صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 110

موضوع: ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه اميركبير

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال كارنامه از اميركبير

بله تایید کارنامه توسط وزارت علوم هیچ وقتی نمیگیره.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi613
    سلام
    اگه شما مدركتون رو خريده باشين كه دانشگاه يه ريز نمره فارسي بهتون ميده كه بايد ببرين وزارت علوم و مهر كنين و بعدش دارالترجمه
    اگه مدركتون را نخريده باشين كه بايد يك كارنامه غير رسمي رو مي تونين از همون آموزش (بخش فارغ التحصيلان ) به انگليسي هم بگيرين
    من دو ماه پیش رفتم داشنگاه پرینت انگلیسی کارنامه لیسانس رو گرفتم.بردم آموزش.سرش شلوغ بود گفت خودت مهر بزن همشو! بعد من دونه به دونه تمام صفحات 10 نسخه کارنامه رو مهر کردم .بعد گفت برو پاکت بخر ما خودمون تو پاکت نمی ذاریم.رفتم پاکت ساده خریدم آودم .بعد هر نسخه رو گذاشتن تو یه پاکت و پاکت رو هم سه تا مهر زدن و من رفتم!
    کسی هم اصلا ازم نپرسید که مدرکت آزاده چی جوریه. اما نمی دونم که مورد پذیرش داشنگاه اونور هست یا نه.
    چرا نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Champion

این معتبره ... منم که مدرکم رو خریدم (به خاطر کارنامه فوق :/) همین رو برای دانشگاهها فرستادم. اگه ببری ترجمه کنی دیگه توی کارنامه رو مهر نمی زنه !!! به نظر من که این به اندازه لازم و کافی official هست

سلام
    از اميركبير دو جور ميشه واسه كارنامه ي انگليسي اقدام كرد:
    1)بري پست هزينه ي پستي كارنامه رو پرداخت كني آدرس مقصد رو بنويسي روش، بدي به دانشگاه تا مستقيم با مهر و موم واست ارسال كنند.
    2)خودت بري نسخه ي انگليسي كارنامه رو از انفورماتيك بگيري و ببري دفتر آموزش كل تا واست فقط روي پاكتو مهر كنند، اين طوري اصلا امضا نمي كنن كارنامه رو.
    روش اول مشخصه كه بهتره ولي نمي دونم تاخيري در ارسال هست يا نه.
    من خودم روش دوم رو امتحان كردم. بستگي به دانشگاهي داره كه مي خواي بري.مثلا دانشگاه ميشيگان اين كارنامه رو از من قبول كرد در صورتي كه دانشگاه واترلو گفت اين كارنامه رو قبول ندارم بايد مهر وزارت علوم روي كارنامه باشه!!!

ApplyAbroad Champion

من روش اول رو انجام دادم . البته فکر کنم اواسط NOV کارنامه ها رو ارسال کردم که به deadlineها برسه .. شما اگه زیر یک ماه وقت دارید بهتره راه دوم رو انتخاب کنید . فوقش بعدا مستقیم از دانشگاه می فرستید (از اونجایی که من فرم هیچ دانشگاهی رو هنوز submitt نکردم نمی دونم به کی رسیده به کی نرسیده یا اصولا جا نمونده زیر میز منشی امیرکبیر !! )

Junior Member

سلام.
    من كارشناسي و كارشناسي ارشد رو صنعتي اميركبير بودم.
    دانشگاه كلاً دو نوع كارنامه ميده: 1) كارنامة رسمي كه تو كاغذ مخصوص هست و به ازاي هر كدام بايد 2000 تومان بدين. 2) كارنامه غير رسمي كه بايد به ازاي آن 200 تومان بدين.
    اين موضوع براي كارنامه كارشناسي و كارشناسي ارشد صادقه.
    براي گرفتن كارنامه كارشناسي (با فرض اينكه فارغ التحصيل هستيد) بايد به طبقة 3 آموزش كل مراجعه كنيد (واحد فارغ التحصيلان-آقاي صداقتي) بعد از اينكه فيش رو گرفتين، بريد طبقة 1 واحد انفورماتيك (خانم جعفري) و كارنامه رو دريافت كنيد. دانشگاه روي كارنامه‌هاي كارشناسي مهر نميزنه.اما شما ميتونين با گرفتن پاكت با مهر دانشگاه از دفتر آموزش كل (طبقه سوم آموزش كل) و گذاشتن كارنامه‌ها داخل آن، روي در پاكت مهر آموزش بزنيد و كاملاً رسمي بشه. در صورتي كه اصرار داشته باشين كه روي خود كارنامه هم مهر زده بشه، دانشگاه پس از مهر زدن روي كارنامه و روي در آن، به شما پاكت رو بر نميگردونه. بلكه شما بايد از پست بخواين كه بياد تحويل بگيره. (هزينه آمدن مسئول پست با خود شماست). اما دانشجوياني كه Apply كردند و رفتند، همه روي در پاكت مهر ميزدند و مشكل نداشته. اينكه دانشگاه اين كارنامه را رسمي بشناسد يا نه، به دانشگاه مقصد بستگي داره. وگرنه اكثر دانشگاهها اين كارنامه را رسمي ميدونند.

براي گرفتن كارنامه ارشد، بايد به تحصيلات تكميلي، (طبقة فوقاني دانشكده معارف) مراجعه كنيد. پس از تكميل فرم درخواست كارنامه ارشد، بايد به واحد انفورماتيك (طبقة 1 آموزش كل- خانم جعفري) مراجعه كنيد. پس از گرفتن كارنامه، به دفتر تحصيلات تكميلي مراجعه كنيد (طبقة فوقاني دانشكده معارف) و روي كارنامه را مهر بزنيد و داخل پاكت دانشگاه بگذاريد و روي در پاكت هم مهر بزنيد. كارنامه‌هايي با اين وضعيت تا الان مشكل نداشته و رسمي در نظر گرفته مي‌شدند.

دفترهاي دانشكده‌ها هم روي (و فقط روي) پاكت نامه كارنامه مهر مي‌زنند.

195
    Guest

با سلام خدمت دوستان گرامی

از آخرین پست این تاپیک خیلی گذشته. اما اطلاعات من به روزتره یعنی دقیقا ماله دیروزه!

من کارشناسی ارشد امیرکبیر بودم. قبلا گواهی موقت گرفته بودم! (البته زمان گرفتن گواهی موقت هیچ کاری به لیسانست ندارن و فقط باید با صندوق رفاه تسویه کنی و مشکل سربازی نداشته باشی. با تعهد خدمتت کاری ندارن) خلاصه رفتم و درخواست کارنامه رسمی انگلیسی دادم. اوونها هم بدون اینکه هیچ چیز جدیدی از من بخواهن به تعداد مورد نیاز خودم بهم کارنامه رسمی مهر شده انگلیسی تو یه کاغذ مخصوص شیک و پیک دادن و علاوه بر اوون اوونو تو پاکت مخصوص دانشگاه گذاشتند و باز هم بدون هیچ شرطی برام روی پاکت هم مهر زدن. گفتن هر جا میخوای بفرست موفق باشی!

خداخیرشون بده! دیگه بهتر از نمیشد. و تنها کاری که من انجام دادم پرداخت 2000 تومن به ازای هر کارنامه بود.

البته اینو بگم که کارنامه فارسی با همین مشخصات نیازمند داشتن دانشنامه (یعنی داشتن گواهی موقت + پرداخت تعهد خدمت) می باشد. که یه کم زمان بر تر و البته هزینه بر تر خواهد بود.

به امید اینکه این روند در امیرکبیر حفظ بشه و در دانشگاههای دیگر هم مرسوم بشه.

بازهم ایول امیرکبیر.

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

ای بابا !
    پس چرا من که رفتم هر کاری کردم کارنامه رو مهر نزد ؟ شانسو ببین !
    Nothing is impossible

Junior Member

من هنوز فوقو تموم نکردم ولی هم کارنامه انگلیسی و هم فارسی تا جاییکه گذروندم رو مهر زده بهم دادن. هردوش 2000 تومنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Enigma
    ای بابا !
    پس چرا من که رفتم هر کاری کردم کارنامه رو مهر نزد ؟ شانسو ببین !
    خوب همه همینو میگن دیگه. روی پاکت کارنامه رو مهر میزنه میده دستت. ولی اگه روی خود کارنامه هم مهر بخوای بزنه، خودشون برات پست میکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)