صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

Cool پاسخ : نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

سلام
    برای تایید مدارک میبایستی دکترای خود را از یک دانشگاه موردتایید اخذ کنید.و آخرین مدرک اخذ شده شما پی اچ دی خواهد بود.

ممنون و تشکر از پاسختون.

اما شما مطمین هستین ؟ اخه یه مرتبه زنگ زدم وزارت بهداشت گفتن که نمیشه!!!!
    شماره تماسی هست که بشه اطمینان پیدا کرد ؟
    اخه حرف چند سال درس خوندن هست میترسم گیر کنم در آخر...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    در سایت وزارت بهداشت بر عکس وزارت علوم اشاره مستقیم به این موضوع نشده. اما صراحتا ذکر شده که سوابق تحصیلی باید بر اساس قوانین ایران باشه. یعنی داشتن دکتری بدون فوق لیسانس مفهومی نداره.
    لینک مستقیم ایین نامه ارزشیابی مدارک از سایت وزارت بهداشت:
    http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/1...yabiKharej.pdf

با سلام و عرض ادب:

بنده نرم 2 فوق لیسانسم رو در دانشگاهی بورس شدم و دارم میگذرونم بدون هزینه (حیفم اومد نیام ) که جز لیست مورد تایید وزارت بهداشت نیست. آیا اگر دکترام رو در دانشگاه معتبر بگیرم، برای ارزشیابی دکترا نیازی به ارایه مدرک فوق هم دارم؟
    2. فرض بر اینکه فوق رو قبول نکنن و بعد از خوندن PhD دوباره ارشدی رو بگیرم که مورد تاییدشون باشه. آیا دکترای من با توجه به اینکه تاریخش قبل از ارشد هست مورد قبول واقع میشه؟
    پیشنهادتون چیه؟ به نظرتون دوباره ارشدی رو بخونم؟ یا برم پی اچ دی در دانشگاهی مورد تایید؟ با توجه به اینکه سنم بالاس و محدودیت هایی دارم.

ممنونم از وقت گرانبهاتون.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1365 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب:

بنده نرم 2 فوق لیسانسم رو در دانشگاهی بورس شدم و دارم میگذرونم بدون هزینه (حیفم اومد نیام ) که جز لیست مورد تایید وزارت بهداشت نیست. آیا اگر دکترام رو در دانشگاه معتبر بگیرم، برای ارزشیابی دکترا نیازی به ارایه مدرک فوق هم دارم؟
    2. فرض بر اینکه فوق رو قبول نکنن و بعد از خوندن PhD دوباره ارشدی رو بگیرم که مورد تاییدشون باشه. آیا دکترای من با توجه به اینکه تاریخش قبل از ارشد هست مورد قبول واقع میشه؟
    پیشنهادتون چیه؟ به نظرتون دوباره ارشدی رو بخونم؟ یا برم پی اچ دی در دانشگاهی مورد تایید؟ با توجه به اینکه سنم بالاس و محدودیت هایی دارم.

ممنونم از وقت گرانبهاتون.
    سلام
    به نظر من شما در دانشگاه مورد تایید وزارتخونه تحصیل کنید چون واقعا قبول نمی کنند و اگر رشته شما جز رشته هایی هست که بطور مثال میتونید مطب/آزمایشگاه/مرکز مشاوره/کلینیک و... تاسیس کنید احتمال قبول نکردن مدرک شما از طرف وزارتخونه خیلی بیشتر هست و شماره نظام هم نمیگیرید ولی اگر وابستگی دارید یا سهمیه خاص فکر نمی کنم خیلی سخت گیری کنند و میتونید با آرامش خاطر ادامه تحصیل بدهید. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

سلام.
    از دوستان کسی اطلاعی در رابطه با شرط معدل دیپلم دارد؟
    در این سایت گفته شده است که معدل دیپلم باید کمتر از 16 نباشد برای معادل سازی در ایران

معدل دیپلم من ریاضی است. لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با سلام

دوستان از اونجایی که دکترای میکروبیولوژی پزشکی در ایران نداریم و فقط ارشدش هست ( توی دفترچه دکترای باکتریولوژی پزشکی ،ویروس شناسی پزشکی، انگل پزشکی و ... ) ایا با گرفتن دکترای میکروبیولوژی خارج قابل ارزیابی میکنند؟

خیلی اعصاب خوردیه دیگه خسته شدم از این محدودیت های وزارت بهداشت...

کسی هست اطلاعی داشته باشه؟
    اگر کسی شماره یا ایمیلی داره از وزارت بهداشت که پاسخگو باشند رو لطفا بهم بدید.
    rahmdel.Mohamad@gmail.com

پیشاپیش ممنونم.
    ویرایش توسط mohammad_1365 : February 11th, 2019 در ساعت 07:25 PM

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)