صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 207

موضوع: همه ی سوالات شما در مورد آزمون SAT

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : معرفی امتحان SAT

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurlito نمایش پست ها
    کسی که SAT داده میشه بهم بگه چقدر بدست آوردن این نمره سخت یا آسونه؟
    این ازمون بیشتر تستش هوشه بعضی سوالاش واقعا اسونه ولی بعضیاش یه خردهر پیچونده تو خود سایت کالج برد یه سری سوال گذاشته بری هر مبحث.اگه کسسی رو اونطرف دارین بگین کتابش روبراتون بفرسته

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط guril نمایش پست ها
    سلام اينطور كه من مي بينم اين امتحان sat يا act مربوط به رياضي و فيزيك و ايناست.
    ولي من رشتم موسيقي
    چه ربطي به رشته ي ما داره كه خيلي از دانشگاه ها خواستن،
    يعني من بايد امتحان رياضي بدم؟
    آخه تو موسيقي اصلا رياضي و شيمي و زيست و اينا نداره!
    آخه چه ربطي داره؟‌
    همش ریاضی و فیزیک اینا نیس. تاریخ و جغرافی و چند تا زبان دنیا رو داره لمل موسیقی چه ربطی به فیزیک داره؟

Junior Member Aurlito آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    این ازمون بیشتر تستش هوشه بعضی سوالاش واقعا اسونه ولی بعضیاش یه خردهر پیچونده تو خود سایت کالج برد یه سری سوال گذاشته بری هر مبحث.اگه کسسی رو اونطرف دارین بگین کتابش روبراتون بفرسته
    مشکل من با Essayـش هست.
    من اصلا نمیتونم اونطوری که یک مصحح آمریکایی مدّ نظرشه انشا بنویسم. هیچکدوم از کتابهای ادبیِ آشنا به فرهنگشون رو نخوندم.
    درضمن احتیاجی به فرستادن کتاب نیست. کلی منبع مطالعاتی روی اینترنت هست. میتونید از Warez-bb یکعالمه ازین کتابها رو بگیرید. من الان تمام سی دی های تافل کمبریج رو دارم دانلود میکنم.

در مورد منابع باید بگم که برای این امتحان یک تورنت هستCrouch88's Ultimate SAT Prep&Test Ebooks Collection که تعداد زیادی ایبوک داره اما باز هم
    چندتا از منابع مهم تو اینترنت نیست مثل sat official guide یا کتاب های مهم وربال

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurlito نمایش پست ها
    مشکل من با Essayـش هست.
    من اصلا نمیتونم اونطوری که یک مصحح آمریکایی مدّ نظرشه انشا بنویسم. هیچکدوم از کتابهای ادبیِ آشنا به فرهنگشون رو نخوندم.
    درضمن احتیاجی به فرستادن کتاب نیست. کلی منبع مطالعاتی روی اینترنت هست. میتونید از Warez-bb یکعالمه ازین کتابها رو بگیرید. من الان تمام سی دی های تافل کمبریج رو دارم دانلود میکنم.
    عزیزم تافل با satفرق داره تو همین ایران جی.ار.ای زیاد پیدا میشه براش منبع چرا؟چون درخواستش بالاتره.به هر حال من زیاد برای sat نگشتم و چون ترجیح میدادم سوالای سری قبل رو داشته باشم گفتم کتابش رو برام بیارن.برای انشا این کتاب ها هستند و اینکه چجوری دانشگاه ها دانشجو هاشون رو انتخاب میکنن.البته شاید روی نت هم چیزی باشه.بازم میگم چون تو این مقطع تقریبا کم برای u.sاقدام میشه این چیزام کمه.
    The College Application Essay, revised edition by Sarah Myers McGinty

Junior Member

سلام دوستان

بنده الان توی سایت کالج‌بورد که نگاه کردم، نه ترکیه و نه دوبی توی لیست کشورهای امتحان‌گیرنده نیستن! متاسفانه الان هم که اول مهر هستش و ما هم پولمون جور شده که اقدامات اخذ پذیرش‌مون رو به عمل بیاریم، یه سایت درست و حسابی برای ثبت نام آزمون SAT پیدا نمی‌کنیم!

2 تا سوال دارم از خدمت همه‌ی دوستان:
    1- کجا ثبت نام کنم و چطور؟
    2- چقدر طول می‌کشه که جواب رو بفرستن به دانشگاهایی که معرفی می‌کنم بهشون؟ (چون اگه توی نوامبر امتحان بدم، دیگه تو دسامبر باید برسه به یکی از دانشگاه‌ها)

ممنونم پیشتر
    هومن

Junior Member Aurlito آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mistertee نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنده الان توی سایت کالج‌بورد که نگاه کردم، نه ترکیه و نه دوبی توی لیست کشورهای امتحان‌گیرنده نیستن! متاسفانه الان هم که اول مهر هستش و ما هم پولمون جور شده که اقدامات اخذ پذیرش‌مون رو به عمل بیاریم، یه سایت درست و حسابی برای ثبت نام آزمون SAT پیدا نمی‌کنیم!

2 تا سوال دارم از خدمت همه‌ی دوستان:
    1- کجا ثبت نام کنم و چطور؟
    2- چقدر طول می‌کشه که جواب رو بفرستن به دانشگاهایی که معرفی می‌کنم بهشون؟ (چون اگه توی نوامبر امتحان بدم، دیگه تو دسامبر باید برسه به یکی از دانشگاه‌ها)

ممنونم پیشتر
    هومن
    چرا هم ترکیه هم بیروت چندین مرکز تست دارن.

1- باید از سایت خود کالج بورد یک اکانت بسازید و ثبت نام کنید. اول اطلاعات رو پر کنید، بعد College Profile (دلبخواهی) و بعد مرکز تست رو انتخاب میکنید و پول رو میدید.
    2- ...

شما اکه 5 دسامبر امتحان بدید تا اول ژانویه بهدست دانشگاه نمرتون میرسه

رشته و دانشگاه

[QUOTE=mistertee;529047]سلام دوستان

دقیقا این برای من سوال بود چون مراکزشون رو که بیرون از امریکا نگاه کنین نزدیک ترین جا مالزی بود!من نمیدونم اگه توی ترکیه و امارات هست پس چرا چیزی نوشته نشده بود؟!

فکر کنم شما منظورتون نماینده هاست در حالی که باید برین به قسمت code search http://sat.collegeboard.org/register/sat-code-search وبعد تست سنتر و بعد کشور رو انتخاب کنید تا لیستش بیاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)