صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 110

موضوع: ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه اميركبير

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : پلی تکنیکی ها کمک لطفا"

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    ناامید که نه ..یه کم دوس داشتم غر بزنم
    آخه دانشکده هامون فرق می کنه باهم! من جو گرفتم ریاضی apply کردم :-\..اونا MEC فرستادن..میشه مگه تو یه پک فرستاد؟ آدرس دانشکده ها فرق می کنه ها! مطمئنی میشه؟
    بیبن آدرسا باید یکی باشه تنها در صورتی بچه هایی که برای دانشکده های مختلف اقدام کردن می تونن بسته هاشونو با هم بفرستن که مدارک باید به Graduate Office فرستاده بشه نه دانشکده. این دانشگاه رو یادم نمی یاد که به کجا باید می فرستادیم ولی حتماً چک کن آدرسا باید یکی باشه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M

زمان ما آموزش مهر نمی کرد فقط seal می کرد... ما هم ترجمه رسمی مهر شده رو می بردیم آموزش seal می کردیم به عنوان کارنامه official... دورانی بود پلی تکنیک!

ببینید این منشی چی زده واسه من:
    Ms….:

Amirkabir University's registration office must send an official letter to me, on official letterhead and stamped, confirming that they do not have any other type of transcripts except a dot-matrix computer printout of a student's marks, I will certainly forward it to our Graduate and Postdoctoral Studies Office and have them look into it as new information that they may have to consider. You can ask them to send this letter to:

من باید چی کار کنم حالا؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

به نظر من من اميركبيري ها اصلاً همچين نامه اي به تو نمي دن چون مي گن ما official صادر مي كنيم به شرطي كه مسئول پست بياد همين جا. پس به نظرم براي اينا بايد كارنامه official از دانشگاهت بگيري پست كني. بر فرض اينكه حاضر بشن اين نامه رو به تو بدن تو بايد دوباره اونو پست كني پس بهتره خود كارنامه official رو براشون بفرستي. چاره اي نداري متاسفانه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

سلام.
    اگر قراره چيزي براي دانشگاه McGill بفرستين، من هم مي‌خوام يك نامه رو پست كنم براي اونجا البته دانشكدة برق.
    التماس دعا.
    خداحافظ.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال كارنامه از اميركبير

الان امیرکبیر یک کارنامه با سر برگ دانشگاه میده که همه جاش را مهر می کنند . توش بیرون رو پاکت ...... عجله کنید تا منصرف نشدند فقط 2000 تومن

نقل قول نوشته اصلی توسط DGdriver
    الان امیرکبیر یک کارنامه با سر برگ دانشگاه میده که همه جاش را مهر می کنند . توش بیرون رو پاکت ...... عجله کنید تا منصرف نشدند فقط 2000 تومن
    سلام
    به همه میده یا فارغ التحصیلا؟ ارشدا؟ کی مهر میکنه، تیموری؟!!!!!
    آخه حرفت خیلی عجیبه!!!!
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

این سوال من هم هست. من امروز 12 ظهر اونجا بودم از این خبرا نبود که.
    شما پیش کی رفتی؟

من امروز اموزش بودم
    آقای DGdriver احتمالا کارنامه ارشد منظورشون بوده! در مورد کارنامه لیسانس اصلا از این خبرا نیست.
    کارنامه ازشد تو سربرگ دانشگاست و تمام صفحات مهر میشه و میشد..البته اگه احیانا أکتر علی نیا متوجه بشه که واسه لیسانس ها این کار رو نمی کنن..حتما جلوی مهر زدن رو می گیره.

پیش فرض ارسال كارنامه و دانشنامه از اميركبير

سلام
    1. من کارنامه لیسانس فارسی و انگلیسی (با مهر در تمام صفحات) در پاکت مهر و موم شده از امیرکبیر گرفتم.
    آیا این کارنامه ها official محسوب میشن؟ یا باید حتما کارنامه فارسی با مهر وزارت علوم رو میبردیم دارالترجمه؟
    2. بعضی از دانشگاه ها مدرک فارسی (دانشنامه) رو هم بصورت original میخوان، آیا اگر کپی دانشنامه رو بدم آموزش کل مهر دانشگاه بزنه و بذارم داخل پاکت و بعد مهر و موم کنن، این مدرک قابل قبول خواهد بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)