صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 207

موضوع: همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

Lightbulb پاسخ : همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان مگه میشه بجای SAT آزمون ACT شرکت کرد؟چون دانشگاه هایی که من دنبالشون هستم فقط نوشتن SAT یعنی میشه خودمون انتخاب کنیم؟!تو ارزشیابی مدارک برای اپلای بعدا گیر نمیده ادمیشن دانشگاه؟!
    معمولاً هر دو قابل قبول هست ولی مثل جریان آیلتس تو آمریکا ممکنه یه کم عجیب بشه جریان ؛ به هر حال اولین مرجع شما سایت خود دانشگاه و بعد از اون سایت College Board رو پیشنهاد می کنم ، بعد این که دانشگاه مورد نظر رو جستجو کردید ، تو بخش APPLYING ، تو قسمت APPLICATION REQUIREMENTS نوشته که SATو یا ACTیا هرکدوم چه قدر برای پذیرش تأثیر گذاره برای اطلاعات بیشتر با مراجعه به بخش SAT & ACT SCORES هرچیزی که در این مورد نیاز هست نوشته شده.

پیش فرض پاسخ : همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

بچه ها یه سوالی داشتم..من برا اس ای تی میخوندم با این امید که یه نمره خوب بگیرم و دو تا سابجکتش و بدم که بتونم برای پزشکی امریکا اپلای کنم..ولی انگار پزشکی امریکا پروسه ی طولانی تری داره یعنی باید اول اپلای کنی برا یه رشته ای مثل زیست اونو تموم کردی تازه میتونی برا پزشکی امتحانی شبیه اس ای تی(ام سی ای تی) بدی ..این اطلاعاتی که من بدست اوردم تا چه اندازه درسته ؟؟با توجه به دانسته های شما؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goodengineer نمایش پست ها
    بچه ها یه سوالی داشتم..من برا اس ای تی میخوندم با این امید که یه نمره خوب بگیرم و دو تا سابجکتش و بدم که بتونم برای پزشکی امریکا اپلای کنم..ولی انگار پزشکی امریکا پروسه ی طولانی تری داره یعنی باید اول اپلای کنی برا یه رشته ای مثل زیست اونو تموم کردی تازه میتونی برا پزشکی امتحانی شبیه اس ای تی(ام سی ای تی) بدی ..این اطلاعاتی که من بدست اوردم تا چه اندازه درسته ؟؟با توجه به دانسته های شما؟؟
    من یه مکاتبه ای کردم با مشاورای دانشگاه هاشون ، شما بعد اینکه Bachelor تو رشته ای که خواستید گرفتید(ترجیحاً زیست شناسی که کمک کنه) بعد میتونین با دادن امتحانی به اسم MCAT وارد Medical school می شید و پس از پایان دوره M.D. میگیرید (همون پزشک عمومی خودمون) اینا تا اونجاییه که من میدونم
    فقط نمیدونم دوره ی Pre-Med چیه ، اگه کسی اطلاعاتی داشت بگه لطفا

Junior Member

سلام دوستان . یک سوال داشتم . من میخوام ثبت نام کنم اسم دبیرستان ام رو میخواد . من هنرستان میرفتم الان هم بسته شده دیگه هرچی اسم رو وارد میکنم قبول نمیکنه . چیکار کنم ؟
    با تشکر

سلام .دوستان من میخوام ثپتنام کنم کالج برد اسم مدرسه مو نمیاره چیکار میشه کرد؟؟کد دبیرستان میگه باید 6 رقمی باشه ولی من کارنامه مو دیدم بیشتر از 6تا رقمه..چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arashnzrn نمایش پست ها
    سلام دوستان . یک سوال داشتم . من میخوام ثبت نام کنم اسم دبیرستان ام رو میخواد . من هنرستان میرفتم الان هم بسته شده دیگه هرچی اسم رو وارد میکنم قبول نمیکنه . چیکار کنم ؟
    با تشکر
    دوست عزیز !من هم این مشکل و داشتم بالاخره راهشو پیدا کردم.اگر هنوز همین مشکل و دارید تو قسمت find your school اسم یه کشوری غیر از ایران و میزنید مثلا ترکیه! و بقیه ی گزینه ها رو خالی میذارید بعد سرچ و میزنید اسم یه سری مدرسه شهرهای ترکیه رو تو یه جدول براتون میاره بالای جدول با رنگ آبی یه جمله ای نوشته فک میکنم اینه cant find your school!میری رو اون کلیک میکنی و باز گزینه ای که میگه اسم مدرسه ام تو لیست نیست و انتخاب میکنی و به ثپتنام ادامه میدی..

نقل قول نوشته اصلی توسط greenloves40 نمایش پست ها
    من یه مکاتبه ای کردم با مشاورای دانشگاه هاشون ، شما بعد اینکه Bachelor تو رشته ای که خواستید گرفتید(ترجیحاً زیست شناسی که کمک کنه) بعد میتونین با دادن امتحانی به اسم MCAT وارد Medical school می شید و پس از پایان دوره M.D. میگیرید (همون پزشک عمومی خودمون) اینا تا اونجاییه که من میدونم
    فقط نمیدونم دوره ی Pre-Med چیه ، اگه کسی اطلاعاتی داشت بگه لطفا
    pre med همون دوره سه یا چهار ساله ی لیسانسه:
    In the US, medical degrees are only available at graduate level. Before you can apply to medical school, you need to complete at least three years (usually four) of ‘pre-med’ undergraduate study.

Junior Member

سلام
    من تو سایت collegeboard میخوام ثبت نام کنم تو فرم برا last name کاراکترش محدوده و کل فامیلم (ته فامیلم) جا نمیشه تو فیلدش
    الان چکار کنم؟
    تو فرم های دانشگاه ها اسمم با همه فامیلم هست.بعدا برا گزارش نمره مشکلی پیش نمیاد؟
    این فامیل منه
    MO0000000 FA000000
    که اون سه چهارتا کاراکتر اخر جا نمیشه
    الان اینطوری ثبت نام کردم
    MO0000000 F
    ممنون میشم راهنمای کنید

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_95 نمایش پست ها
    سلام
    من تو سایت collegeboard میخوام ثبت نام کنم تو فرم برا last name کاراکترش محدوده و کل فامیلم (ته فامیلم) جا نمیشه تو فیلدش
    الان چکار کنم؟
    تو فرم های دانشگاه ها اسمم با همه فامیلم هست.بعدا برا گزارش نمره مشکلی پیش نمیاد؟
    این فامیل منه
    MO0000000 FA000000
    که اون سه چهارتا کاراکتر اخر جا نمیشه
    الان اینطوری ثبت نام کردم
    MO0000000 F
    ممنون میشم راهنمای کنید
    Try this instead:

M. F000000000

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    Try this instead:

M. F000000000
    نقطه اجازه نمیده استفاده کنم
    عیب نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)