صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 207

موضوع: همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

پیش فرض پاسخ : معرفی امتحان SAT

نقل قول نوشته اصلی توسط simrfb نمایش پست ها
    من از یکی پرسیدم میگفت امتحانات بین المللی توی ارمنستان از ایرانی ها به دلیل تحریم گرفته نمیشه ، آیا این حرف صحت داره؟ اگه این طور نیست آیا در این کشور آزمون SAT و TOEFL برگذار میشه؟ و کلا کشور مناسبی هست برای این کار (ازنظر مالی) یا نه؟

ممنون.
    فعلا که تافل می گیرن ، SAT رو خبر ندارم
    از نظر قیمتی هم کشور خوبی است .
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology

سلام ببخشید برای ارشد و دکترا هم باید آزمون sat بدیم؟ آزمون sat همان gre است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gis21 نمایش پست ها
    سلام ببخشید برای ارشد و دکترا هم باید آزمون sat بدیم؟ آزمون sat همان gre است؟
    سوال اول: خیر.
    سوال دوم: خیر.
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

سلام
    من امسال میخوام SAT بدم. من سوم هستم و هنوز پیش رو نخوندم میخواستم بدونم که پیش تاثیر داره یا نه؟
    و اینکه رشته من ریاضی بوده ولی میخوام زیستش هم بدم به نظرتون منکه تاحالا زیست نخوندم بهترین راه واسه اماده کردن خودم چیه؟

Junior Member

سلام دوستان .
    من می خوام برای عید امسال ( یا نهایتا خرداد) امتحان SAT رو بدم . سوالی که داشتم این بود من الان داشتم سایت collegeboard برای ثبت نامو چک می کردم و تاریخ deadline برای ثبت نام هاشو داشتم نگاه می کردم . فقط مشکلی که هست تو اون برنامه زمان بندیش برای ثبت نام فقط نوشته SAT subjects . و اسمی از SAT I نبرده . می خواستم ببینم من که می خوام ثبت نام کنم چجوری از سایت باید فقط برای SATI ثبت نام کرد؟
    بینهایت ممنون

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط soltanshahii نمایش پست ها
    سلام
    من امسال میخوام SAT بدم. من سوم هستم و هنوز پیش رو نخوندم میخواستم بدونم که پیش تاثیر داره یا نه؟
    و اینکه رشته من ریاضی بوده ولی میخوام زیستش هم بدم به نظرتون منکه تاحالا زیست نخوندم بهترین راه واسه اماده کردن خودم چیه؟
    سلام بله تاثیر داره...شما چه رشته ای میخواین بخونین مگه؟اگه رشتتون ربطی به زیست نداره دلیلی نداره بخونینش توصیه میکنم یه نگاه به سرفصلایی که توی سایت هست بندازین و یه نگاهی به کتابای زیست دبیرستان بکنین!تا پارسال هم چند نمونه سوال از هر موضوع درسی رو ی سایت کالج برد بود..اونارم یه نگاه بندازین خوبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه ی سوالات درباره ی SAT

با سلام .
    من می خواستم برای SAT عید امسال شرکت کنم . فقط تنها مشکلی که هست تو سایت collegeboard برنامه امتحاناتشو که داشتم چک می کردم , فقط SAT subject بود و تو لیست ددلاین ها برای امتحانات خبری از SATI یا SATII نبود . می خواستم ببینم کسی اطلاعی داره که چطوری باید برای SAT I ثبت نام کرد ؟ البته من تو سایت collegeboard عضو نشدم هنوز ایا میشه علتش بخاطر همین باشه؟ یعنی اگه من تو سایت عضو بشم برنامه SATI را هم بهم نشون میده یا نه تو همون SAT subject ها SATI هم منظور شده ؟
    بینهایت ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

سلام دوستان من نمراتمو اينجا ميذارم به نظرتون اميدي هست يه دانشگاه خوب معماري قبول شم؟
    critical reading 500
    math 730
    writing 440
    sat subject math 1 690
    sat subject math 2 750

Junior Member

من الان دارم زبان میخونم شدیدا اما زبانی که ادم تو اموزشگاه میخونه ربطی به SAT نداره میدونم vocabulary خیلی سختی داره چیکار باید بکنم؟ کتاب؟ کلاس؟ چی؟ چنتا نمونه تستشو نگاه کردم حتی نمیتونستم کلمه هارو بخونم:| خواهشا کمکم کنید

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtay نمایش پست ها
    من الان دارم زبان میخونم شدیدا اما زبانی که ادم تو اموزشگاه میخونه ربطی به SAT نداره میدونم vocabulary خیلی سختی داره چیکار باید بکنم؟ کتاب؟ کلاس؟ چی؟ چنتا نمونه تستشو نگاه کردم حتی نمیتونستم کلمه هارو بخونم:| خواهشا کمکم کنید
    سلام
    SAT‌ لغات سختي داره براي كسي كه زبانش قوي نباشه. اما بخواهيد بدون رعايت مراحل بريد سراغ اون لغات سخته. توصيه ميكنم كتاب 400 Must Have Words و كتاب 504 و بخونيد و بعد بريد سراغ كتاب Vocabulary for High school اين كتاب شيوه اش عاليه و كتاب خوبيه براي شروع براي SAT.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)