صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: محدودیت در تعداد و ارسال فایل های پیوست

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : محدودیت در تعداد و ارسال فایل های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    درود

تا جایی که من اطلاع دارم، کاربران محدودیت پیوست فایل دارند و تا سقف 57.22 مگ بیشتر امکان آپلود فایل ندارند. و اگر بخوان فایل جدید پیوست کنند، از تنظیمات میتونند فایل های پیوستی قبلی را حذف کنند، و فایل جدید آپلود کنند، که اینکار در مورد شما که میخواید فایل ها بمونن کارایی نداره.

ولی مدیران محدودیت آپلود ندارند.
    درود بر مدیریت محترم

ممنون ، پس با این حساب من باید درخواست افزایش سطح دسترسی ( نامحدود بودن ظرقیت آپلود ) رو به ادمین محترم مهرداد بدم !!!؟؟؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

سلام،
    بعد از حدود دو روز گشتن توی تنظیمات سایت، این رو پیدا کردم!! گروه های مختلف کاربری محدودیتها مختلف دارند، برای کاربرهای معمولی 60MB هست. برای رفع این مشکل، باید برای دوستانی که مایل به کمک در قسمت دانلود سنتر هستند یک گروه کاربری جدید درست کنم و تنظیمات اون رو درست کنم.
    این کار رو به زودی انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم. امیدوارم که به این ترتیب مشکل حل بشه.

مرسی.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    سلام،
    بعد از حدود دو روز گشتن توی تنظیمات سایت، این رو پیدا کردم!! گروه های مختلف کاربری محدودیتها مختلف دارند، برای کاربرهای معمولی 60MB هست. برای رفع این مشکل، باید برای دوستانی که مایل به کمک در قسمت دانلود سنتر هستند یک گروه کاربری جدید درست کنم و تنظیمات اون رو درست کنم.
    این کار رو به زودی انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم. امیدوارم که به این ترتیب مشکل حل بشه.

مرسی.
    درود مهرداد عزیز

می خواستم جسارتا بدونم پروسه ی تعریف گروه کاربری جدید جهت آپلود منابع ( افزایش سطح دسترسی ) در چه مرحله ای است ؟؟؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

محمد رضا جان سلام. من گروه جدید رو تعریف کردم و شما رو به عنوان اولین عضو اضافه کردم. البته در ابتدا به عنوان گروه ثانویه هست، ولی بعد از مدتی فعالیت شما، به عنوان گروه اولیه اضافه میکنم.

این گروه نباید محدودیتی دیگه داشته باشه. لطفا امتحان کن و اگر مشکلی بود به من خبر بده.

چون این قسمت "دانلود منابع" جدید هست و شما اولی کسی که در این زمینه فعالیت میکنی، لطفا همچنان مثل گذشته اگر مشکلی بود صبور باش و به من اطلاع بده تا درستش کنم. همینطور اگر پیشنهادی برای بهبود پروسه و آسون کردن کار در این زمینه داشتی لطفا اطلاع بده.

le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

سلام و خسته نباشید خدمت جناب مهرداد...
    منم به مشکل برخوردم در مورد آپلود فایل. الان میخواستم یه کتاب آپلود کنم تو این تاپیک ولی از حجم تعریفی بیشتر میشه، این اخطاریه که میده:

خطاهای آپلود

ممنون میشم حجم رو واسه من هم افزایش بدید.

le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت جناب مهرداد...
    منم به مشکل برخوردم در مورد آپلود فایل. الان میخواستم یه کتاب آپلود کنم تو این تاپیک ولی از حجم تعریفی بیشتر میشه، این اخطاریه که میده:

خطاهای آپلود

ممنون میشم حجم رو واسه من هم افزایش بدید.

مشکل بر طرف شد. ممنونم.

با سلام ، چه جوری میتونم بیشتر از 60 مگ آپلود کنم ؟ سایت دیگه اجازه نمیده آپلود کنم.

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

سلام و درود خدمت بزرگواران
    آقا من تا حالا به دلیل همین محدودیته معمولا فایلارو جاهای دیگه آپلود میکردم منتها دیشب خاستم بزارم دانلود سنتر دیدم فایلهای 7z رو نمیپذیره! این برنامه یکی از بهترین برنامه های فشرده سازی هست و فایلها رو خیلی فشردهتر میکنه از Rar و zip البته نه برای هر فایلی منتها در مجموع خیلی بهتر هست. اگر لطف کنید 7z رو هم به لیست فایلهای مجاز اضافه کنید ممنون میشم

درباره سایت برای دوستانی که میخوان جای دیگه آپلود کنن یکی Microsoft skyDrive هست که اکانتی بسازید توی هرکدوم از سرورای microsoft بهتون اجازه استفاده از skyDrive رو میده. امکانات فوقالعاده ای برای مدیریت فایلها هم داره مستونید فایلهای عمومی یا خصوصی داشته باشید و لینک بدید به فایلهای عمومی!
    همچنین persiangig هم هست سایت ایرانیه بدک نیست من 4-5 سالی هست استفاده میکنم لینکاش هستن مشکلی نداشتن اگر کسی خاست بگه من براش دعوتنامه میفرستم
    پیروز باشید و شاد
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط yas12 نمایش پست ها
    با سلام ، چه جوری میتونم بیشتر از 60 مگ آپلود کنم ؟ سایت دیگه اجازه نمیده آپلود کنم.
    محدودیت آپلود شما برطرف شد. ممنون.

پس
    نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت بزرگواران
    آقا من تا حالا به دلیل همین محدودیته معمولا فایلارو جاهای دیگه آپلود میکردم منتها دیشب خاستم بزارم دانلود سنتر دیدم فایلهای 7z رو نمیپذیره! این برنامه یکی از بهترین برنامه های فشرده سازی هست و فایلها رو خیلی فشردهتر میکنه از Rar و zip البته نه برای هر فایلی منتها در مجموع خیلی بهتر هست. اگر لطف کنید 7z رو هم به لیست فایلهای مجاز اضافه کنید ممنون میشم

درباره سایت برای دوستانی که میخوان جای دیگه آپلود کنن یکی Microsoft skyDrive هست که اکانتی بسازید توی هرکدوم از سرورای microsoft بهتون اجازه استفاده از skyDrive رو میده. امکانات فوقالعاده ای برای مدیریت فایلها هم داره مستونید فایلهای عمومی یا خصوصی داشته باشید و لینک بدید به فایلهای عمومی!
    همچنین persiangig هم هست سایت ایرانیه بدک نیست من 4-5 سالی هست استفاده میکنم لینکاش هستن مشکلی نداشتن اگر کسی خاست بگه من براش دعوتنامه میفرستم
    پیروز باشید و شاد
    سلام
    من اجازه آپلود 7z رو هم اضافه کردم. من خودم از اون نرم افزار زیاد استفاده میکنم. البته چون اون فرمتهای مختلفی رو ساپورت میکنه، حتی الامکان از فرمتهایی که بیشتر استاندارد هست استفاده کنید (مثل zip).

در مورد آپلود در سرورهای دیگه، ترجیح بر این هست که اصل فایل رو در سرور applyabroad قرار بدید. معمولا لینک به سرورهای مختلف بعد از یک مدت دیگه از کار میافته و باعث نابسامانی در سایت میشه. خوشبختانه فعلا سرور سایت از نظر حجم دیسک و پهنای شبکه مشکلی نداره. بنابراین خود فایل رو پیوست کنید بهتره.

مرسی.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)