صفحه 13 از 21 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 207

موضوع: همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

پیش فرض پاسخ : همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

این قسمت اپلای ابراد خیلی فعال نیست..کاش یکی بود به من میگفت برای گرفتن نمره حدودا 500 در بخش ریدینگ sat1 باید چی باشه؟؟من استرسم زیاده چون هیچ معیاری ندارم..کلاس نمیرم فقط خودم چند ماهی هست که شروع به خوندن کردم ولی واقعا سردرگمم..شماهایی که میخوان sat1 بدین سطح زبانتون چطوره..در حد یه native یا تافل و ایلتس..من استرس دارم.اگه راهنمایی چیزی دارین لطفا جواب بدین.ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط greenloves40 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال ! امتحان SAT I رو که همه میخوان باید خوند
    ولی واسه SAT SUBJECT داشتم دنبال منبع می گشتم ، بعد یادم اومد که اصن نمیدونم کدومارو باید بدم ؛
    1- کدوم SAT SUBJECT ها نیازه واسه پذیرش ؟
    2- SAT SUBJECT هایی که باید بدیم ، تابعی از رشته ایه که میخوایم توش قبول شیم یا تابعی از کالجی که میخوایم واسش اپلای کنیم ؟
    باید به سایت دانشگاه ها مراجعه کنید ولی پیشنهاد من ریاضی هست با یکی از Sciences. شما اگه بخوای غیر مرتبط بدی مثلا چی می خوای بدی؟ تاریخ امریکا؟ فکر کنم دردسرش خیلی بیشتر باشه.البته پشنهاد من برای رشته های مهندسی و ...بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goodengineer نمایش پست ها
    این قسمت اپلای ابراد خیلی فعال نیست..کاش یکی بود به من میگفت برای گرفتن نمره حدودا 500 در بخش ریدینگ sat1 باید چی باشه؟؟من استرسم زیاده چون هیچ معیاری ندارم..کلاس نمیرم فقط خودم چند ماهی هست که شروع به خوندن کردم ولی واقعا سردرگمم..شماهایی که میخوان sat1 بدین سطح زبانتون چطوره..در حد یه native یا تافل و ایلتس..من استرس دارم.اگه راهنمایی چیزی دارین لطفا جواب بدین.ممنون میشم.
    ببین شما چرا ACT رو یه نگاه نمی کنی ؟ زبانش کمی راحت تره و ریاضیش سختر هست. ولی زمانش کمتره. برو سایت ACT یه سری سوالاش رو دانلود کن ببین چه جوریاس برات .

نقل قول نوشته اصلی توسط goodengineer نمایش پست ها
    واسه امتحان SAT که در حد همون دایره لغاتی بخونید کافیه ، از کتابای SAT Vocab استفاده کنید که همه جا هست. ولی احتمالا شما برای گرفتن پذیرش به تافل نیاز خواهید داشت . که نمره اش هم داخل سایت هر دانشگاه اعلام شده معمولا مثلا واسه MIT مینیموم 90 باشه ، پیشنهاد کرده 109 بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes_b نمایش پست ها
    باید به سایت دانشگاه ها مراجعه کنید ولی پیشنهاد من ریاضی هست با یکی از Sciences. شما اگه بخوای غیر مرتبط بدی مثلا چی می خوای بدی؟ تاریخ امریکا؟ فکر کنم دردسرش خیلی بیشتر باشه.البته پشنهاد من برای رشته های مهندسی و ...بود
    واسه همین پرسیدم که اگه به رشته وابسته هست که با خود دانشگاه مکاتبه کنم "مثلا" واسه معماری چه Subjectهایی رو باید امتحان بدم ، ولی اگه به کالج وابسته هست ، که مثلا واسه ورود به کالج X حتما باید subject ریاضی1 و فیزیک بدم !

ببین شما چرا ACT رو یه نگاه نمی کنی ؟ زبانش کمی راحت تره و ریاضیش سختر هست. ولی زمانش کمتره. برو سایت ACT یه سری سوالاش رو دانلود کن ببین چه جوریاس برات .
    تو اون دانشگاه هایی که میخوام SAT قابل قبوله بیشتر

Junior Member

من نمی دونم شما کجا رو می گی ولی هیچ برتری نیست SAT به ACT . مگر اینکه در سایت دانشگاه مستقیما بگه که ما SAT می خوایم که من تا حالا ندیدم ولی ممکنه. همه می گن یا ACT or SAT . در ضمن ACT اصلا راحت نیست ولی لغاتش کمتر هست نسبت به SAT. در مورد سابجکت ببین برو به سایت دانشگاه ببین دقیقا در مورد Requirement چی نوشته . مثلا ممکننه بنویسه دانشکده فنی مهندسی ریاضی 2 و یکی از علوم
    ها پیشنهاد می شه.
    معمولا متوجه می شی ولی اگه شفاف نبود یه ایمیل می زنی به دانشگاه ازشون می پرسی وجوابتو می دن خیالت راحت می شه.

Junior Member

سلام دوستان منظور از SAT 1 ,SAT 2 چی هستش ؟تفاوتشون ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alinmz نمایش پست ها
    سلام

SAT I در واقع General SAT هست که اغلب دانشگاه ها زمان اسم بردن از آزمون SAT به همین نوع اشاره دارند...
    SAT II هم Subject SAT هست که ندرتا مورد نظر دانشکاه هاست و البته به طرز قابل توجهی نسبت به SAT I در موضوعات مختلف، چالش برانگیزتر هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط alinmz نمایش پست ها
    SAT I (که Reasoning test هم نامیده میشه تا اونجا که میدونم) شامل بخش های نوشتار و خواندن(درک مطلب) و ریاضیات در حد سطحی است
    SAT II (که Achievement test هم نامیده میشه) شامل سوالاتی تخصصی در یک درس است (دروس قابل ارائه در حال حاضر شامل : ادبیات ، تاریخ ایالات متحده ، تاریخ جهان ، ریاضیات سطح 1 ، ریاضیات سطح 2 ، زیستشناسی(E/M) (اي نشان دهنده ی اکولوژی(بوم شناسی) و اِم نشان دهنده ی مالکیولار(مولکولی) ) ، شیمی ، فیزیک ، و بعضی از زبان های خارجی می باشد

معمولاً SAT I در پذیرش دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ؛ اما بعضی از دانشگاه های خیلی معروف SAT II را نیز پیشنهاد می کنند .
    * بعضی دانشگاه ها ! اگر کالج مورد نظر شما از آن ها نیست پول خود را خرج نکنید ، شاید تأثیری کم داشته باشد اگر بررسی کنند. به هر حال از سایت هر دانشگاه می توانید ببینید یا در سایت کالج برد با جستجوی کالج مورد نظرتان ،میتوانید مقدار مورد نیاز نمره و همچنان امتحاناتی که نیاز است پیدا خواهید کرد.

برای این امتحانات مهم ترین چیز سرعت عمل است به شرطی که کیفیت پاسخ دهی فدای آن نشود.

دوستان مگه میشه بجای SAT آزمون ACT شرکت کرد؟چون دانشگاه هایی که من دنبالشون هستم فقط نوشتن SAT یعنی میشه خودمون انتخاب کنیم؟!تو ارزشیابی مدارک برای اپلای بعدا گیر نمیده ادمیشن دانشگاه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان مگه میشه بجای SAT آزمون ACT شرکت کرد؟چون دانشگاه هایی که من دنبالشون هستم فقط نوشتن SAT یعنی میشه خودمون انتخاب کنیم؟!تو ارزشیابی مدارک برای اپلای بعدا گیر نمیده ادمیشن دانشگاه؟!
    اصلا فرقی نمی کنه انقدر. از نظر سختی هم در یک سطح هستند. شما هر دانشگاهی که دنبالش هستی یک منبع بیشتر نداری اونم خود سایت دانشگاه هست. اگر اطلاعات موجود توی سایت دانشگاه مورد نظر واضح نبود باید بهشون ایمیل بزنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)