صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 207

موضوع: همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtay نمایش پست ها
    من الان دارم زبان میخونم شدیدا اما زبانی که ادم تو اموزشگاه میخونه ربطی به SAT نداره میدونم vocabulary خیلی سختی داره چیکار باید بکنم؟ کتاب؟ کلاس؟ چی؟ چنتا نمونه تستشو نگاه کردم حتی نمیتونستم کلمه هارو بخونم:| خواهشا کمکم کنید
    سلامو به نظر من زبانتو تا يه حدي قوي كن ولي اون كلمه هاي قلنبه سلمبه SAT رو حتي اگه كامل بلد باشي نميتوني خوب بزني.ببين بيشتر تستاي critical reading از روي متن هست حالا متنش و سوالاش مثل toefl نيست اينطوري نيست كه اگه كلمه بلد باشي بتوني بزني استدلال ميخواد. به نظر من متن زياد خوندن و تمرين زياد حل كردن باعث ميشه راهش دستت بياد تا بدون اينكه معني خيلي از كلمه هارو بدوني بتوني سوالاشو بزني. اشتباه من همين بود من چند ماه وقت داشتم اين كتاب the 1000 most common sat words رو گير دادم بهش كه همه كلمه هارو حفظ كنم آخرش چند هفته مونده به امتحان ديدم نشد حفظ كنم شروع كردم فقط متن زدم همين نمره 500 كه آوردمم بيشترش از تمريناي متن اون چند هفتس. حالا تو اگه بتوني در كنار متن خوندن و سوالاي متنو زدن كلمه هم بخوني كه ديگه عاليه ولي اگه زياد وقت نداري بيشتر تمركزتو بذار روي متن چون سوالاي متنش سخته ولي قلق داره. نمونه سوال تو اينترنت هست ولي بهتره كتاب بگيري خود sat official و barron's و princeton review خوبن اونموقع كه من شروع كردم كتابشو تو ايران پيدا نكردم فاميلمون واسم از آمريكا آورد ولي چند وقت پيش تو انقلاب كه رد ميشدم ديدم يه جا آورده بودحتما يه سر انقلاب بزن پيدا ميكني.

Junior Member

سلام دوستان .
    من می خوام برای SAT از کشور خارج بشم , می خواستم بدونم چرا در سایت College board برای سه ماه تابستان SAT نداره ؟ یعنی تو تابستان SAT برگزار نمیشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramyz نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من می خوام برای SAT از کشور خارج بشم , می خواستم بدونم چرا در سایت College board برای سه ماه تابستان SAT نداره ؟ یعنی تو تابستان SAT برگزار نمیشه ؟
    دوست عزیز تاریخ های SAT مشخص هست . SAT های پیش رو چه Subject و چه SAT یکیش توی اردیبهشت و یکی دیگش توی خرداد سال اینده برگزار می شه.بعدشم یه وقفه می افته و امتحان های بعدی از حدودای مهر شروع میشه و توی تابستون ازمونی برگزار نمی شه.

Junior Member

دوستان عزیز نمی دونم چرا یک مقدار دقت نمی کنن . خیلیا سوال قبلی رو پرسیدن ....اولا احتمالا اکثرتون توی سایت کالج بورد ثبت نام نکردید.چون وقتی ثبت نام می کنید و می خواید برای SAT ثبت نام کنید دوباره باید تمام اطلاعاتتون رو وارد کنید از جمله مکان نوع ست اگر سابجکت چه سابجکتی....حالا از اینا که بگذریم.....دقت دقت دقت....سایت رو دقیق نمی خونید و به کلمات دقت کافی نمی کنید.....شما اگه این لینک رو برید http://sat.collegeboard.org/register/sat-us-dates ثبت نام ست برای امریکا هست بعد ردیف اول نوشته sat date ینی تاریخ ست ردیف دوم نوشته sat subject tests available ینی تاریخ هایی که ست سابجکت در دسترس یا برگزار میشه رو می بینید که توی Mar (مارچ) ست سابجکت ندارم و برگذار نمیشه.این هم به این دلیله که توی مارچ فقط توی امریکا برگذار میشه و تنها امتحانیه که ست سابجکت باهاش برگزار نمیشه. ولی توی دو تاریخ دیگه جلو تایخ امتحان ها نوشته ست سابجکت اگه کلیک بکنید متوجه میشد که ست های سابجکتی که توی این دو تاریخ برگذار میشه(May و Jun ) رو لیست کرده بعد میبینید که فرق داره.چرا؟چون سابجکت هایی مثل زبان های خارجی مثل فرانسه و.... توی همه امتحان ها برگزار نمیشه برای همین لیست کرده.خیالتون هم راحت کنم امتحان های ست سابجکتی که شامل درس هایی مثل ریاضی سطح یک و دو ،فیزیک،شیمی،بایولوژی( یا زیست شناسی) و ....هست توی همه تاریخ ها برگزار میشه.بازم سوالی هست!!!

Junior Member

سلام من می خوام sat I بدم. برای ثبت نام نمی دونم باید جی کار کنم. می خوام تو ترکیه امتحان بدم.
    می شه راهنماییم کنید؟

Junior Member

دوست عزیز شما باید از این سایت https://sat.collegeboard.org/home اقدام کنید. ثبت نام میکنید، تاریخ و محل برگزاری امتحان رو انتخاب میکنید، هزینه امتحان رو پرداخت میکنید (با کارت های ویزا یا مستر و ...) و کارت ورود به جلسه رو دریافت میکنید. بعدم که میاید ترکیه و امتحان میدید.

Junior Member

سلام ممنون میشم توضیح بدید چرا هزینه امتحان SATاولش که تو سایت میبینیم 51$ هست بعدش یعنی مرحله نهایی میشه 86$؟ اون 35 $برا چی هست؟ یعنی اونایی که از ترکیه ثبتنام میکنند هم 86$ میبردازند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somayyera نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم توضیح بدید چرا هزینه امتحان SATاولش که تو سایت میبینیم 51$ هست بعدش یعنی مرحله نهایی میشه 86$؟ اون 35 $برا چی هست؟ یعنی اونایی که از ترکیه ثبتنام میکنند هم 86$ میبردازند؟
    اون 35 $ در واقع پول ثبت نام اینترنشنال ها در اروپا و اوراسیا هستش و ربطی به ترکیه بودن یا نبودن نداره.

Junior Member

ممنو از جوابتون
    میشه بگید بعد از اینکه با ویزا کارت واریز میکنیم تو کالج برد همون لحظه کارت امتحان یا بیغامی که نشون بده مراحل تا انتها ثبت شده نشون میده یا نه؟
    یا بخاطر اینکه از ایران برداخت میشه با تاخیر رجیسترمون صورت میگیره؟

Junior Member

سلام به همه دوستان . دوستان من یه سوال خیلی مهم داشتم . من دارم برای لیسانس freshman اقدام می کنم . جواب SATایم اومده که به شکل روبرو : critical reading 500 / math 640 / writing 520 / essay 7 / من دارم برای فاند اقدام میکنم . که البته فاند ورزشی هم امکان داره بگیرم . ( دانشگاه های Stanford , harvard هر جفتشون از دفتر coach خواستن که کارامو براشون بفرستم . ) حالا مشکلی که دارم اینجاست : هر جفت دانشگاههایی که گفتم minimum نمره بچه هاشون 1900 به بالا , در صورتی که واسه من نزدیک 1700 ( 1660) . هر جفت این دانشگاه ها هم Sat Subject حتما می خوان . حالا من موندم که دوباره یه SAT I بدم که نمرم بیاد بالاتر( بهشون ایمیل بزنم که Subject نتونستم بدم) یا اینکه Sat Subject بدم ( و امیدوار باشم که رزومه ورزشیم تا حدی پوشش بده نمره SAT ایمو ) ؟ حالا نظر شما چیه ؟ کدوم یکی از این دو تا کارو انجام بدم برای بالاتر رفتن شانس فاندم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)