نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نحوه دریافت دانشنامه المثنی دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض نحوه دریافت دانشنامه المثنی دانشگاه آزاد

سلام
    من مدرک فوق لیسانس‌ام را سفارت گم کرده ، حالا آمدم کانادا و می‌خوام برا دکترا اقدام کنم ، کپی‌ برابر اصل و ترجمهٔ رسمی‌ مدارک را دارم ولی‌ اصل دانش نامه را ندارم ، می‌خواستم بدونم بدون اینکه ایران برم آیا امکان گرفتن دانشنامه المثنی را دارم ، و کلا مراحلش چه هست ، آیا راهی‌ است که بدون اصل مدرک بشود ثبت نام کرد؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت دانشنامه المثنی دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط buddy نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک فوق لیسانس‌ام را سفارت گم کرده ، حالا آمدم کانادا و می‌خوام برا دکترا اقدام کنم ، کپی‌ برابر اصل و ترجمهٔ رسمی‌ مدارک را دارم ولی‌ اصل دانش نامه را ندارم ، می‌خواستم بدونم بدون اینکه ایران برم آیا امکان گرفتن دانشنامه المثنی را دارم ، و کلا مراحلش چه هست ، آیا راهی‌ است که بدون اصل مدرک بشود ثبت نام کرد؟
    ممنون
    این مال تهران جنوب هست ولی همه جا باید دستور العملش رو داشته باشند

لینک سایت

براساس بخشنامه شماره 7000/34 مورخ 24/01/84 سازمان مرکزي دانشگاه درصورت مفقود شدن دانشنامه فارغ التحصيلي لازم است جهت صدور مدرک المثني مدارک زير تهيه و اصل آنها به کارشناس رشته تحصيلي مربوط در قسمت امور فارغ التحصيلان ستاد (طبقه هفتم ساختمان ايرانشهر) تحويل شود:

توجه مهم : درمورد مفقودي گواهينامه موقت درج دو مرتبه آگهي با همان شرايط فوق الاشاره کافي است.

2. ازفرم تعهد نامه ي مربوط به مفقود شدن مدرک فارغ التحصيلي پرينت تهيه و بطور کامل تکميل شود.

3. از فرم استشهاد محلي مربوط ، پرينت تهيه و بطور کامل و دقيق تکميل شود.

4. اصل و کپي فيش بانکي به مبلغ 300.000 (سيصدهزار) ريال به حساب سيبا شماره 0104460446004 بانک ملي به نام سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي
    *توجه مهم : ارائه فيش مندرج در بند دال فقط براي صدور دانشنامهء المثني لازم است درمورد گواهينامه موقت ارائه اين فيش لازم نيست.

5. يک قطعه عکس 4 * 3 پرسنلي با زمينه سفيدرنگ (عکس خواهران با رعايت حجاب کامل اسلامي قابل پذيرش است) فقط براي صدور دانشنامه المثني ارائه آن الزامي است.
    6. توجه بسيار مهم : رعايت دقيق موارد اشاره شده فوق براي صدور مدرک المثني کاملاً ضروري است. لذا فقط در صورت ارائه فرم هاي تکميل شده و آگهي هاي چاپ شده برابر قالب هاي تعيين شده در اين بخشنامه امکان پاسخگويي از سوي اين واحد فراهم خواهد شد. بديهي است درمورد درخواستهايي خارج از چارچوب بخشنامه فوق الذکر ، امکان هيچ گونه اقدامي فراهم نمي باشد.
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)