صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 110

موضوع: ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه اميركبير

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه اميركبير

سلام،

منظورشون از آفیشال اصلا اصل مدرک نیست، در حقیقت اصل مدرک رو که شما به هیچ کسی نباید بدین، حتی دانشگاه من گفته باید اصل مدرک رو با خودت بیاری ما بررسی کنیم بهت پس میدیم. منظور این دانشگاه یه نسخه ترجمه شده رسمی هست، یا بعصی دانشگاه ها از جمله امیر کبیر به شما به تعداد درخواستی ریز نمره رسمی لاتین میدن. درثانی اکثر دانشگاه های اونطرف منظورشون از افیشال مدارکی هست که مهرو موم دانشگاه مبدا شده باشه و شما براشون با پست ارسال کنید، وگرنه اصل مدرکتون که یه دونه است و دست خودتون.
    الان شما همین پست بالایی رو بخونید د این مورد صحبت کرده.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    سلام بچه ها،

من یه مشکل پیچیده دارم. یکی از دانشگاههایی که اپلای کردم، پاشو کرده تو یه کفش که تا کارنامه و مدرک لیسانس آفیشیال صادر شده توسط دانشگاه ندی پروندت بررسی نمیشه.
    منم بهشون گفتم دانشگاه ما فقط یدونه مدرک صادر میکنه و منم نمیخوام بدم به شما گم و گورش کنین
    اونام گفتن پس یه attested degree certificat که دانشگاه صادر کرده باشه بفرست.
    حالا سوال من اینه که اصلا دانشگاه همچین چیزی صادر میکنه؟کسی تجربه ای در این زمینه داره؟
    الهی خدا بکشتشون، اونقدر با خواسته های غیر منطقی آدمو جز جگر میدن!!!!

ممنون

سلام بچه ها،

من یه مشکل پیچیده دارم. یکی از دانشگاههایی که اپلای کردم، پاشو کرده تو یه کفش که تا کارنامه و مدرک لیسانس آفیشیال صادر شده توسط دانشگاه ندی پروندت بررسی نمیشه.
    منم بهشون گفتم دانشگاه ما فقط یدونه مدرک صادر میکنه و منم نمیخوام بدم به شما گم و گورش کنین
    اونام گفتن پس یه attested degree certificat که دانشگاه صادر کرده باشه بفرست.
    حالا سوال من اینه که اصلا دانشگاه همچین چیزی صادر میکنه؟کسی تجربه ای در این زمینه داره؟
    الهی خدا بکشتشون، اونقدر با خواسته های غیر منطقی آدمو جز جگر میدن!!!!

ممنون
    دانشگاه دولتی متاسفانه تا مدرکتون ازاد نکنید این مشکلات دارین و باید قبل اپلای این سوالا رو ازشون بپرسین. حالا باید طوری با مسئولش حرف بزنید و مشکلتون بگید یا مدرکی جورکنید مثل نامه بیارین که مدرکتون فلان تاریخ صادر میشه که اونم بستگی به همراهی مسئولین دانشگاهتون داره . در ضمن مدرک افیشیال منظورش ترجمه رسمی مدرکتون که مهر وزارت امور خارجه و قوه قضاییه داره و بهانتون اصن خوب نبوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

منظورشون از آفیشال اصلا اصل مدرک نیست، در حقیقت اصل مدرک رو که شما به هیچ کسی نباید بدین، حتی دانشگاه من گفته باید اصل مدرک رو با خودت بیاری ما بررسی کنیم بهت پس میدیم. منظور این دانشگاه یه نسخه ترجمه شده رسمی هست، یا بعصی دانشگاه ها از جمله امیر کبیر به شما به تعداد درخواستی ریز نمره رسمی لاتین میدن. درثانی اکثر دانشگاه های اونطرف منظورشون از افیشال مدارکی هست که مهرو موم دانشگاه مبدا شده باشه و شما براشون با پست ارسال کنید، وگرنه اصل مدرکتون که یه دونه است و دست خودتون.
    الان شما همین پست بالایی رو بخونید د این مورد صحبت کرده.

موفق باشید.
    دوست عزیز،میدونم منظورشون اصل مدرک نیست. ولی گفتن افیشیالی که توسط دانشگاه صادر شده باشه، خب فکر میکنم فقط اصل مدرک همچین ویژگی ای داشته باشه. به خاطر همین پرسیدم که آیا دانشگاه غیر از اصل مدرک چیز دیگه ای مثل گواهی مدرک صادر میکنه یا نه؟ چون اگر ندن فقط اصل مدرک این ویژگی رو داره.( در ضمن من تا حالا در این مورد چیزی نشنیده بودم).
    و اینکه من در مورد "مدرک لیسانس" سوال کردم. آیا مثل کارنامه، مدرک هم صادر میکنه دانشگاه؟
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نه، تنها اصل مدرک این ویژگی رو نداره. کی این حرف رو زده؟
    همونطور که در ارسال قبلی گفتم، یا باید اصل مدرک رو ترجمه کنید، و یا با توجه با اینکه امیرکبیر یکی از اون دانشگاه هایی هست که ریزنمره لاتین براتون صادر میکنه که کاملا آفیشال هست، شما باید یا در حالت اول (ترجمه رسمی) یا در حالت دوم (ریزنمرات لاتین دانشگاه) رو از طرف دانشگاه در پاکت مهروموم شده دانشگاه بزارین و براشون ارسال کنین. این میشه issue شده (صادر شده) از طرف دانشگاه و کاملا افیشال هست.
    دیگه این مسیری هست (ارسال مدارک از طرف دانشگاه، نه صرفا این دانشگاه خاص) که ما خودمون تجربه کردیم. شما همین تاپیک رو که مطالعه کنید، تجربه مشابه سایر دوستانی که با مورد شما مواجه بودند رو می خونید و با دلگرمی بیشتری به کار ادمه میدید.
    در ثانی شما نگفتید که آیا مدرک لیسانس خودتون رو آزاد کردین؟ یعنی اگه روزانه بودین تعهد خدمت رو انجام دادین یا هزینه خرید مدرک رو پرداختین؟
    توصیه می کنم حتما این تاپیک رو بخونید.

دوست عزیز،میدونم منظورشون اصل مدرک نیست. ولی گفتن افیشیالی که توسط دانشگاه صادر شده باشه، خب فکر میکنم فقط اصل مدرک همچین ویژگی ای داشته باشه. به خاطر همین پرسیدم که آیا دانشگاه غیر از اصل مدرک چیز دیگه ای مثل گواهی مدرک صادر میکنه یا نه؟ چون اگر ندن فقط اصل مدرک این ویژگی رو داره.( در ضمن من تا حالا در این مورد چیزی نشنیده بودم).
    و اینکه من در مورد "مدرک لیسانس" سوال کردم. آیا مثل کارنامه، مدرک هم صادر میکنه دانشگاه؟
    ویرایش توسط Fairymaid : February 23rd, 2017 در ساعت 08:04 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    نه، تنها اصل مدرک این ویژگی رو نداره. کی این حرف رو زده؟
    همونطور که در ارسال قبلی گفتم، یا باید اصل مدرک رو ترجمه کنید، و یا با توجه با اینکه امیرکبیر یکی از اون دانشگاه هایی هست که ریزنمره لاتین براتون صادر میکنه که کاملا آفیشال هست، شما باید یا در حالت اول (ترجمه رسمی) یا در حالت دوم (ریزنمرات لاتین دانشگاه) رو از طرف دانشگاه در پاکت مهروموم شده دانشگاه بزارین و براشون ارسال کنین. این میشه issue شده (صادر شده) از طرف دانشگاه و کاملا افیشال هست.
    دیگه این مسیری هست (ارسال مدارک از طرف دانشگاه، نه صرفا این دانشگاه خاص) که ما خودمون تجربه کردیم. شما همین تاپیک رو که مطالعه کنید، تجربه مشابه سایر دوستانی که با مورد شما مواجه بودند رو می خونید و با دلگرمی بیشتری به کار ادمه میدید.
    در ثانی شما نگفتید که آیا مدرک لیسانس خودتون رو آزاد کردین؟ یعنی اگه روزانه بودین تعهد خدمت رو انجام دادین یا هزینه خرید مدرک رو پرداختین؟
    توصیه می کنم حتما این تاپیک رو بخونید.
    ممنون دوست عزیز. منم فک میکنم همون منظورش ترجمه رسمی هست.اگرچه اونم خودش قوز بالا قوزه چون من الان آمریکا هستم، مدرکم هم باهامه و حالا چجور میتونم بدم ترجمه رسمیش کنن.در مورد سوالتون هم، راستش من به خاطر جنسیتم از سربازی معاف بودم و اینکه بله، من پول دادم و مدرکم رو آزاد کردم والان مدرکم دستمه.
    بازم ممنون
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Junior Member

دوستان کسی تا حالا ریز نمرات فارسی امیرکبیر رو گرفته ؟
    چقدر زمان می بره ؟ دانشکده کامپیوتر؟

Junior Member

سلام
    میشه لطفا نظرتون رو بگید
    من میخوام مدارکم رو برای wes بفرستم، بعد مدرک لیسانسم رو هم دوباره باید بدم ترجمه کنم؟؟ من قبل از اینکه برای مستر از ایران برم ترجمه کردم (2013) آیا میتونم همون رو به همراه ریزنمرات انگلیسی رسمی که امیرکبییر برام میفرسته بذارم توو پاکت که خودشون مهر و موم میکنن بفرستم؟ تاریخ ترجمه ش خب طبعاً قدیمیه و جدید نیست نمیخوام پول دوباره بدم واسه ترجمه میشه راهنمایی کنید؟؟ اگه قبول کنن انقد هزینه نکنم همینطوری این پروسه خودش کلی هزینه داره.

Junior Member

سلام .
    من ریز نمرات انگلیسی کارشناسی رو با مهر به قیمت 30 تومن از دانشگاه امیرکبیر گرفتم .ولی الان این دانشگاهی که اپلای کردم میگه ریز نمرات فارسی هم باید مهر شده بدی . راهی وجود داره که بتونم ریز نمرات فارسی قبل از آزاد شدن مدرک مهر کنم ؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط d96 نمایش پست ها
    سلام .
    من ریز نمرات انگلیسی کارشناسی رو با مهر به قیمت 30 تومن از دانشگاه امیرکبیر گرفتم .ولی الان این دانشگاهی که اپلای کردم میگه ریز نمرات فارسی هم باید مهر شده بدی . راهی وجود داره که بتونم ریز نمرات فارسی قبل از آزاد شدن مدرک مهر کنم ؟
    براشون توضیح بدید معمولا قبول میکنند. و در صورت پذیرش، پذیرشتون رو منوط به تحویل اصل مدارک تحصیلی تا قبل از ثبت نام میکنند.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

In order to send your documents to overseas universities send the following documents to zdehghani@aut.ac.ir:
    - trnscripts
    - award (daneshname)
    -the email address of the recipient university

her number: 64545414

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)