نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
آیا آلمان و اروپا هم مثله آمریکا یه مرجع مشخص برای رسیدگی به این امور داره؟ مثل 911 که بچه ها می گن؟ یا این که آیا واقعا قانون هاش با قوانینی که آمریکا و کانادا هست قابل مقایسه هست؟ منظورم اینه که به حد اونا رو این مساله وقت و هزینه و قانون گذاری کردند؟
چون هرچی قانون محکم تر باشه، این اتفاقا از ترس مردم کم تر ممکنه رخ بده. البته همیشه استثناء هست ولی اروپا کلا وضعیتش از این لحاظا در مقایسه با کانادا و آمریکا چه طوری هست؟
من هیچ وقت کانادا و آمریکا نبودم که بخوام مقایسه کنم و به نظرم هیچ کسی هم که زندگی نکرده باشه نمی تونه نظر بده!! آدمی که بخواد این دو تا رو مقایسه کنه باید توی هردو زندگی کرده باشه، صرفا واسه تفریح رفتن نمی تونه دلیلی برای مقایسه ی درست باشه.
برای شماره اش و این حرفا من که تا حالا نه از کسی پرسیدم، نه مشکلی داشتم که بخوام برم دربیارم به چه شماره ای باید زنگ زد توی آلمان!!! همین شماره ی بچه ها رو هم من نمی دونستم! در مورد گوشت حلال توی همه جا پیدا میشه، آلمان ترک زیاد داره، همه ی ترک ها هم غذای حلال میخورن، ضمنا توی سوپرمارکت های خود آلمانی ها هم پیتزای حلال، گوشت مرغ حلال، کالباس و سوسیس حلا پیدا میشه. در مورد قانون مندی، آلمان به شدت قانون منده، خیلی خیلی زیاد. اصلا قانونمند بودن آلمانی ها معروفه!