صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 113 , از مجموع 113

موضوع: مهاجرت و نقش جنسیت

پیش فرض پاسخ : مهاجرت و نقش جنسیت

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    من مدت ها پیش و در اوایل ایجاد این تاپیک، مسئله ای رو مطرح کردم که با خوندن ارسال های اخیر بعضی از دوستان، دوباره به ذهنم رسید که شاید یادآوری مجددش، خالی از لطف نباشه؛

بحث و فلسفه ایجاد این تاپیک در مورد مهاجرت و نقش جنسیت است، یعنی اینکه شما زن/مرد هستی چه تاثیری بر روی مهاجرت خانواده تون داره و بر عکس مهاجرت به یک کشور جدید چه تاثیری بر شما به عنوان یک خانم/آقا و در وهله بعدی بر روی زندگی شما (مجردی/متاهلی) خواهد داشت... یعنی صحبت در مورد عوامل موثر یا دخیل بر انتخاب همسر، شرایط و ... نیست، ضمن اینکه در مورد ازدواج کردن در ایران یا خارج هم بحث نمیشده!
    دوست من من گفتم جنس خانم اگه بره خارج خیلی واسش جالب نیست و دلایلشم تو سه صفحه گفتم لطفا یه دور کامل اگه میشه بخونید بعد پست بزارین اگه البته جواب منطقی وجود داشته باشه که من تا حالا نشنیدم چون سرا پا گوشم ببین من اصلا اهل پست گذاشتن زیاد نیستم ولی این جریان و تا آخرش میرم تا ببینم بالاخره یکی میتونه بیاد یه جواب منطقی و منطبق با واقعیت روز بده یا نه که البته احتمالش کمه و در ضمن از دوستان میخوام که از تجربیات خودشون یا آشناهاشون بگن که آیا تو اروپا(شینگن) اینطور که من میگم هست یا نه؟
    ویرایش توسط abolfazl141414 : September 17th, 2016 در ساعت 01:09 AM

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl141414 نمایش پست ها
    شما که کلا با من موافقی من نفهمیدم الان با چی حرفام مخالفی؟لطفا یه بار دیگه بکگین؟ چون کلا تایید کردین حرفای من و، ولی در کل فک کنم منظورتون اینه که چرا سه دسته کردم و خانم ها رو جدا گذاشتم چون پرسیدین مجبورم قضیه و باز کنم ببین دوست من(با گروه 2 و 3 که تو پست 108 من صفحه 11 مشکلی نداشتی میمونه بخش 1 که شامل تمام زن ها بود) شما اگه تو ایران باشی و مرد باشی با ایکس تومن پول و با ایگرگ مقدار توانایی فهمی و علمی و تخصصی سطح زندگی پایین تری از یک زن با همان ایکس تومن پول و ایگرگ مقدار توانایی فهمی و ... داری(چراش مفصله که اگه خواستی تو پست بعدی دلیل های اجتماعیش و اندازه فهم خودم میگم بهت) ولی بدون اینکه بخوای از لحاظ اجتماعی دلایلشو واست باز کنم فک کنم یه نگاه دور و برت بندازی میبینی (که مثلا در شرایط مساوی اگه یه کارمند بخوان اولویت با خانمه یا همیشه خانم ها تو اداره جات کارشون خوب راه میفته مخصوصا اگه اون روز خوش تیپ باشن یا چرا همیشه تو یه کلاس در شرایط مساوی استادا به خانم ها نمره بهتری میدن یا چرا اگه بخوای تو یه جای بد مسیر سوار تاکسی بشی 10 تا ماشین واسه خانم وا میسته ولی شما باید انقد وایسی تا الف زیر پات سبز بشه یا چرا انقد وقتی یه خانم مخصوصا اگه یه کم خوش تیپ باشه یه جا رد بشه همه مرد های کاسه لیس سراشون بر میگرده و از توجه دادن بیش از حد خانم و خفه میکنن یا چرا همه همکار های مرد یک خانم آرزو دارن اونو به شام و ناهار دعوت کنن چرا آرزو ندارن واسه همکار مردشون همچین کاری بکنن یا هزار تا چیز این تیپی دیگه که اگه آدم یه کم چشاش و باز کنه میبینه حالا بماند توجه وحشتناک تو شبکه های مجازی که داره زن ها رو خفه میکنه مثلا شما پروفایل شخصی یه مرد و ببینی 2 تا پی ام میبینی ولی اگه پروفایل زنی تو همون سطح و واز کنی 40 تا پی ام میبینی یا هزاز تا چیز دیگه این چیزا تو اروپا نیست برادر نیستتتتتتت باورش سخته ولی نیست ) پس میبینی تو این چیزایی که گفتم فرقی بین خانم پولدار و بی پول نبود چرا چون مرده که باید پولدار باشه تا خرج زن و بده زن نیاز به پول نداره چون قرار نیست خرج کسی و بده تازه قراره خرجشم بدن واسه همینه زنارو تو پست 108 به دو دسته تقسیم نکردم و نتیجتا وقتی خانم از یه همچین محیطی بره اروپا و یه دفه این میزان توجه و این میزان ساپورت مالی(اونم مفت و بدون کار صرفا واسه داشتن صلاح زنانه از طرف مرد) به صفر برسه تو محیط جدید دپرس میشه(در ضمن جالبه بدونی بر عکس مزد ها زن ها عاشق توجه و اتنشن هستن و توجه کردن بهشون بهترین لذت زندگیشونه ولی واسه مرد ها لذت اول نیست) پس نتیجتا وقتی این خانم حالا چه پولدار چه فقیر این محیط و ول کرد رفت اروپا که دیگه توجهی دریافت نمیکنه بهترین لذت زندگیشو از دست داده
    خیلی از خانم ها اینطوری هم نیستن دوست من. همه چیز میزان توجه نیست! ایشاللا میایین اینور مشاهده میکنید اون چیزی که فکر میکنید چیزی هست که در ذهن شماست و با واقعیت فاصله داره!
    بعدش در خود ایران هم اونطوری که شما میگین دیگه فکر نکنم باشه. الان هم خانمها پا به پای آقایان دارن کار میکنن حداقل در شهرهای بزرگ. این خیلی مهمه. اصلا به خاطر همین هست خیلی از دخترها هم ازدواج نمیکنن چون میخوان مستقل باشن به اصطلاح. خودشون نمیگن ولی اینطوریه من میدونم! با این حال شما هم میزان توجه به خانم ها در ایران رو کمی غلیظ کردین.
    این نتیجه که در ایران به دخترها خیلی توجه میشه اینجا نه پس دپرس میشن کمی ناشیانه به نظر میاد. اینجا هم توجه یه جور دیگه هست و لزوما لازم نیست توجه از نظر ظاهری و مالی باشه

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی
    با سلام و احترام

با توجه به اینکه بحث ها از موضوع اصلی منحرف شده تاپیک تا رسیدگی به ارسال های نامرتبط موقتا بسته شد. ممنون از شکیبایی شما.

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)