صفحه 12 از 21 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 207

موضوع: همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramyz نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان . دوستان من یه سوال خیلی مهم داشتم . من دارم برای لیسانس freshman اقدام می کنم . جواب SATایم اومده که به شکل روبرو : critical reading 500 / math 640 / writing 520 / essay 7 / من دارم برای فاند اقدام میکنم . که البته فاند ورزشی هم امکان داره بگیرم . ( دانشگاه های Stanford , harvard هر جفتشون از دفتر coach خواستن که کارامو براشون بفرستم . ) حالا مشکلی که دارم اینجاست : هر جفت دانشگاههایی که گفتم minimum نمره بچه هاشون 1900 به بالا , در صورتی که واسه من نزدیک 1700 ( 1660) . هر جفت این دانشگاه ها هم Sat Subject حتما می خوان . حالا من موندم که دوباره یه SAT I بدم که نمرم بیاد بالاتر( بهشون ایمیل بزنم که Subject نتونستم بدم) یا اینکه Sat Subject بدم ( و امیدوار باشم که رزومه ورزشیم تا حدی پوشش بده نمره SAT ایمو ) ؟ حالا نظر شما چیه ؟ کدوم یکی از این دو تا کارو انجام بدم برای بالاتر رفتن شانس فاندم ؟
    سلام دوست عزیز خسته نباشی.ببین واقعیت این هست که SAT خیلی مهم تره تا Subject ولی دانشگاه های مطرح حتما دوتا سابجکت می خوان.به قول ما رشته ریاضی ها سابجکت شرط لازم هست ولی کافی نیست
    تو sat رو می تونی با یک بار دیگه دادن بالا بکشونی حتی بالای 2000 ولی حتما سابجکت هم باید داشته باشی توی رزومه ات .حالا خودت ببین اول کدوم رو بدی راحتره برات. توی کالج کانفیدنشال هم من دیدم نمره ست مهتر از سابجکت هست ولی سابجکت هم نیازه ولی نه برای همه ولی قطعا بدون شک بهت بگم که اکثر تاپ ها مثل MIT ,Harvard ,Stanford ,.... دوتا سابجکت هم می خوان.من سابجکت دادم به نظرم خیلی راحتر از SAT هست .اصلا نگرانش نباش ولی منابع درست انتخاب کن براش .در مورد افزایش ست هم حتما توی کالج کانفیدنشال بگرد راهکار های بسیار موثری هست توشون.ایشالا که یک جای عالی مثل همین جاهایی که اسم بردی پذیرش می گیری شیرینیشم خودم میام ازت می گیرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes_b نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خسته نباشی.ببین واقعیت این هست که SAT خیلی مهم تره تا Subject ولی دانشگاه های مطرح حتما دوتا سابجکت می خوان.به قول ما رشته ریاضی ها سابجکت شرط لازم هست ولی کافی نیست
    تو sat رو می تونی با یک بار دیگه دادن بالا بکشونی حتی بالای 2000 ولی حتما سابجکت هم باید داشته باشی توی رزومه ات .حالا خودت ببین اول کدوم رو بدی راحتره برات. توی کالج کانفیدنشال هم من دیدم نمره ست مهتر از سابجکت هست ولی سابجکت هم نیازه ولی نه برای همه ولی قطعا بدون شک بهت بگم که اکثر تاپ ها مثل MIT ,Harvard ,Stanford ,.... دوتا سابجکت هم می خوان.من سابجکت دادم به نظرم خیلی راحتر از SAT هست .اصلا نگرانش نباش ولی منابع درست انتخاب کن براش .در مورد افزایش ست هم حتما توی کالج کانفیدنشال بگرد راهکار های بسیار موثری هست توشون.ایشالا که یک جای عالی مثل همین جاهایی که اسم بردی پذیرش می گیری شیرینیشم خودم میام ازت می گیرم
    سلام دوست عزیز .
    حقیقت اینه که من دیگه وقتی برای هم SAT subject و هم دوباره دادن SAT I ندارم و فقط می تونم یکیشو بدم . چرا که به علت مشکلات سربازی در هر 6 ماه 1 بار اجازه خروج از کشور رو دارم . تو تجربه شخصی خودتون من subject بدم شانسم میاد بالاتر یا دوباره SAT I بدم ( ایمیل بزنم بگم به علت اینکه تو ایران برگزار نمیشه فلانو فلانو فلان......... subject نتونستم بدم ) . لازم به ذکره که این دو تا دانشگاه رزومه ورزشی واسشون خیلی مهمه و همونطور که در سایتشون هم گفتن پیش زمینه ورزشی تا حدی می تونه جبرانه نمره پایین SAT شما رو بکنه . و از من خواستن کارامو تو قالب ویدیو واسشون سند کنم . حالا به نظر شما من کدوم یکی از این دو تا کارو انجام بدم , شانس پذیرش گرفتنم میره بالاتر ؟
    شایسته ترین احترامت
    پدرام یزدان پناه

Junior Member

سلام میشه هرکس اطلاعات کامل راجع به SAT subjective ها و سر فصلا و منابع و همه چی دیگه کامله کامل داره به من ایمیل بزنه به شدت درگیر کارهای اپلای هستم و به شدت کمک نیاز دارم و سوال دارم
    ویرایش توسط Simon : October 26th, 2014 در ساعت 08:27 AM دلیل: ایمیل خلاف مقررات انجمن است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : منابع مطالعاتی آزمون SAT

من برای نوامبر نوشتم. ینی بالای 2000 خیلی دست نیافتنیه؟؟؟

Junior Member

سلام من نتوانستم به موقع جهت ثبت نام در امتحان SAT اقدام كنم و در WAITING LIST قرار گرفتم ولي به من گفته شد كه بايد روز امتحان در محل برگزاري حضور داشته باشم و اگر جاي خالي بود به من اجازه ورود جهت شركت در امتحان را مي دهند . به نظر شما چقدر احتمال اينكار وجود دارد

سلام دوستان.من میخواستم امتحان sat رو امسال بدم .اگه نمره خوب بیارم میتونم توی رشته پزشکی از یه دانشگاهی فاند بگیرم؟شنیده بودم برای کارشناسی فاند نمیدن درسته؟برای فاند حداقل چه نمره ای لازمه؟
    اگه فقط دو قسمت ریاضی و ریدینگ و امتحان بدم شانس پذیرش با فاند در دانشگاههای امریکا رو دارم؟در ضمن برای گرفتن پذیرش داشتن نمره sat subjectچقد ضروریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goodengineer نمایش پست ها
    سلام دوستان.من میخواستم امتحان sat رو امسال بدم .اگه نمره خوب بیارم میتونم توی رشته پزشکی از یه دانشگاهی فاند بگیرم؟شنیده بودم برای کارشناسی فاند نمیدن درسته؟برای فاند حداقل چه نمره ای لازمه؟
    اگه فقط دو قسمت ریاضی و ریدینگ و امتحان بدم شانس پذیرش با فاند در دانشگاههای امریکا رو دارم؟در ضمن برای گرفتن پذیرش داشتن نمره sat subjectچقد ضروریه؟
    من در مورد قسمت اول سوالتون نمی دونم .....ولی قسمت دوم .ببینید تعداد کمی از دانشگاه ها تقریبا یکی یا دوتا (در همین حدودا) از دانشگاه های مطرح نمره Writing رو در نظر نمی گیرن و برقیه دانشگاه ها الزامیه.و در مورد SAT Subject هم بعضی دانشگاه ها می خوان و بعضیام نمی خوان باید به سایت دانشگاه مراجعه کنید.

راستش دوستان من یه سوالی در مورد منابع آزمون SAT دارم:
    بنظر شما بهتر هست یه کتاب کلی مثل The Official Study Guide for all SAT Subject Tests تهیه بشه یا کتب تک موضوعی مثل بیولوژی؟!یعنی بنظتون کتاب The Official Study Guide for all SAT Subject Tests کامل هست؟!و نیازی به کتاب های دیگه نیست؟!
    مثلا لینک کتاب اول به این صورت هستش:
    http://www.amazon.com/Official-Study...+subject+tests
    خیلی ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن!

سلام
    یه سوال ! امتحان SAT I رو که همه میخوان باید خوند
    ولی واسه SAT SUBJECT داشتم دنبال منبع می گشتم ، بعد یادم اومد که اصن نمیدونم کدومارو باید بدم ؛
    1- کدوم SAT SUBJECT ها نیازه واسه پذیرش ؟
    2- SAT SUBJECT هایی که باید بدیم ، تابعی از رشته ایه که میخوایم توش قبول شیم یا تابعی از کالجی که میخوایم واسش اپلای کنیم ؟

با توجه به اطلاعاتی که بنده از سایت های خود دانشگاه ها بدست اوردم.فکر میکنم به قول شما تابعی از رشته ایه که میخوایم توش قبول بشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)