صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیتوشیمی

پیش فرض پاسخ : نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

سلام
    اگه کسی خارج از ایران داروسازی خونده باشه میتونه تو شرکت های داروسازی ایران مسئول فنی بشه؟

Banned

پیش فرض پاسخ : نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط fegela نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی خارج از ایران داروسازی خونده باشه میتونه تو شرکت های داروسازی ایران مسئول فنی بشه؟
    سلام. براي کار در ايران با رشته داروسازي شما بايد ابتدا مدرک دريافت شده از خارج را توسط وزارت بهداشت معادل سازي کنيد و اگر مدرک معادل داروسازي ايران دريافت کنيد مي تونيد شروع به کار کنيد.

Junior Member

با سلام
    کسی هست که در رشته پزشکی در فیلیپین تحصیل کرده باشد و تجربیات خود را در مودر نحوه معادل سازی به اشتراک بگذارد؟
    با مدرک پزشکی از خارج بدون داشتن نطام پزشکی و معادل سازی به چه کاری در ایران میشود مشغول شد؟
    ایا مسیول فنی هم باید نطام پزشکی داشته باشد؟
    با تشکر

Junior Member

سلام

برای مدارک پزشکی من فقط ایراد یک سال کم بودن طول دوره دیپلم در ترکیه را ایراد گرفته اند!
    آیا کسی برای این موضوع راهکار ی می دونه؟

با تشکر از کمک شما

Junior Member

با سلام و خسته نباشید

من در یکی از دانشگاههای ترکیه در رشته داروسازی مشغول به تحصیل هستم میخواستم سوال کنم بعد از فارغ التحصیلی نحوه ارزیابی و معادل سازی مدرک تحصیلی در ایران چگونه خواهد بود؟ آیا برای معادل سازی باید بعضی از دروس را در ایران بگذرانم؟

بسیار ممنون میشوم در این زمینه مرا راهنمایی کنید با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

پیش فرض معادل سازی مدرک در ایران، دوره های تکمیلی

لطفا تجربیاتتون رو در مورد تایید مدرک در ایران بعد از فارغ التحصیلی اینجا بگین، ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

عرض سلام خدمت تمامی عزیزان.
    همونطور که قبلا هم تو این تاپیک گفته شده بود،تو سایت دانشگاه تورورگاتای رم که میرم،در قسمت pharmacy نوشته:
    Course type: 5-year Master Degree

و مدرک فوق لیسانس میده.سوالم اینجاست که دقیقا ایران این مدرکو چجوری قبول میکنه؟یعنی فارغ التحصیل ها رو به عنوان دکتر قبول نداره؟و اگه به عنوان دکتر قبول نداره،فارغ التحصیلاش تو ایران چه راه هایی پیش پاشون هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

سلام دوستان.
    من فوق لیسانسم رو دارم توی ی دانشگاه کره جنوبی میخونم که توی لیست مورد تایید وزارت بهداشت نیست. اگر PhD رو توی یک دانشگاه مورد تایید بخونم میتونم مدرک پی اچ دی رو ترجمه کنم و از پی اچ دیم استفاده کنم توی ایران؟ این که میگن مدرک آخر مهمه که چی باشه و از کجا گرفته باشی صحیحه؟
    ممنوم از کمکتون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من فوق لیسانسم رو دارم توی ی دانشگاه کره جنوبی میخونم که توی لیست مورد تایید وزارت بهداشت نیست. اگر PhD رو توی یک دانشگاه مورد تایید بخونم میتونم مدرک پی اچ دی رو ترجمه کنم و از پی اچ دیم استفاده کنم توی ایران؟ این که میگن مدرک آخر مهمه که چی باشه و از کجا گرفته باشی صحیحه؟
    ممنوم از کمکتون.
    سلام
    برای تایید مدارک میبایستی دکترای خود را از یک دانشگاه موردتایید اخذ کنید.و آخرین مدرک اخذ شده شما پی اچ دی خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط saxon نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت تمامی عزیزان.
    همونطور که قبلا هم تو این تاپیک گفته شده بود،تو سایت دانشگاه تورورگاتای رم که میرم،در قسمت pharmacy نوشته:
    Course type: 5-year Master Degree

و مدرک فوق لیسانس میده.سوالم اینجاست که دقیقا ایران این مدرکو چجوری قبول میکنه؟یعنی فارغ التحصیل ها رو به عنوان دکتر قبول نداره؟و اگه به عنوان دکتر قبول نداره،فارغ التحصیلاش تو ایران چه راه هایی پیش پاشون هست؟
    سلام
    شما در آزمون ارتقای مدرک تحصیلی داروسازی شرکت خواهید کرد
    ویرایش توسط maxi1 : November 14th, 2017 در ساعت 11:54 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

Smile پاسخ : نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

[QUOTE=kavehast96;2493746]سلام
    برای تایید مدارک میبایستی دکترای خود را از یک دانشگاه موردتایید اخذ کنید.و آخرین مدرک اخذ شده شما پی اچ دی خواهد بود.

ممنون و تشکر از پاسختون.
    اما شما مطمین هستین ؟ اخه یه مرتبه زنگ زدم وزارت بهداشت گفتن که نمیشه!!!!
    شماره تماسی هست که بشه اطمینان پیدا کرد ؟
    اخه حرف چند سال در خوندن هست میترسم گیر کنم در آخر...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)