صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 110

موضوع: ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه اميركبير

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : ارسال كارنامه از اميركبير

بدي كارنامه اميركبير اينه كه هيچ جاش ننوشته كه ما كي فارغ التحصيل شديم ...
    تا حالا دو تا دانشگاه از من دانشنامه خواستند !

پیش فرض پلی تکنیکی ها کمک لطفا"

سلام بچه ها
    من مدارکمو McGill فرستادم ولی به کارنامم گیر داده و میگه از نظر اون official نیست..
    However, the transcripts which you sent are not acceptable. The transcripts which we would look for must be official and I believe these must be stamped and translated by the Iran Ministry of Justice
    آخه ما که دانشگاه انگلیسی میده بهمون..دیگه لازم نیست این کار، لازمه؟
    کسی این مشکل رو داشته؟
    ممنون میشم اگه زود جواب بدین

پیش فرض پاسخ : پلی تکنیکی ها کمک لطفا"

من فکر کنم که بهشون ایمیل بزنی و بگی حل میشه. چون من و یکی از دوستام مدارکمون رو واسه یه دانشگاه فرستادیم، به کارنامه اون گیر دادن ولی به کارنامه من چیزی نگفتن.
    واسه شما روی خود کارنامه هم مهر زده بود؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    سلام بچه ها
    من مدارکمو McGill فرستادم ولی به کارنامم گیر داده و میگه از نظر اون official نیست..
    However, the transcripts which you sent are not acceptable. The transcripts which we would look for must be official and I believe these must be stamped and translated by the Iran Ministry of Justice
    آخه ما که دانشگاه انگلیسی میده بهمون..دیگه لازم نیست این کار، لازمه؟
    کسی این مشکل رو داشته؟
    ممنون میشم اگه زود جواب بدین
    بهت میل زدن اینو گفتن؟
    شاید کارنامت مهر و امضا نداشته و seal نبوده. آیا همه این شرایط رو داشت؟
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

دانشگاه که صفحات کارنامه رو مهر و امضا نمیکنه که دیگه به فرمایشجناب دکتر توکلی! فقط seal میکنه..
    seal شده بود..بعدشم ائن اولا طرفای مهر نمی دونم می دونید یا تمام صفحات رو مهر و امضا می کردن که بعد یهو نظر دکتر عوض شد..من هم از اون موقع دو تا کارنامه داشتم که تمام صفحات مهر و امضا شده بود گذاشته بودم واسه تورنتو و مک گیل چون می دونستم خرن کلا"..ولی الان نمی دونم یعنی مطمئن نیستم که مهر دارو فرستادم مک گیل یا UBC!!!
    ولی به هر حال seal بود. چی کار کنم حالا؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

دانشگاه ما (شریف) با مهر و امضا می ده ولی از یکی از دوستای پلی تکنیکیم شنیدم که اگه مدارک رو از جلوی همون محل کارنامه بفرستین یعنی مسوولشو بیارین اونجا خود کارنامه رو هم مهر و امضا می کنن.

یک سوال مهم دارم: اینو به شما میل زدن یا تو Minerva نوشته بود؟

ای میل زده که مدرکت رسیده ..این میلی که زده...ببین
    Hello Zohre:

We received your documents package. However, the transcripts which you sent are not acceptable. The transcripts which we would look for must be official and I believe these must be stamped and translated by the Iran Ministry of Justice.
    As soon as we receive these things, we can continue to process your application.

Thank you in advance

???چی کار کنم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

تنها راحت اینه که دوباره کارنامه براشون بفرستی و مسوول پست رو ببری دم دفترشون که کارنامه official یعنی با مهر و امضا و seal شده. البته این حرف دوست منو باهاشون چک کن ببین واقعاً حاضرن این طوری کارنامه official بدن.
    نگران نباش مشکلت حل می شه

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

خوب شما که میدونین این دانشگاههای کانادا منتظر بهونه هستن چرا از اول همون روش اصلی رو نمیرین. روش اینطوریه که تا دادگستری ok نده وزارت امر خارجه هم مهر تایید نمی زنه ، این دانشگاهها معمولا این دو مهر براشون مهمه. جالب اینه که دادگستری تا وزارت علوم تایید نکنه مهر نمی زنه و وزارت علوم هم میگه ترجمه باید از دارالترجمه رسمی باشه نه مال خود دانشگاه! من به این مشکل خوردم و کارنامه انگلیسی دانشگاه رو بیخیال شدم.
    به هر حال: نگاه کن این مشکلات در درجه اول اگه دوستی تو مونترال داری (بهتره که دانشجوی MCGILL باشه) بره حضوری پیگیری کنه
    if not حتما به اون garduate coordinator یا graduate assistant زنگ بزن (این از ایمیل موثرتره)
    if not بهش میل بزن، ایشالا مسله ای نیست، ولی بهتره بهش زنگ هم بزنی
    good luck

ApplyAbroad Champion

من يه دانشگاه بهم گير داد كه كارنامه پلي تكنيكت تاريخ فارغ التحصيلي نداره ...
    خلاصه كه مي توني مسوول پست TNT رو ببري دفتر آموزش .. همونجا برات تمام صفحات رو مهر و امضا مي كنه .. مي ذاره تو پاكت .. دوباره مهر مي زنه .. مي ده به مسوول پست..
    اگه بخواي با پست سفارشي ايران بفرستي (حدودا 3000 تومن مي شه) خود دانشگاه برات پست مي كنه (تا يه ماه پيش كه اينجوري بود)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)