صفحه 20 از 21 نخستنخست ... 101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 207

موضوع: همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

سلام،من براي ثبت نام SAT از سايت Tehranpayment مستر كارت مجازي گرفتم واسه ثبت وام Sat ، وقتي دارم ثبت نام ميكنم قسمت payment كه ميرسم شماره كارت و اينا و ميدم ارور ميده.
    (Error notice: Please call Customer Service at (212) 713-8165 for information regarding this order.We apologize for any inconvenience. )

با شماره هم تماس ميگيرم زنگ نميخوره، كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟

سلام دوستان.
    تو سایت کالج بورد که ایران نیست. ایرانی ها هم میتوانند این آزمون رو شرکت کنن؟
    حتی اگر محل آزمون رو کشور دیگه بزنیم اگه پاسپورت ایرانی ما رو ببینن اتفاقی نمیفته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine semmelweis

سلام کسانی که تجربه sat دارند آیا با سطح 91 تافل و سطح ریاضی قابل قبول در عرض سه ماه مطالعه میشه نمره 1500 رو گرفت ؟ میشه لطفا منابع معرفی کنید؟ پیشاپیش ممنون میشم کسی کمک کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh783 نمایش پست ها
    سلام کسانی که تجربه sat دارند آیا با سطح 91 تافل و سطح ریاضی قابل قبول در عرض سه ماه مطالعه میشه نمره 1500 رو گرفت ؟ میشه لطفا منابع معرفی کنید؟ پیشاپیش ممنون میشم کسی کمک کنه
    احتیاج به معجزه داره مخصوصا اگر نمره تافل نشانگر دقیقی از سطح زبانت باشه. یک تست تمرینی بزن با سوال های college board یا khan academy سطحت دستت میاد.

سلام
    کسی میتونه راهنمایی کنه برای ست جنرال قسمت زبان چی بخونیم یا راه حل تستی چیزی بلده?
    ریاضی رو خوب میزنم اما زبان خیر

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد دارم آزمون sat رو بدن منتها با بخش paymentمشکل دارم .میگن ویزا کارت یا مستر کارت باید به اسم خودت باشه و تو قوانینشم نوشته اگر تناقضی در ادرس شما باشه حساب کاربریتون برای ست بسته میشه و کالج بورد قانونا پیگیری میکنه.پی پال هم که نمیشه چون ای پی باید خارجی باشه میشه یکی که ثبت نام کرده راهنماییم کنه؟!

Junior Member

سلام احتمالا با خرید ویزا کارت یا مسترکارت مجازی به اسم خودت میتونی پرداخت رو انجام بدی فقط حواست باشه که از جای معتبری بخری و اینکه معمولا تا جایی که من میدونم 4 ماه اعتبار دارن بعضیاشون حواست به انقضای کارت هم باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gholampour2013 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میتونه راهنمایی کنه برای ست جنرال قسمت زبان چی بخونیم یا راه حل تستی چیزی بلده?
    ریاضی رو خوب میزنم اما زبان خیر
    اگر درسای سایت khanacademy.org رو دنبال کنید میتونین به نتیجه ی خوبی برسین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط odiwxe2 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    تو سایت کالج بورد که ایران نیست. ایرانی ها هم میتوانند این آزمون رو شرکت کنن؟
    حتی اگر محل آزمون رو کشور دیگه بزنیم اگه پاسپورت ایرانی ما رو ببینن اتفاقی نمیفته؟
    تا جایی که من میدونم مشکلی با پاس ایرانی ندارن اما باید حواستون باشه که پیمنت رو با کردیت کاردی انجام بدین که به اسم خودتون ثبت شده باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرق بین ازمونsatوact

نقل قول نوشته اصلی توسط AnahitaTa نمایش پست ها
    فرق زیاد دارن. یه سریاشو گفتن من بقیشو میگم:

ACT: آسون تره مخصوصا واسه ایرانیا چون کلمه های سخت نداره. اما وقتش کمتره. در ضمن انشا هم داره اگه بخواین (دانشگاهای خوب انشا هم نیاز دارن) و تو ارمنستان برگزار نمیشه. تو ترکیه چند تا شهر مختلفش برگزار میشه و تو ابوذبی امارات

SAT: وقتش بیشتره اما کلمه های سخت داره! در ضمن SAT II هم هست که دانشگاهای تاپ نیاز دارن بهش مثل هاروارد، MIT، پرینستون، استنفورد و ... که به نظرم بهترینش برای ما فیزیک و ریاضی 1 و 2 هست. که بازم راحته برای ما! ست تو ارمنستان هم هست برای همین هزینه رفت و آمدش کمتر میشه.

من خودم ACT میدم با SAT II
    اگه هم میخواید دانشگاهای تاپ اپلای کنید SAT II رو هم بدید. حتی اونایی که تو چین هستن هم این امتحانا رو میدن با اینکه اونجا هم برگزار نمیشه. به نظر من می ارزه.
    سلام
    آیا شما میدونید موسسه ای در ارمنستان برای آموزش sat وجود داره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)