صفحه 6 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 236

موضوع: همفکری جهت اعتراض به شرایط کنونی پرداخت ارز دانشجویی

Senior Member esf11 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هماهنگی جهت اعتراض به شرایط ارز دانشجویی(تحصن)

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    فکر کنم این سایت برای شروع خوب باشه...
    فقط باید یکی از دوستان، زحمتش رو بکشه و Start کنه و لینکش رو قرار بده اینجا که دوستان ایمیل کنند و در امضاشون قرار بدهند
    بسیار عالییییییی. حالا اینجا باید 1 متن بنویسیم. درسته؟ مشخصات امضا کننده ها چیه؟ مثلا میشه همه مشخصات بیاد مثل اسم، دانشجوی کجا، مقطع و ... ؟

پیش فرض پاسخ : همفکری جهت اعتراض به شرایط کنونی پرداخت ارز دانشجویی

آقا من شدیدا موافقم....عاشق این مدیرم هستم تازه...شما بگو بریم جهنم تحصن من با کله میام

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    بسیار عالییییییی. حالا اینجا باید 1 متن بنویسیم. درسته؟ مشخصات امضا کننده ها چیه؟ مثلا میشه همه مشخصات بیاد مثل اسم، دانشجوی کجا، مقطع و ... ؟
    در قسمتی که مشخصات خواسته، مشخصات مورد دلخواهت رو وارد می کنی، یک Account برات تشکیل میده که از طریق اون میتونی ببینی چند نفر تا حالا امضا کردند...در متن petition هم میتونی در مورد درخواستت و اینکه ما یک سری از دانشج.یان داخل هستیم که ارز دانشجویی می خواهیم و ... بنویسی...به فی-س-بو-ک هم میتونی مرتبطش کنی...
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminijoon نمایش پست ها
    آقا من شدیدا موافقم....عاشق این مدیرم هستم تازه...شما بگو بریم جهنم تحصن من با کله میام
    دوستان نام تاپیک عوض شد
    نگران نباشید
    سپاس
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    در قسمتی که مشخصات خواسته، مشخصات مورد دلخواهت رو وارد می کنی، یک Account برات تشکیل میده که از طریق اون میتونی ببینی چند نفر تا حالا امضا کردند...در متن petition هم میتونی در مورد درخواستت و اینکه ما یک سری از دانشج.یان داخل هستیم که ارز دانشجویی می خواهیم و ... بنویسی...به فی-س-بو-ک هم میتونی مرتبطش کنی...
    همه متنها یکی باشه بهتر نیس؟ همه مشخصاتم یکی باشه خیلی بهتره که. مثلا 1 روز بخایم پرینت بگیریم متن و افراد را وببریم بانک مرکزی یا جایی دیگه همه 1 متن و 1 میزان مشخصات باشن خیلی بهتره. درسته؟ نظر بدبد دوستان لطفا

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

با سلام،

دوستان همانطور که پیشنهاد کردید نام تاپیک رو عوض کردم. بعضی پست ها برای اصلاح کلمه س...یاس/...ی ویرایش شدن و برخی دیگه برای اصلاح عنوان تاپیک (البته نه همه)

امیدوارم موفق باشید
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    همه متنها یکی باشه بهتر نیس؟ همه مشخصاتم یکی باشه خیلی بهتره که. مثلا 1 روز بخایم پرینت بگیریم متن و افراد را وببریم بانک مرکزی یا جایی دیگه همه 1 متن و 1 میزان مشخصات باشن خیلی بهتره. درسته؟ نظر بدبد دوستان لطفا
    دوست من، شما یک متن مینویسی (لاتین/فارسی) بعدش امضا (Petition) ایجاد شده رو forward می کنی برای بقیه دوستان که اسم و ایمیلشون رو اضافه کنند به آن و آن دوستان می فرستند برای دوستان دیگر و...
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

Question پاسخ : هماهنگی جهت اعتراض به شرایط ارز دانشجویی(تحصن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Arpej نمایش پست ها
    من با اینکه اعتراض کنیم که موافقم اما سوالم اینه که اینا با این تحریم ها از کجا ارز بیارن بدن به ما؟ ارزی براشون نمونده وگرنه اگه داشتند که مثل قبل میدادند ...
    دوست گرامی بیشتر به نظر میاد شما رییس بانک مرکزی یا ریس جمهور باشید تا یک دانشجو چون اگه دانشجو بودی این سوال رو میپرسیدی که " منی که یک دانشجو هستم چرا باید چوب این این مشکلات رو بخورم "

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

نامه و تحصن خوبه.دیگه چکار می شه کرد؟