخصص خواب کتاب بسیار خوبی در این زمینه هست که با ارائه ی راه کار هایی موجب می شود تا خواب روزانه4 ساعت پر انرژی تر از وقتی که 8 ساعت می خوابیم را تجربه کنیم.

ممنونم از اینکه پیغام بنده رو خوندید
    سلام به همه ی دوستان خوبم

این کتاب رو از اینجا می تونید دانلود کنید.پیشنهاد می کنم حتما بخونید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Hero

من تو بلاد استکبار و دوران تحصیلم یک چیز رو شیر فهمیدم، اینکه که این اجنبی ها کلا به تناسب وفور از همه چیز استفاده می کنند. به طور مثال چون نفت ندارند کمتر ماشین نفتی دارند و بیشتر با گازوئیلی سیر می کنند.
    یا مثلا بیشتر گوش می کنند چون خوب دوتا گوش دارند و کمتر حرف می زنند چون بابا یک دونه هست این دهان مبارک. البته نه تنها به نسبت مصرف می کند بلکه این استفاده بهینه هست یعنی اینطوری نیست که بعد چند ساعت حرف زدن آخرش بپرسند که لیلی ما دختر بود یا پسر!؟

یک چیزه دیگه اینکه دانشجوی سال اول از بلاد مشرق زمین می تونه به برنده نوبل تو آزمایشگاه بگه که این روش فکر نمی کنی اشتباهه و اون طرف بگه : چرا که نه شاید تو راست بگی و بعدش فرداش به مهمونی خانوادگیش دعوتش کنه.

بذارید یک چیز بد هم از این چشم رنگی ها بگیم، اون هم اینکه تو بحث کردن هاشون کلا بی عرضه هستند و کور، آخه نمی بیند بینی طرف کچه و اصلا حق نداره تو این مورد اظهار نظر کنه ولی خوب اجنبی هستند و کاریش نمیشه کرد.

کلا چیز اونورا زیاده فقط باید چیز شناس باشی تا سرت کلاه نره!
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    من تو بلاد استکبار و دوران تحصیلم یک چیز رو شیر فهمیدم، اینکه که این اجنبی ها کلا به تناسب وفور از همه چیز استفاده می کنند. به طور مثال چون نفت ندارند کمتر ماشین نفتی دارند و بیشتر با گازوئیلی سیر می کنند.
    یا مثلا بیشتر گوش می کنند چون خوب دوتا گوش دارند و کمتر حرف می زنند چون بابا یک دونه هست این دهان مبارک. البته نه تنها به نسبت مصرف می کند بلکه این استفاده بهینه هست یعنی اینطوری نیست که بعد چند ساعت حرف زدن آخرش بپرسند که لیلی ما دختر بود یا پسر!؟
    یک چیزه دیگه اینکه دانشجوی سال اول از بلاد مشرق زمین می تونه به برنده نوبل تو آزمایشگاه بگه که این روش فکر نمی کنی اشتباهه و اون طرف بگه : چرا که نه شاید تو راست بگی و بعدش فرداش به مهمونی خانوادگیش دعوتش کنه.
    بذارید یک چیز بد هم از این چشم رنگی ها بگیم، اون هم اینکه تو بحث کردن هاشون کلا بی عرضه هستند و کور، آخه نمی بیند بینی طرف کچه و اصلا حق نداره تو این مورد اظهار نظر کنه ولی خوب اجنبی هستند و کاریش نمیشه کرد.
    کلا چیز اونورا زیاده فقط باید چیز شناس باشی تا سرت کلاه نره!
    دوست چیز شناس و عزیز من الان دقیقا متوجه نشدم که این چیز اجنبی ها (حالا چی هست این چیز؟!!) باعث و دلیل بی خوابی و کم خوابی شماست؟!!!

بعدش قراره در مورد علت های پر خوابی/کم خوابی و مشکلات ناشی از آن و راه حل های احتمالی رفع این مشکل صحبت بشه در این تاپیک، من به عنوان یک عضو کوچک فروم و برادر کوچک شما خواهشمندم که صحبتی از این چیزا (!) نشه که هم بحث منحرف نشه از مسیر اصلی اش و هم خداوندگار فروم، پست یا تاپیک رو حذف/قفل/منهدم نکنند
    ویرایش توسط smonabav : March 3rd, 2012 در ساعت 12:27 AM
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    دوست چیز شناس و عزیز من الان دقیقا متوجه نشدم که این چیز اجنبی ها (حالا چی هست این چیز؟!!) باعث و دلیل بی خوابی و کم خوابی شماست؟!!!

بعدش قراره در مورد علت های پر خوابی/کم خوابی و مشکلات ناشی از آن و راه حل های احتمالی رفع این مشکل صحبت بشه در این تاپیک، من به عنوان یک عضو کوچک فروم و برادر کوچک شما خواهشمندم که صحبتی از این چیزا (!) نشه که هم بحث منحرف نشه از مسیر اصلی اش و هم خداوندگار فروم، پست یا تاپیک رو حذف/قفل/منهدم نکنند
    نه قوربونت برم من، این تاپیک در مورد تحصیلات من در خارج هست، یعنی یکی کم خوابی داره، یکی هم مشکل با چیزها داره. فکر کنم آرتین عزیز هم موافق باشند که عنوان تاپیک تداعی کننده کم خوابی نیست.

حالا اگر قرار ما با چیز منحرف بشیم که وای به حالمون چون چندین هزار نوع چیز ریخته دورورمون.
    مثلا روز اول که رفته بودم تو دانشگاه دیدم که سرعت اینترنت دانشگاه تو بلاد کفر 100 مگابایت هست خوب می دونی یعنی چی عزیز؟
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin Raad نمایش پست ها
    یه مشکلی که تو اکثر ایرانی های ... برای ادامه تحصیلشون دیدم مشکل خواب آلودگیه! حس علاقه شدید به رخت خواب!
    تو این تاپیک سعی میکنیم ریشه های این مشکل و راهکارهای پیش رو برای رفع آن را با هم بحث و بررسی کنیم
    نمیدونم حالا شما عزیز دل (عطا جان)، از کجا این چیز برای شما تداعی شده؟ یا چرا به این چیزا فکر می کنی؟!

مثلا روز اول که رفته بودم تو دانشگاه دیدم که سرعت اینترنت دانشگاه تو بلاد کفر 100 مگابایت هست خوب می دونی یعنی چی عزیز؟
    یعنی اینکه یک هموطن ایرانی که سرعت اینترنتش به زحمت به 1Mbps میرسد، وقتی سرعت اتصال 100Mbps را می بیند (فکر کنم سرعت اتصال شبکه اینترانت دانشگاه رو با سرعت اینترنت اشتباه گرفتی چیز جان )، به هر روی، احساس خلا کرده و می خواهد در یک شب، کل محتوای موجود در اینترنت را در داخل رایانه اش جا دهد!
    "من خودم هم تجربه اش را دارم عطا جان"

یعنی نخوابیدن برای یک مدت طولانی طوری که تو گینس میشد این رکورد رو ثبت کرد!! جان عطا انقدر از سرعت اینترنت نگو، اینا رو که میخونم میخوام سرم رو بکوبم به دیوار!!!
    کم کم داره انگیزه ی رفتن من به خارج از کشور برای درس خوندن، تبدیل میشه به رسیدن به اونجا برای دانلود کردن با سرعت نور!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    نمیدونم حالا شما عزیز دل (عطا جان)، از کجا این چیز برای شما تداعی شده؟ یا چرا به این چیزا فکر می کنی؟!
    خوب عزیزم، عنوان تاپیک مهم است، که به چیزها ربط داره، می تونم قوانین رو مرجع قرار بدهمو کلا بدون چیزها زندگی نمیشه کرد.
    یعنی اینکه یک هموطن ایرانی که سرعت اینترنتش به زحمت به 1Mbps میرسد، وقتی سرعت اتصال 100Mbps را می بیند (فکر کنم سرعت اتصال شبکه اینترانت دانشگاه رو با سرعت اینترنتاشتباه گرفتی چیز جان )، به هر روی، احساس خلا کرده و می خواهد در یک شب، کل محتوای موجود در اینترنت را در داخل رایانه اش جا دهد!"من خودم هم تجربه اش را دارم عطا جان"
    نه عزیز اشتباه نگرفتم اینم شاهدش 57250083820943348270.png در ضمن دانولد کردم هاردم کم آورد حتی سرعت رایتم هم داشت چا می زد. :دی
    یعنی نخوابیدن برای یک مدت طولانی طوری که تو گینس میشد این رکورد رو ثبت کرد!! جان عطا انقدر از سرعت اینترنت نگو، اینا رو که میخونم میخوام سرم رو بکوبم به دیوار!!!کم کم داره انگیزه ی رفتن من به خارج از کشور برای درس خوندن، تبدیل میشه به رسیدن به اونجا برای دانلود کردن با سرعت نور!!
    نکوب عزیزم انشالله میای بلاد کفر با هم روی این اینترنت رو کم می کنیم... :دی_

هزاره اولمون رو به خودمون تبریک می گوییم ندیم هیرو هم که شدیم ای ول .....
    ویرایش توسط attanew : March 3rd, 2012 در ساعت 02:56 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)